АЗЕЛАЇНОВА КИСЛОТА (ACIDUM AZELAICUM, АЗЕЛАИНОВАЯ КИСЛОТА)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

CAS №: 123-99-9 C9H16O4

RTECS: 1,7-гептандикарбонова кислота.

Mm = 188,23 Да. Точка плавлення — 106,5 °С; розчинність в воді при температурі 20 °С = 2400 мг/л; log P (октанол-вода) = 1,57.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

антимікробна, кератолітична дія; терапевтичну ефективність препарату при лікуванні акне обумовлюють його антимікробна дія та безпосередній вплив на фолікулярний гіперкератоз; спостерігається значне зниження щільності колонізації Propionibacterium acnes і суттєве зменшення фракції вільних жирних к-т у ліпідах поверхні шкіри; інгібує проліферацію кератиноцитів та нормалізує порушення процесів термінального диференціювання епідермісу при утворенні акне; при місцевому застосуванні проникає в усі шари шкіри людини.

ПОКАЗАННЯ

гель: папулопустулярні форми акне на обличчі слабкого або/та помірного ступеня тяжкості, папулопустулярна форма розацеа; крем: акне (вугрі звичайні), що характеризується наявністю комедонів, папул, пустул і маленьких вузликів.

ЗАСТОСУВАННЯ

наносити на ретельно вимиту та висушену шкіру 2 р/добу (вранці та ввечері) у достатній, проте не надмірній, кількості (приблизно 2,5 см =0,5 г вичавленого із туби крему або гелю достатньо для всієї поверхні обличчя); у разі надмірного подразнення шкіри зменшити або кількість засобу, що наноситься, або частоту застосування до 1 р/добу до зникнення подразнення; тривалість курсу лікування може змінюватися залежно від індивідуальної картини захворювання й також визначається ступенем його тяжкості; у пацієнтів з акне відчутне покращення спостерігається, як правило, приблизно через 4 тижні; для досягнення оптимального результату, рекомендується застосовувати препарат безперервно протягом кількох місяців.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

гіперчутливість до препарату.

ПОБІЧНА ДІЯ

явища місцевого подразнення шкіри (свербіж, печіння, почервоніння, лущення шкіри); АР.

Дата додавання: 17.07.2018 р. Версія для друку

Торговельні найменування

Developed by Maxim Levchenko