АЛАНІН (ALANINUM)

Опис активної речовини

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

β-аланін — чиста амінокислота, з хімічною структурою, яка повністю відрізняється від структури гормону; протидіє різкому вивільненню гістаміну, однак не має антигістамінної активності (відсутність блокування Н1-рецепторів); має прямий вплив виключно на шкірну периферичну вазодилатацію, що зумовлює вегетативні припливи, відчуття тепла, жару, головний біль.

ПОКАЗАННЯ

для лікування припливів, зумовлених менопаузою.

ЗАСТОСУВАННЯ

внутрішньо приймають 1 — 2 табл./добу (перед основним прийомом їжі); ця доза може бути збільшена до 3 табл./добу; курс лікування — від 5 до 10 днів (до припинення припливів); при поновленні припливів лікування може здійснюватися протягом усього періоду клінічних вазомоторних розладів, без обмеження часу застосування.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, підвищена чутливість або непереносимість глютену, оскільки препарат містить крохмаль пшеничний.

ПОБІЧНА ДІЯ

парестезія, зазвичай у кінцівках; АР, включаючи висипання на шкірі та слизових оболонках, почервоніння шкіри, свербіж, кропив’янка; синці.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko