0
UA | RU

Імунсил® D3 (Immunsil® D3)

Склад і форма випуску

1 капсула містить:
активні інгредієнти: бета-глюкан — 250 mg (мг) (що містить 80% бета-глюканів 1,3 і 1,6), цинку гліцинат — 16,5 mg (мг) (що еквівалентно 5 мг цинку), вітамін D3 (холекальциферол) — 50 µg (мкг) (2000 МО);
допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, лактоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію аморфний (орісіл);
оболонка капсули: желатин..
Класифікація
Дієтичні добавки

Характеристика

Бета-глюкани (β-glucan) — група полісахаридів, що складаються з мономерів D-глюкози та є структурними елементами мембрани дріжджових грибів Saccharomyces cerevisiae. Численні дослідження довели, що бета-глюкани (1,3 і 1,6) є потужними природними імуномодуляторами. Основний механізм дії бета-глюканів — безпосередня взаємодія з рецепторами макрофагів, що активує неспецифічні захисні механізми і розвиток специфічної імунної відповіді: відбуваються активація цитотоксичних макрофагів, посилення продукції інтерлейкіну-1 макрофагами, стимулювання Т-лімфоцитів, збільшення продукції інших цитокінів, активація клітин-кілерів (NK-клітини), підвищення рівня білка гострої фази в сироватці крові. Бета-глюкани мають протизапальні властивості (інгібують синтез прозапальних цитокінів — інтерлейкінів-6 та -12) і посилюють синтез інтерферону. Таким чином, бета-глюкани активують як місцевий імунітет, забезпечуючи першу лінію захисту організму людини від мікроорганізмів, так і системний імунітет, що призводить до знищення патогенів при їх потраплянні в організм. Посилення імунітету бета-глюканами (1,3 і 1,6) відбувається без його надмірної стимуляції, що попереджує виникнення аутоімунних порушень. Бета-глюкани також позитивно впливають на ліпідний обмін, знижуючи рівень ХС та глюкози в крові, мають антиоксидантні властивості та сприяють нормалізації кишкового мікробіому.

Вітамін D3 (Vitamine D3) (холекальциферол) є одним із ключових вітамінів, який бере участь у функціонуванні імунної системи, впливаючи на синтез лімфокінів, — речовин, що продукуються лімфоцитами, забезпечуючи тим самим перебіг реакцій імунітету. Вітамін D3 бере участь в інших процесах обміну речовин в організмі, а також виконує в організмі людини різноманітні функції: сприяє підтриманню кісток у нормальному стані, нормальній роботі м’язів, нормальному всмоктуванню/засвоєнню кальцію та фосфору, нормалізації рівня кальцію в крові, підтриманню зубів у нормальному стані, бере участь у поділі клітин.

Цинк (Zink) є одним із найважливіших мікроелементів, який входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин, а саме: бере участь у синтезі білків та в обміні вуглеводів. Цинк сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунологічної відповіді, присмерковому зору, смаковим відчуттям та сприйняттю запаху. Впливає на збереження нормального рівня вітаміну А в крові, подовжує час дії інсуліну та полегшує його накопичення. Цинк сприяє поліпшенню репродуктивної функції у чоловіків, необхідний для утворення нормальних сперматозоїдів. Цинк необхідний для нормальної функції шкіри, бере участь у процесах регенерації шкіри, секреції сальних залоз, рості нігтів та волосся.

Рекомендації по вживанню

Імунсил D3 рекомендований як додаткове джерело біологічно активних речовин рослинного походження, вітаміну D3 та цинку при порушеннях обмінних процесів, обумовлених дефіцитом цинку та вітаміну D3, та для нормалізації функціонального стану імунної системи, у тому числі при застуді та інфекційних захворюваннях. Імунсил має імуномодулюючі властивості та сприяє пригніченню розвитку вірусів та бактерій завдяки активації місцевого та системного імунітету. Імунсил D3 знижує ризик виникнення вірусних та респіраторних захворювань під час піків сезонних інфекцій, перешкоджає виникненню ускладнень та сприяє прискоренню одужання. Імунсил D3 компенсує нестачу цинку та вітаміну D3 в організмі та позитивно впливає на метаболізм.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим по 1 капсулі на добу в період сезонних вірусних інфекцій та/або дефіциту вітаміну D3 та цинку; по 2 капсули на добу для пришвидшення одужання та попередження розвитку ускладнень у період сезонних вірусних інфекцій. Імунсил D3 слід вживати під час їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендований курс вживання — 1–3 міс. При необхідності курс можна подовжити за рекомендацією лікаря.

Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Побічна дія

індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, період вагітності, годування грудьми, тяжкі захворювання нирок, гіпермагнезіємія, гіперкальціурія та гіпервітаміноз D3.

Особливості застосування

Імунсил D3 можна вживати тільки через 2 год після застосування тетрациклінових та залізовмісних лікарських засобів. Не рекомендується вживати засіб одночасно з проносними засобами та серцевими глікозидами. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі 4–25 °С в сухому, захищеному від світла і недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують Імунсил D3

Гостра респіраторна вірусна інфекція МКХ J06.9
Катаральний риніт МКХ J00
Коронавирусная инфекция COVID-19 МКХ U07.1
Неспецифічний уретрит МКХ N34.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko