АЗЕЛАСТИН (AZELASTINUM)

Опис активної речовини

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

селективний блокатор гістамінових Н1-рецепторів; похідне фталазинону нової структури; виявляє пролонговану антиалергічну дію; пригнічує синтез або вивільненняя хімічних медіаторів, що беруть участь на ранніх і пізніх стадіях АР, таких як лейкотрієни, гістамін, інгібітори PAF і серотонін; при багаторазовому введенні доз клінічно значущий вплив на QT-інтервал відсутній. При місцевому застосуванні препарату зазнає системної абсорбції.

ПОКАЗАННЯ

сезонні і щорічні алергічні риніти, несезонні (цілорічні) алергічні риніти.

ЗАСТОСУВАННЯ

рекомендовано упорскувати по одній дозі у кожний носовий хід 2 р/добу, що відповідає добовій дозі 0,56 мг; тривалість терапії визначається лікарем індивідуально.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

гіперчутливість до препарату; вагітність, лактація; діти до 6 років.

ПОБІЧНА ДІЯ

подразнення слизової оболонки носа, печіння, свербіж і чхання; дуже рідко — носова кровотеча; шкірний висип, свербіж, кропив’янка; втомлюваність, слабкість, реакції гіперчутливості, анафілактичні реакції, вертиго, дисгевзія, нудота, поява гіркого присмаку у роті.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko