Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

АЛАНІН

(ALANINUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину АЛАНІН

Аб'Юфен
таблетки 400 мг блістер, № 30, 60
Лабораторії Бушара Рекордаті

Фармакологічні властивості

β-аланін — чиста амінокислота, з хімічною структурою, яка повністю відрізняється від структури гормону; протидіє різкому вивільненню гістаміну, однак не має антигістамінної активності (відсутність блокування Н1-рецепторів); має прямий вплив виключно на шкірну периферичну вазодилатацію, що зумовлює вегетативні припливи, відчуття тепла, жару, головний біль.

Показання АЛАНІН

для лікування припливів, зумовлених менопаузою.

Застосування АЛАНІН

внутрішньо приймають 1 — 2 табл./добу (перед основним прийомом їжі); ця доза може бути збільшена до 3 табл./добу; курс лікування — від 5 до 10 днів (до припинення припливів); при поновленні припливів лікування може здійснюватися протягом усього періоду клінічних вазомоторних розладів, без обмеження часу застосування.

Протипоказання

підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, підвищена чутливість або непереносимість глютену, оскільки препарат містить крохмаль пшеничний.

Побічна дія

парестезія, зазвичай у кінцівках; АР, включаючи висипання на шкірі та слизових оболонках, почервоніння шкіри, свербіж, кропив’янка; синці.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko