АЗЕЛАСТИН (AZELASTINUM)

Опис активної речовини

Фармакологічні властивості

селективний блокатор гістамінових Н1-рецепторів; похідне фталазинону нової структури; виявляє пролонговану антиалергічну дію; пригнічує синтез або вивільненняя хімічних медіаторів, що беруть участь на ранніх і пізніх стадіях АР, таких як лейкотрієни, гістамін, інгібітори PAF і серотонін; при багаторазовому введенні доз клінічно значущий вплив на QT-інтервал відсутній. При місцевому застосуванні препарату зазнає системної абсорбції.

Показання АЗЕЛАСТИН

сезонні і щорічні алергічні риніти, несезонні (цілорічні) алергічні риніти.

Застосування АЗЕЛАСТИН

рекомендовано упорскувати по одній дозі у кожний носовий хід 2 р/добу, що відповідає добовій дозі 0,56 мг; тривалість терапії визначається лікарем індивідуально.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату; вагітність, лактація; діти до 6 років.

Побічна дія

подразнення слизової оболонки носа, печіння, свербіж і чхання; дуже рідко — носова кровотеча; шкірний висип, свербіж, кропив’янка; втомлюваність, слабкість, реакції гіперчутливості, анафілактичні реакції, вертиго, дисгевзія, нудота, поява гіркого присмаку у роті.

geoapteka.ua

Лікарські препарати які містять активну речовину АЗЕЛАСТИН

АЛЕРГОДИЛ
АЛЕРГОДИЛ
краплі очні 0,05 % флакон-крапельниця 6 мл, № 1
спрей назальний дозований 1 мг/мл флакон 10 мл з нагвинченим розпилювачем, № 1
протинабрякові та інші препарати для місцевого застосування у разі захворювань порожнини носа
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko