ГЕПАЦЕФ® пор. д/р-ну д/ін. (ГЕПАЦЕФ® пор. д/р-ра д/ин. 1 г фл. контурн. ячейк. уп. пачка №1 10)

Київмедпрепарат

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

порошок для розчину для ін’єкцій 1 г флакон, контурна чарункова упаковка, пачка, №  10

№  UA/0881/01/01 від 24.01.2019За рецептомB

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Склад:

діюча речовина: cefoperazone;

1 флакон містить цефоперазону натрієвої солі у перерахуванні на цефоперазон 1,0 г.

Лікарська форма.

Порошок для розчину для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: порошок білого або білого з жовтуватим відтінком кольору, гігроскопічний.

Фармакотерапевтична група.

Протимікробні засоби для системного застосування. Цефалоспорини III покоління. Код ATХ J01D D12.

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.

Бактерицидна дія препарату Гепацеф® зумовлена уповільненням синтезу стінки клітини бактерії.

Гепацеф® активний in vitro відносно великої кількості клінічно значущих мікроорганізмів. У той же час він проявляє резистентність до дії багатьох бета-лактамаз.

Зазначені нижче мікроорганізми є чутливими до цефоперазону.

Грампозитивні мікроорганізми:

Staphylococcus aureus (штами, що продукують, та штами, що не продукують пеніциліназу), Staphylococcus epidermidis, Streptococcus pneumoniae (попередня назва — Diplococcus pneumoniae), Streptococcus pyogenes (бета-гемолітичний стрептокок групи А), Streptococcus agalactiae (бета-гемолітичний стрептокок групи B), Streptococcus faecalis (ентерокок), бета-гемолітичні стрептококи.

Грамнегативні мікроорганізми:

Escheriachia coli, рід Klebsiella, рід Enterobacter, рід Citrobacter, Haemophilus influenzae, Proteus mirabilis, Proteus vulgaris, Morganella morganii (раніше Proteus morganii), Providencia rettgeri (раніше Proteus rettgeri), рід Providenciа, рід Serratia (включаючи S. Marcescens), рід Salmonella та Shigella, Pseudomonas aeruginosa та деякі інші Pseudomonas, Acinetobacter calcoaceticus, Neisseria gonorrhoeae (штами, що продукують і не продукують бета-лактамази), Neisseria meningitidis, Bordetella pertussis, Yersinia enterocolitica.

Анаеробні мікроорганізми:

грампозитивні та грамнегативні коки (включаючи рід Peptococcus, Peptostreptoccus та Velionella);

грампозитивні палички (включаючи рід Clostridium, Eubacterium та Lactobacillus);

грамнегативні палички (включаючи рід Fusobacterium, багато штамів Bacteroides fragilis та інших представників роду Bacteroides).

Фармакокінетика.

Високі рівні у крові, жовчі та сечі досягаються після разового введення препарату. У таблиці 1 наведено концентрації препарату у сироватці крові дорослих здорових осіб. Ці дані було одержано після 15-хвилинного внутрішньовенного введення 1 г, або 2 г, або 3 г, або 4 г препарату або разового внутрішньом’язового введення 1 або 2 г препарату. Пробенецид не має впливу на рівень концентрації цефоперазону у крові.

Концентрації цефоперазону у сироватці крові Таблиця 1

Середні концентрації у сироватці крові (мкг/мл)
Доза,

спосіб введення

0* 30 хвилин 1 година 2 години 4 години 8 годин 12 годин
1 г внутрішньовенно 153 114 73 38 16 4 0,5
2 г внутрішньовенно 252 153 114 70 32 8 2
3 г внутрішньовенно 340 210 142 89 41 9 2
4 г внутрішньовенно 506 325 251 161 71 19 6
1 г внутрішньом’язово 32** 52 65 57 33 7 1
2 г внутрішньом’язово 40** 69 93 97 58 14 4

* Час, що минув після введення препарату (відлік одразу після завершення інфузії).

** Результати, які було отримано через 15 хвилин після введення препарату.

Період напіввиведення препарату Гепацеф® із сироватки крові становить приблизно 2 години незалежно від способу його введення.

Гепацеф® досягає терапевтичних рівнів у всіх рідинах та тканинах організму, що досліджувалися. Серед них є асцитична та цереброспінальна (під час менінгіту) рідини, сеча, жовч та стінка жовчного міхура, мокротиння та легені, піднебінні мигдалики та слизова оболонка синусів, передсердя, нирки, сечовід, простата, сім’яники, матка та фалопієві труби, кістки, кров пуповини та амніотична рідина.

Гепацеф® виводиться з жовчю та сечею. Концентрація препарату у жовчі досягає дуже високих рівнів (як правило, через 1–3 години після введення) та перевищує аналогічні концентрації у сироватці крові у 100 разів.

Було зареєстровано такі концентрації у жовчі: від 66 мкг/мл через 30 хвилин до 6000 мкг/мл через 3 години після внутрішньовенного введення 2 г препарату пацієнтам без закупорювання жовчних протоків.

Через 12 годин після введення у різних дозах та різними способами підвищення концентрації цефоперазону у сечі пацієнтів з нормальною функцією нирок досягає у середньому від 20% до 30%. Концентрації препарату у сечі понад 2200 мкг/мл було одержано через 15 хвилин після внутрішньовенного введення 2 г препарату Гепацеф®. Після внутрішньом’язового введення 2 г препарату максимальні концентрації у сечі становили приблизно 1000 мкг/мл.

Повторне введення препарату Гепацеф® не призводить до кумуляції препарату у здорових добровольців.

У пацієнтів з порушенням функції печінки період напіввиведення препарату із сироватки крові зростає, але зростає і видалення з сечею. У пацієнтів із нирковою та печінковою недостатністю Гепацеф® може кумулюватись у сироватці крові.

У хворих із нирковою недостатністю максимальна концентрація у сироватці крові, площа під фармакокінетичною кривою, а також період напіввиведення із сироватки крові такі ж, як і у здорових добровольців.

Клінічні характеристики.

Показання.

Для лікування інфекцій, спричинених чутливими до цефоперазону мікроорганізмами:

  • інфекції верхніх та нижніх дихальних шляхів;
  • інфекції верхніх та нижніх відділів сечовивідних шляхів;
  • перитоніт, холецистит, холангіт та інші інтраабдомінальні інфекції;
  • септицемія;
  • менінгіт;
  • інфекції шкіри та м’яких тканин;
  • інфекції кісток та суглобів;
  • запальні захворювання тазових органів, ендометрит, гонорея та інші інфекції статевих шляхів.

Профілактика.

Гепацеф® можна призначати для профілактики післяопераційних ускладнень під час абдомінальних, гінекологічних, серцево-судинних та ортопедичних операцій.

Протипоказання.

Цефоперазон протипоказаний пацієнтам з алергією до антибіотиків цефалоспоринового ряду.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Алкоголь

Повідомлялося, що при вживанні алкоголю під час лікування препаратом і навіть через 5 діб після останнього введення цефоперазону виникала дисульфірамоподібна реакція, що характеризувалася припливами, пітливістю, головним болем і тахікардією. Подібні реакції виникали і після прийому інших цефалоспоринів, тому слід застерігати пацієнтів від вживання алкогольних напоїв у період лікування цефоперазоном. Пацієнтам, які потребують перорального або парентерального штучного годування, слід уникати вживання розчинів, що містять етанол.

Взаємодії, що впливають на результати лабораторних досліджень

Може виникати хибно-позитивна реакція сечі на глюкозу при проведенні тестів із розчинами Бенедикта або Фелінга.

Особливості застосування.

Гіперчутливість

Перед призначенням терапії цефоперазоном слід ретельно зібрати анамнез, щоб з’ясувати, чи виникали у хворого раніше реакції гіперчутливості до цефалоспоринів, пеніцилінів чи до інших лікарських засобів. Слід з обережністю призначати цей препарат пацієнтам, чутливим до пеніциліну. Антибіотики слід з обережністю призначати будь-якому пацієнту, в якого раніше були прояви будь-якої форми алергії, особливо алергії на лікарські засоби.

Якщо виникає алергічна реакція, слід відмінити препарат і призначити належне лікування. Серйозні анафілактичні реакції вимагають негайного невідкладного введення адреналіну. При необхідності слід застосовувати кисень, внутрішньовенні кортикостероїди, а також підтримувати прохідність дихальних шляхів, у тому числі і за допомогою інтубації.

Застосування хворим з порушенням функції печінки

Цефоперазон значною мірою екскретується з жовчю. У пацієнтів із захворюваннями печінки та/або обструкцією жовчних шляхів подовжується період напіввиведення цефоперазону із сироватки крові і збільшується ниркова екскреція препарату з сечею. Навіть при тяжких порушеннях функції печінки у жовчі досягаються терапевтичні концентрації цефоперазону, а період напіввиведення зростає лише у 2–4 рази.

Загальні застереження

У деяких пацієнтів лікування цефоперазоном, як і іншими антибіотиками, призводить до дефіциту вітаміну К. Вважається, що механізм виникнення цього дефіциту пов’язаний із пригніченням кишкової мікрофлори, яка у нормі синтезує цей вітамін. До групи ризику належать пацієнти з поганим харчуванням, з розладами всмоктування (наприклад муковісцидозом) та пацієнти, які тривалий час перебувають на парентеральному харчуванні. У таких пацієнтів слід контролювати протромбіновий час і у разі необхідності призначати екзогенний вітамін К.

Як і інші антибіотики, при тривалому застосуванні цефоперазон може призводити до посиленого росту резистентної мікрофлори, у зв’язку з чим під час лікування за пацієнтами слід ретельно спостерігати. Як і при лікуванні будь-яким потужним системним препаратом, під час тривалої терапії цефоперазоном рекомендовано проводити періодичні обстеження з метою виявлення можливих функціональних порушень з боку систем організму, зокрема нирок, печінки і системи кровотворення. Особливо важливі такі обстеження у новонароджених, зокрема у недоношених та інших немовлят.

Під час застосування майже всіх антибактеріальних препаратів, включаючи цефоперазон, повідомлялося про випадки діареї, спричиненої Clostridium difficile [Clostridium difficile associated diarrhea] (CDAD), які за ступенем тяжкості варіювали від легкої діареї до летального коліту. Розвиток CDAD слід запідозрювати в усіх пацієнтів, у яких спостерігалися прояви діареї після застосування антибіотиків. Необхідне ретельне вивчення анамнезу, оскільки повідомлялося, що CDAD виникала більш ніж через 2 місяці після призначення антибактеріальних препаратів.

Якщо пацієнт дотримується дієти з низьким вмістом натрію, то слід взяти до уваги, що 1 г цефоперазону містить 34 мг натрію.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

Вагітність

Адекватних і належним чином контрольованих досліджень з участю вагітних жінок не проводили, тому цей лікарський засіб можна застосовувати у період вагітності лише у разі крайньої потреби.

Годування груддю

Лише невеликі кількості цефоперазону проникають у грудне молоко. Незважаючи на це, слід з обережністю призначати препарат у період годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

Вплив препарату на здатність пацієнта керувати транспортними засобами або працювати з механізмами є малоймовірним.

Спосіб застосування та дози.

Препарат призначений для внутрішньовенного або внутрішньом’язового застосування.

Дорослі.

Зазвичай доза для дорослих становить 2–4 г на добу, яку слід вводити кожні 12 годин у рівномірно розподілених дозах. При особливо тяжких інфекціях дозу можна збільшити до 8 г/добу, яку вводять кожні 12 годин у рівномірно розподілених дозах. При введенні препарату Гепацеф® у добовій дозі 12–16 г, розподіленій на 3 рівні дози (з інтервалом 8 годин), не було виявлено жодних ускладнень. Лікування препаратом можна розпочати до одержання результатів дослідження чутливості мікроорганізмів.

Рекомендована доза при неускладненому гонококовому уретриті становить 500 мг одноразово, внутрішньом’язово.

Внутрішньом’язове введення здійснюється глибоко у великий сідничний м’яз або у передню поверхню стегна.

Комбінована терапія.

Широкий спектр дії препарату Гепацеф® дає змогу здійснювати монотерапію більшості інфекцій. Однак Гепацеф® можна застосовувати і для комбінованого лікування у поєднанні з іншими антибіотиками, якщо таке показане. При одночасному лікуванні аміноглікозидами рекомендується контролювати функцію нирок.

Застосування пацієнтам з порушенням функції печінки.

Коригування дози може бути необхідним у випадках закупорювання жовчних протоків, тяжких захворювань печінки або супутнього ураження нирок. Якщо контроль концентрації препарату у сироватці крові не проводити, доза не повинна перевищувати 2 г на добу.

Застосування пацієнтам з порушенням функції нирок.

Оскільки нирки не є головним шляхом виведення препарату цефоперазону, хворим з ураженням нирок звичайну добову дозу (2–4 г) можна призначати без коригування. Для пацієнтів, у яких швидкість клубочкової фільтрації нижча за 18 мл/хв або сироватковий рівень креатиніну перевищує 3,5 мг/100 мл, максимальна добова доза становить 4 г.

Період напіввиведення цефоперазону із сироватки крові дещо знижується під час гемодіалізу. Введення препарату слід здійснювати після закінчення діалізу.

Застосування пацієнтам з порушенням функції печінки і супутнім порушенням функції нирок.

У пацієнтів з порушенням функції печінки та супутнім ураженням нирок необхідно проводити спостереження за концентрацією препарату у сироватці крові та коригувати дозу у разі необхідності. Якщо контроль концентрації препарату у сироватці крові не проводити, доза не повинна перевищувати 2 г на добу.

Діти.

Під час лікування немовлят та дітей Гепацеф® слід призначати у добових дозах від 50 мг до 200 мг на 1 кг маси тіла; дозу вводити за 2 прийоми (кожні 8–12 годин). Максимальна доза не повинна перевищувати 12 г на добу. Є дані, що добові дози до 300 мг/кг були застосовані для лікування немовлят та дітей з тяжкими інфекціями, включаючи кількох пацієнтів з бактеріальним менінгітом, та не спричиняли ускладнень.

Застосування новонародженим.

Новонародженим (до 8 днів) препарат слід вводити через кожні 12 годин.

Внутрішньовенне застосування дітям та дорослим.

Для переривчастої внутрішньовенної інфузії 1 г препарату Гепацеф® (вміст 1 флакона) слід розчинити у 20–100 мл поєднуваного стерильного розчину для внутрішньовенних ін’єкцій і вводити протягом 15 хвилин — 1 години. Якщо розчинником є стерильна вода, то у флакон із препаратом слід додати її не більше 20 мл.

Для безперервної внутрішньовенної інфузії кожен грам препарату Гепацеф® розчинити у 5 мл стерильної води для ін’єкцій або у 5 мл бактеріостатичної води для ін’єкцій; цей розчин додати до відповідного розчинника для внутрішньовенного введення.

Для безпосередньої внутрішньовенної ін’єкції максимальна разова доза препарату Гепацеф® для дорослих пацієнтів становить 2 г, для дітей — 50 мг/кг маси тіла. Препарат розчинити у відповідному розчиннику для досягнення кінцевої концентрації 100 мг/мл і вводити протягом не менше 3–5 хвилин.

Для антибактеріальної профілактики післяопераційних ускладнень призначати по 1 г або 2 г препарату внутрішньовенно за 30–90 хвилин до початку операції. Дозу можна повторювати через кожні 12 годин, однак у більшості випадків — протягом не більше 24 годин. При операціях з підвищеним ризиком інфікування (наприклад операції у колоректальній зоні) та коли інфікування може завдати особливо великої шкоди (наприклад при операціях на відкритому серці або протезуванні суглобів), профілактичне застосування може тривати протягом 72 годин після закінчення операції.

Внутрішньовенне введення

Стерильний порошок Гепацеф® можна спочатку розчинити за допомогою будь-якого сумісного розчинника (2,8 мл/г цефоперазону), придатного для внутрішньовенного введення (таблиця 2). З метою полегшення відновлення рекомендується застосовувати 5 мл розчинника на 1 г препарату Гепацеф®.

Розчини, рекомендовані для відновлення порошку цефоперазону натрію Таблиця 2

5% глюкоза для ін’єкцій 10% глюкоза для ін’єкцій
5% глюкоза та 0,9% натрію хлорид для ін’єкцій 0,9% натрію хлорид для ін’єкцій
5% глюкоза та 0,2% натрію хлорид для ін’єкцій стерильна вода для ін’єкцій

Після цього увесь об’єм одержаного розчину слід розвести одним зі стандартних розчинників для внутрішньовенного введення (таблиця 3).

Розчинники для внутрішньовенних інфузій Таблиця 3

5% глюкоза для ін’єкцій 10% глюкоза для ін’єкцій
5% глюкоза та розчин Рінгера лактатний для ін’єкцій розчин Рінгера лактатний
5% глюкоза та 0,9% натрію хлорид для ін’єкцій 0,9% натрію хлорид для ін’єкцій
5% глюкоза та 0,2% натрію хлорид для ін’єкцій  

Внутрішньом’язове введення

Для приготування розчину, призначеного для внутрішньом’язового введення, можна використовувати стерильну або бактеріостатичну воду для ін’єкцій, або стерильний фізіологічний розчин. У випадках, коли передбачається введення розчину з концентрацією 250 мг/мл або вище, для приготування розчину рекомендується використати розчин лідокаїну. Такий розчин можна приготувати, використовуючи стерильну воду для ін’єкцій та 2% розчин лідокаїну, кінцева концентрація лідокаїну має бути 0,5%.

Рекомендується спосіб розчинення у 2 етапи: спочатку слід додати необхідну кількість стерильної води для ін’єкцій і збовтувати до повного розчинення порошку, після цього додати необхідну кількість 2% розчину лідокаїну та змішати.

У випадку застосування лідокаїну як розчинника необхідно врахувати інформацію з безпеки лідокаїну.

  Кінцева концентрація цефоперазону I етап,

об’єм стерильної води

II етап,

об’єм 2% лідокаїну

Об’єм для введення *
Флакон 1 г 250 мг/мл 2,6 мл 0,9 мл 4 мл
  333 мг/мл 1,8 мл 0,6 мл 3 мл

* Представлена надлишкова кількість, яка є достатньою для отримання та застосування заявлених об’ємів.

Внутрішньом’язове введення здійснюється глибоко у великий сідничний м’яз або у передню поверхню стегна.

Зберігання розчинів

Стабільність

Наведені нижче парентеральні розчинники та приблизні концентрації препарату Гепацеф® забезпечують стійкість розчину за умови додержання вказаних температурних режимів та проміжків часу. Після закінчення вказаного проміжку часу невикористаний розчин підлягає знищенню.

Стабільна кімнатна температура (15–25 °С), 24 години

Розчини Приблизні концентрації
Бактеріостатична вода для ін’єкцій 300 мг/мл
5% глюкоза для ін’єкцій 2 мг до 50 мг/мл
5% глюкоза для ін’єкцій та розчин Рінгера лактатний для ін’єкцій 2 мг до 50 мг/мл
5% глюкоза та 0,9% натрію хлорид для ін’єкцій 2 мг до 50 мг/мл
5% глюкоза та 0,2% натрію хлорид для ін’єкцій 2 мг до 50 мг/мл
10% глюкоза для ін’єкцій 2 мг до 50 мг/мл
Розчин Рінгера лактатний для ін’єкцій 2 мг/мл
0,5% лідокаїн для ін’єкцій 300 мг/мл
0,9% натрію хлорид для ін’єкцій 2 мг до 300 мг/мл
Стерильна вода для ін’єкцій 300 мг/мл

Відновлені розчини препарату Гепацеф® можна зберігати у скляних або пластмасових шприцах, скляних або гнучких пластмасових ємкостях, призначених для парентеральних розчинів, протягом 5 днів у холодильнику (2–8 °С).

Розчини Приблизні концентрації
Бактеріостатична вода для ін’єкцій 300 мг/мл
5% глюкоза для ін’єкцій 2 мг до 50 мг/мл
5% глюкоза та 0,9% натрію хлорид для ін’єкцій 2 мг до 50 мг/мл
5% глюкоза та 0,2% натрію хлорид для ін’єкцій 2 мг до 50 мг/мл
Розчин Рінгера лактатний для ін’єкцій 2 мг/мл
0,5% лідокаїн для ін’єкцій 300 мг/мл
0,9% натрію хлорид для ін’єкцій 2 мг до 300 мг/мл
Стерильна вода для ін’єкцій 300 мг/мл

Відновлені розчини препарату Гепацеф® можна зберігати у скляних або пластмасових шприцах, скляних або гнучких пластмасових ємкостях, призначених для парентеральних розчинів, протягом 3 або 5 тижнів у морозильній камері (від -20 до -10 °С):

Розчини Приблизні концентрації
3 тижні  
5% глюкоза для ін’єкцій 50 мг/мл
5% глюкоза та 0,9% натрію хлорид для ін’єкцій 2 мг/мл
5% глюкоза та 0,2% натрію хлорид для ін’єкцій 2 мг/мл
5 тижнів  
0,9% натрію хлорид для ін’єкцій 300 мг/мл
Стерильна вода для ін’єкцій 300 мг/мл

Відновлені розчини препарату Гепацеф® можна зберігати у скляних або пластмасових шприцах, скляних або гнучких пластмасових ємкостях, призначених для парентеральних розчинів.

