0
UA | RU

АЗАПЕНТАЦЕН* (AZAPENTHACENUM*)

Опис активної речовини

Склад і форма випуску

CAS №: 3863-80-7 C18H12N4·2O3S·2Na

RTECS: натрію 5,12-дигідроазопентацен дисульфонат.

Кристалічний порошок червоного (пурпурного) кольору, легкорозчинний у воді, утворює темно-червоний розчин. Чутливий до впливу світла.

Лікарські препарати які містять активну речовину АЗАПЕНТАЦЕН*

Фармакологічні властивості

SН-радикал розчинного протеїну, що міститься у кришталику ока, дегенерує та окиснюється під дією хіноїдної речовини, утвореної при аномальному метаболізмі ароматичних амінокислот, таких як триптофан і тирозин; натрію азапентацен полісульфонат має велику спорідненість з SН- радикалом розчинного протеїну, пригнічуючи дію хіноїдної речовини на протеїн, який міститься у кришталику ока; він здатний стимулювати дію протеолітичного ферменту, присутнього у ВР передньої камери ока; має профілактичну дію проти утворення катаракти та може уповільнювати дегенерацію кришталика; уповільнює розвиток галактозної катаракти (включаючи ядерну катаракту) у щурів.

Показання АЗАПЕНТАЦЕН*

стареча катаракта, травматична або вроджена катаракта та вторинна катаракта.

Застосування АЗАПЕНТАЦЕН*

закапувати по 2 крап. у кон’юнктивальний мішок ураженого ока(очей) 3 — 5 р/добу. У разі супутньої терапії з використанням інших місцевих офтальмологічних препаратів дотримуватись інтервалу 10-15 хв. між їх застосуванням.

Протипоказання

підвищена чутливість до активної речовини або до будь-якого з компонентів препарату.

Побічна дія

біль в очах, подразнення очей, підвищена сльозотеча, гіперемія очей; містить тіомерсал в якості консерванта, метилпарагідроксибензоат та пропілпарагідроксибензоат і, таким чином, можливе виникнення АР.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko