Все аптеки Украины

Бронхипрет® ТП (Bronchipret® TP) (273894) - інструкція із застосування ATC-класифікація

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
  • Діагнози
Бронхипрет<sup>&reg;</sup> ТП (Bronchipret<sup>&reg;</sup> TP)

Бронхипрет ТП інструкція із застосування

Фармакологічні властивості

фармакодинаміка. Рослинні компоненти, що входять до складу лікарського засобу, мають секретолітичні та спазмолітичні властивості.
Сапоніни з коренів первоцвіту проявляють секретолітичний ефект, що досягається переважно за допомогою рефлекторного механізму внаслідок подразнення чуттєвих нервових закінчень блукаючого нерва травного тракту.
Ефірні олії та флавоноїди трави чебрецю чинять бронхоспазмолітичну і секретолітичну дію. Також був підтверджений антибактеріальний ефект препарату, зумовлений тимоловим компонентом ефірної олії з трави чебрецю.
Фармакокінетика. Тимоловий компонент ефірної олії трави чебрецю виділяється переважно легенями. Флавоноїди (наприклад, апігенін, лютеолін) трави чебрецю розщеплюються кишковою флорою та добре всмоктуються в кров і виділяються або у незміненому вигляді, або у вигляді метаболітів, головним чином нирками.

Показання Бронхипрет ТП

лікування гострого бронхіту та запальних захворювань дихальних шляхів, що супроводжуються кашлем з утворенням в’язкого мокротиння.

Застосування Бронхипрет ТП

дорослим та дітям віком від 12 років приймати по 1 таблетці 3 рази на добу.
Таблетки слід приймати не розжовуючи з достатньою кількістю рідини (переважно склянкою води) перед їдою.
Тривалість лікування залежить від перебігу захворювання. Зазвичай курс лікування становить 1 тиж. При необхідності тривалішого лікування хворому слід звернутися до лікаря. Дивіться також інформацію в розділах ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ і ПОБІЧНА ДІЯ.

Протипоказання

підвищена індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів препарату, а також до інших видів первоцвітів або до інших лікарських рослин родини губоцвітих, до берези, полину та селери.

Побічна дія

нечасто виникають шлунково-кишкові розлади, включаючи спазми, нудоту, блювання, діарею. У поодиноких випадках можливі реакції гіперчутливості, включаючи утруднення дихання, шкірні висипи, купероз, свербіж, алергічний дерматит, кропив’янку, набряк обличчя, рота та/або глотки.
При перших ознаках будь-якої побічної реакції слід припинити застосування лікарського засобу і звернутися до лікаря.

Особливості застосування

через вміст глюкози та лактози лікарський засіб не слід приймати хворим зі спадковою непереносимістю галактози, лактазною недостатністю або з порушенням всмоктування глюкози-галактози.
Якщо симптоми зберігаються більше 1 тиж або виникає утруднення дихання, гарячка, виділення гнійного або кров’янистого мокротиння, хворому слід негайно звернутися до лікаря.
Пацієнтам з гастритом або виразкою шлунка не слід застосовувати Бронхипрет ТП таблетки, вкриті оболонкою, без консультації з лікарем.
Примітка для хворих на цукровий діабет. 1 таблетка містить у середньому 0,02 хлібної одиниці (ХО). Таблетки не містять глютену.
Застосування у період вагітності або годування грудьми
Вагітність. У зв’язку з недостатністю даних щодо безпеки застосування препарат не слід застосовувати у період вагітності або годування грудьми.
Фертильність. Немає даних про вплив лікарського засобу на жіночу здатність до відтворення потомства. В експериментальних дослідженнях впливу на фертильність не виявлено.
Діти. У зв’язку з недостатністю досліджень щодо безпеки, препарат не слід застосовувати дітям віком до 12 років.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Не впливає.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

взаємодія з іншими лікарськими засобами не виявлена. Можливе застосування у комбінації з антибактеріальними лікарськими засобами.

Передозування

можливі шлункові розлади, блювання і діарея. Лікування симптоматичне.

Умови зберігання

для захисту від впливу світла зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С у недоступному для дітей місці.