АДАПАЛЕН (ADAPALENUM)

Опис активної речовини

Склад і форма випуску

CAS №: 106685-40-9 C28H28O3

MESH, USPDDN: 6-(3-(1-адамантил)-4-метоксифеніл)-2-нафтоєва кислота.

Лікарські препарати які містять активну речовину АДАПАЛЕН

ДЕРИВА ВОДНИЙ ГЕЛЬ
Glenmark
ДЕРИВА ВОДНИЙ ГЕЛЬ
гель 1 мг/г туба 15 г, № 1
місцеві засоби для лікування акне

Фармакологічні властивості

похідний нафтойної кислоти, ретиноїдоподібна речовина, що модулює процеси клітинної диференціації і кератинізації, а також запальні процеси у шкірі, які є основними патогенетичними ланками у розвитку акне; зв’язується з ретиноїдними рецепторами ядра клітини, сприяє нормальній диференціації епітеліальних клітин фолікулів, що призводить до зменшення утворення мікрокомедонів і перешкоджає розвитку акне, сприяє збереженню неушкодженої шкіри.

Показання АДАПАЛЕН

місцеве лікування акне (acne vulgaris) легкого ступеня та помірно виражених акне з переважанням камедонів, папул та пустул; застосовують для лікування шкіри обличчя, грудної клітки та спини.

Застосування АДАПАЛЕН

місцево дорослим і підліткам старше 12 років в місцях висипань, 1 р/добу, на ніч наносити кінчиками пальців тонким шаром на чисту суху шкіру у місцях висипів, уникаючи ділянки навколо очей та губ; терапевтичний ефект розвивається через 8-12 тижнів лікування.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату; новоутворення шкіри, екзема, себорейний дерматит, ушкодження шкіри, опіки шкіри, застосування засобів, що пересушують шкіру (препарати сірки, цинку, саліцилової кислоти); дитячий вік до 12 років.

Побічна дія

печіння, свербіж, сухість, лущення та почервоніння шкіри, фотосенсибілізація.

geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko