ІНДАКАТЕРОЛ (INDACATEROLUM)

Опис активної речовини

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакологічні ефекти зумовлені стимуляцією внутрішньоклітинної аденілциклази, ферменту, що каталізує перетворення аденозинтрифосфату (АТФ) у циклічний-3’,5’- аденозинмонофосфат (циклічний монофосфат). Підвищений рівень циклічного АМФ призводить до розслаблення гладких м’язів бронхів. Після інгаляції діє місцево в легенях як бронходилататор.

ПОКАЗАННЯ

підтримуюча бронходилатаційна терапія обструкції дихальних шляхів у дорослих пацієнтів із хр. обструктивним захворюванням легенів (ХОЗЛ)

ЗАСТОСУВАННЯ

рекомендована доза — інгаляція вмісту 1 капс. 150 мкг за допомогою інгалятора 1 р/добу, дозу можна збільшувати тільки лише за рекомендацією лікаря; інгаляція вмісту 1 капс. 300 мкг 1 р/добу за допомогою інгалятора рекомендована для пацієнтів із тяжкою формою ХОЗЛ. МДД- 300 мкг; застосовувати в один і той самий час кожного дня.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

гіперчутливість до діючої речовини, лактози або іншої допоміжної речовини.

ПОБІЧНА ДІЯ

назофарингіт; інфекції ВДШ, синусит, пневмонія; ЦД, гіперглікемія; головний біль, парестезія; стенокардія; фібриляція передсердь; кашель, біль у горлі та гортані, ринорея, застійні явища у дихальних шляхах; м’язовий спазм, міалгія, біль у шиї; дискомфорт у ділянці грудної клітки, біль у грудній клітці.

Developed by Maxim Levchenko