0
UA | RU

АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА

(ACIDUM AZELAICUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Склад і форма випуску

CAS №: 123-99-9 C9H16O4

RTECS: 1,7-гептандикарбонова кислота.

Mm = 188,23 Да. Точка плавлення — 106,5 °С; розчинність в воді при температурі 20 °С = 2400 мг/л; log P (октанол-вода) = 1,57.

Лікарські препарати які містять активну речовину АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА

АЗОГЕЛЬ<sup>®</sup> [Архів]
гель 15 % туба 15 г, № 1
Фітофарм
АЗОГЕЛЬ<sup>®</sup> [Архів]
гель 15 % туба 30 г, № 1
Фітофарм
Акнестоп<sup>®</sup>
крем 200 мг/г туба 30 г, № 1
Київмедпрепарат
Скінорен<sup>®</sup>
гель 15 % туба 30 г, № 1
ЛЕО Фарма
Скінорен<sup>®</sup>
крем 20 % туба 30 г, № 1
ЛЕО Фарма

Фармакологічні властивості

антимікробна, кератолітична дія; терапевтичну ефективність препарату при лікуванні акне обумовлюють його антимікробна дія та безпосередній вплив на фолікулярний гіперкератоз; спостерігається значне зниження щільності колонізації Propionibacterium acnes і суттєве зменшення фракції вільних жирних к-т у ліпідах поверхні шкіри; інгібує проліферацію кератиноцитів та нормалізує порушення процесів термінального диференціювання епідермісу при утворенні акне; при місцевому застосуванні проникає в усі шари шкіри людини.

Показання АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА

гель: папулопустулярні форми акне на обличчі слабкого або/та помірного ступеня тяжкості, папулопустулярна форма розацеа; крем: акне (вугрі звичайні), що характеризується наявністю комедонів, папул, пустул і маленьких вузликів.

Застосування АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА

наносити на ретельно вимиту та висушену шкіру 2 р/добу (вранці та ввечері) у достатній, проте не надмірній, кількості (приблизно 2,5 см =0,5 г вичавленого із туби крему або гелю достатньо для всієї поверхні обличчя); у разі надмірного подразнення шкіри зменшити або кількість засобу, що наноситься, або частоту застосування до 1 р/добу до зникнення подразнення; тривалість курсу лікування може змінюватися залежно від індивідуальної картини захворювання й також визначається ступенем його тяжкості; у пацієнтів з акне відчутне покращення спостерігається, як правило, приблизно через 4 тижні; для досягнення оптимального результату, рекомендується застосовувати препарат безперервно протягом кількох місяців.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату.

Побічна дія

явища місцевого подразнення шкіри (свербіж, печіння, почервоніння, лущення шкіри); АР.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko