Всі аптеки України
Київ (адресу не вказано)
Активні речовини — “А”АЦЕТИЛЦИСТЕЇН (ACETYLCYSTEINUM)

АЦЕТИЛЦИСТЕЇН (ACETYLCYSTEINUM) Діюча речовина

Сортування:
АЦЦ® Гарячий напій мед лимон порошок для орального розчину, 600 мг, пакетик, 3 г, № 6; Sandoz
АЦЦ® Лонг Лимон таблетки шипучі, 600 мг, саше, № 6; Sandoz
АЦЦ® 200 порошок для орального розчину, 200 мг, пакетик, 3 г, № 20; Sandoz
АЦЦ® Лонг таблетки шипучі, 600 мг, туба, № 10; Sandoz
АЦЦ® 100 порошок для орального розчину, 100 мг, пакетик, 3 г, № 20; Sandoz
АЦЦ® Гарячий напій мед лимон порошок для орального розчину, 200 мг, пакетик, 3 г, № 20; Sandoz
Рапіра® 600 порошок для орального розчину, 600 мг, саше, 3 г, № 10; Фармак
Рапіра® Ефертаб 600 таблетки шипучі, 600 мг, туба, № 10; Фармак
Дваце Лонг таблетки шипучі, 600 мг, туба, № 10; Дарниця ФФ
Дваце 200 гарячий напій гранули для орального розчину, 200 мг/г, саше, № 20; Дарниця ФФ
Дваце Лонг гарячий напій гранули для орального розчину, 600 мг, саше, 3 г, № 6; Дарниця ФФ
Дваце 200 гранули для орального розчину, 200 мг/г, саше, № 20; Дарниця ФФ
АЦЦ® 200 таблетки шипучі, 200 мг, туба, № 20; Sandoz
Дваце 100 гранули для орального розчину, 100 мг/0,5 г, саше, № 20; Дарниця ФФ
Ацетилцистеїн-Тева таблетки шипучі, 600 мг, туба, № 10; Тева Україна
Дваце Лонг гранули для орального застосування, 600 мг, саше, 3 г, № 10; Дарниця ФФ
Евкабал® 600 саше порошок для орального розчину, 600 мг, саше, 3 г, № 20; esparma
Евкабал® 200 саше порошок для орального розчину, 200 мг, саше, 3 г, № 20; esparma
Дваце 200 таблетки шипучі, 200 мг, туба, № 20; Дарниця ФФ
Рапіра® 200 порошок для орального розчину, 200 мг/г, саше, 1 г, № 20; Фармак
Мультигрип Бронхо порошок для орального розчину, 600 мг, саше, 3 г, № 10; Дельта Медікел
Інгаміст розчин  для ін'єкцій, 100 мг/мл, ампула, 3 мл, № 10; Юрія-Фарм
Асиброкс таблетки шипучі, 600 мг, стрип, № 10; WORLD MEDICINE GROUP
Мультигрип Бронхо таблетки шипучі, 600 мг, туба, № 10; Дельта Медікел
Ац-Хелп таблетки шипучі, 600 мг, туба, № 10; INPHARMA Trading SIA
Ац-ФС таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 200 мг, блістер, № 20; Асіно Україна
Асиброкс таблетки шипучі, 200 мг, стрип, № 20; WORLD MEDICINE GROUP
Ацетилцистеїн порошок для орального розчину, 600 мг, саше, 3 г, № 20; Тернофарм
Ацетал C порошок для орального розчину, 600 мг, пакет, 3 г, № 10; Здоров'я ФК
АЦЦ® розчин оральний, 20 мг/мл, флакон з мірним ковпачком, 100 мл, або мірним апплікатором (шприцем), або мірн. апплікатором (шприц), № 1; Sandoz
Астраце порошок для орального розчину, 200 мг, саше, 3 г, № 10; Астрафарм
Ацетилцистеїн порошок для орального розчину, 200 мг, саше, 3 г, № 20; Тернофарм
Флуімуцил таблетки шипучі для приготування розчину д/перорал. застос., 600 мг, блістер, № 10; Замбон
Ацетал таблетки, 600 мг, блістер, № 10; Здоров'я ФК
Ацетал таблетки, 200 мг, блістер, № 20; Здоров'я ФК
Ацетал C порошок для орального розчину, 200 мг, пакет, 3 г, № 10; Здоров'я ФК
Ацетал Солюбл таблетки шипучі, 600 мг, стрип, № 10; Здоров'я
Ацетал C порошок для орального розчину, 100 мг, пакет, 3 г, № 10; Здоров'я ФК
Ацетал Солюбл таблетки шипучі, 200 мг, стрип, № 20; Здоров'я
Флуімуцил розчин  для ін'єкцій, 100 мг/мл, ампула, 3 мл, № 5; Замбон
Асиброкс таблетки шипучі, 600 мг, пенал, № 12; Уорлд Медицин
Ацетилцистеїн-Астрафарм порошок для орального розчину, 200 мг, саше, № 10; Астрафарм
Ацестад таблетки шипучі, 200 мг, туба, № 20; Стада
Немає в наявності
Ацестад таблетки шипучі, 600 мг, туба, № 10; Стада
Немає в наявності
Асиброкс таблетки шипучі, 200 мг, пенал, № 24; Уорлд Медицин
Немає в наявності
АЦЦ® розчин оральний, 20 мг/мл, флакон з мірним ковпачком, 200 мл, або мірним апплікатором (шприцем), або мірн. апплікатором (шприц), № 1; Sandoz
АЦЦ® Лонг Лимон таблетки шипучі, 600 мг, саше, № 10; Sandoz
АЦЦ® Лонг Лимон таблетки шипучі, 600 мг, саше, № 20; Sandoz
Ацетилцистеїн таблетки, 200 мг, блістер, № 20; Вертекс
Немає в наявності
Санорин-Бронхо таблетки шипучі, 200 мг, туба, в пачці, в пачці, № 20; Фармак
Рапіра® 100 порошок для орального розчину, 100 мг/0,5 г, саше, 0.5 г, № 20; Фармак
АЦЦ® 200 таблетки шипучі, 200 мг, саше, коробка картонна, коробка картон., № 20; Sandoz
Ацетилцистеїн Сандоз® ампули розчин  для ін'єкцій, 100 мг/мл, ампула, 3 мл, № 10; Sandoz
АЦЦ® Лонг таблетки шипучі, 600 мг, туба, № 20; Sandoz
Немає в наявності
Mm = 163,20 Да. Білий або білий зі злегка жовтуватим відтінком кристалічний порошок зі слабким специфічним запахом. Легкорозчинний в воді і спирті. Точка плавлення - 109,5 °C. log P (октанол-вода) = -0,66.
АЦЕТИЛЦИСТЕЇН (ACETYLCYSTEINUM)
CAS №: 616-91-1 С5H9NO3S
HSDB, RTECS, USPDDN: N-ацетил-L-цистеїн.
HSDB, RTECS: L-α-ацетамідо-β-меркаптопропіонова кислота.

чинить муколітичну дію; розриває дисульфiднi зв’язки у молекулах кислих мукополiсахаридiв мокротиння; збільшує об’єм мокротиння, полегшує процес його виділення, сприяє відхаркуванню; зберiгає активність і при наявності гнійного секрету (слизу); має антиоксидантні пневмопротекторні властивості, обумовлені наявністю вільної тіолової (-SH) нуклеофільної групи, яка легко взаємодіє з електрофільними групами окисних радикалів і в результаті нейтралізує їх.

лікування г. та хр. захворювань бронхолегеневої системи, що потребують зменшення в’язкості мокротиння, покращання його відходження та відхаркування; передозування парацетамолом.

табл. шипучі: дорослі та діти старше 12 років: 600 мг розчиняють у 1/3 склянці води та приймають 1 р/добу; при розчиненні користуватися скляним посудом, уникати контакту з металевими та гумовими поверхнями; не вводити у цей р-н інші препарати; гранули: дорослим та дітям від 14 років по 400-600 мг/добу (10-15 мл/добу), розподілені на 1-3 прийоми залежно від клінічних умов; дітям залежно від віку: 2-6 років по 200-400 мг/добу, розподілені на 1-3 прийоми; 6-12 років: 400-600 мг/добу; старше 12 років - дози як для дорослих; гранули розчиняють в 1/3 склянки води; р-н д/ін’єкцій: шляхом інгаляційного введення дорослим по 1 амп. 1-2 р/добу за призначенням лікаря протягом 5-10 днів, дітям вiд 6 років - до 1 амп. 1-2 р/добу за призначенням лікаря протягом 5-10 днів; ендобронхіальне введення: дорослим та дітям вiд 6 років - до 1 амп. 1-2 р/добу; в/м введення дорослим - по 1 амп. 300 мг 1-2 р/добу вводити глибоко в/м; в/в по 1 амп. 300 мг 1-2 р/добу вводити повільно краплинно у 0,9% р-ні натрiю хлориду або 5% р-ні глюкози; порошок застосовують внутрішньо, після їди; вміст 1 пакета розчиняють у ½ склянки (100 мл) води, соку або холодного чаю безпосередньо перед прийомом; після приготування р-ну його треба випити якнайшвидше; додаткове вживання рідини посилює муколітичний ефект препарату; при г. та хр. захворюваннях бронхолегеневої системи: дорослим та дітям віком старше 14 років по 400-600 мг/добу, розподілені на 2-3 прийоми; дітям від 6 до 14 років можна застосовувати по 400-600 мг/добу, розподілені на 2 прийоми; дітям від 2 до 6 років по 200-400 мг/добу, розподілені на 2 прийоми; при г.неускладнених захворюваннях застосовують не більше 4-5 днів без нагляду лікаря; тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально, залежно від характеру захворювання (гостре або хронічне).

гіперчутливість до ацетилцистеїну, виразкова хвороба шлунка і ДПК в стадії загострення; тяжкі ураження печінки, нирок, надниркових залоз; кровохаркання, легенева кровотеча; препарат містить аспартам, тому не рекомендується застосовувати при фенілкетонурії; тяжке загострення астми.

нудота, блювання, діарея, диспепсія, печіння, абдомінальний біль, стоматити; печіння у місці введення, шкірні висипання, кропив’янка, свербіж, реакції гіперчутливості, анафілактоїдні реакції, анафілактичний шок, набряк Квінке, гіпертермія, набряк обличчя; бронхоспазм, диспное; кровотеча з носа, дзвін у вухах, головний біль; тахікардія, зниження АТ; геморагії, анемії; с-м Стівенса-Джонсона, с-м Лайєлла.