Розморожувати препарат перед застосуванням потрібно при кімнатній температурі. Після розморожування невикористаний розчин підлягає знищенню. Розчин не можна повторно заморожувати.

Діти.

Цефоперазон ефективно застосовують немовлятам. Масштабні дослідження з участю недоношених немовлят і новонароджених не проводилися. Тому перед призначенням цефоперазону недоношеним немовлятам і новонародженим слід ретельно зважити потенційні переваги і можливі ризики терапії цим препаратом.

У новонароджених з ядерною жовтяницею цефоперазон не витісняє білірубін із ділянок його зв’язування з білками плазми крові.

Передозування.

Дані щодо гострої токсичності натрію цефоперазону обмежені. Очікуваними проявами передозування лікарським засобом є передусім посилення характерних для препарату побічних реакцій. Слід взяти до уваги той факт, що високі концентрації бета-лактамних антибіотиків у спинномозковій рідині можуть спричинити неврологічні ефекти і судоми. Оскільки цефоперазон виводиться з організму при гемодіалізі, ця процедура може прискорити виведення лікарського засобу, якщо передозування трапиться у пацієнтів із порушенням функції нирок.

Побічні реакції.

З боку імунної системи. Як і під час лікування іншими цефалоспоринами, можливі реакції, пов’язані з індивідуальною гіперчутливістю: макулопапульозні висипання, кропив’янка, еозинофілія та медикаментозна гарячка, алергічні реакції, анафілактичні реакції (включаючи анафілактичний шок).

Найчастіше такі реакції на лікування препаратом Гепацеф® виникають у хворих, в анамнезі яких відзначено схильність до алергічних реакцій, особливо на пеніцилін.

З боку системи крові та лімфатичної системи. Під час лікування препаратом можливе незначне зниження рівня нейтрофілів. При тривалому лікуванні може виникнути оборотна нейтропенія. Під час лікування цефалоспоринами у деяких пацієнтів було встановлено позитивну пряму антиглобулінову пробу Кумбса. Можливі зниження гемоглобіну або гематокриту. Було відзначено випадки тимчасової еозинофілії та гіпопротромбінемії. Повідомлялося про лейкопенію, тромбоцитопенію, анемію, кровотечу, подовження протромбінового часу, гематурію.

З боку гепатобіліарної системи. Можливе помірне підвищення рівня АЛТ, АСТ та лужної фосфатази.

З боку травного тракту. Нудота, жовтяниця, збільшення кількості білірубіну в крові, псевдомембранозний коліт, блювання. Повідомлялося про зміни кишкових функцій (рідке випорожнення або діарея). Більшість цих випадків були легкого або помірного ступеня тяжкості. В усіх випадках ці симптоми піддавалися симптоматичній терапії або зникали після припинення лікування.

Місцеві реакції. Інколи внутрішньом’язове введення супроводжується болісними відчуттями. Як і при лікуванні іншими цефалоспоринами, при внутрішньовенній інфузії у деяких хворих у місці вливання розвивається флебіт.

З боку серцево-судинної системи. Брадикардія, зупинка серця, кардіогенний шок, тахікардія, артеріальна гіпотензія.

З боку шкіри. Свербіж, синдром Стівенса-Джонсона.

З боку нервової системи. Гіперестезія слизової оболонки порожнини рота, неспокій.

Алергічні реакції. Озноб, бронхоспазм, диспное, ексфоліативний дерматит, ларингоспазм, еритема.

Інші. Суперінфекція.

Термін придатності.

2 роки.

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі від 2 °С до 8 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Несумісність.

Розчини препарату Гепацеф® та аміноглікозидів не слід вводити одночасно, оскільки між ними існує фізична несумісність. Якщо передбачається проведення комбінованого лікування препаратом Гепацеф® та аміноглікозидом, то це можна зробити шляхом чергування внутрішньовенних інфузій за умови використання окремої системи для внутрішньовенного введення. Рекомендується вводити Гепацеф® перед аміноглікозидами. Перед подальшим введенням аміноглікозиду слід промити усю систему відповідним розчином.

Упаковка.

По 1,0 г порошку у флаконах, 10 флаконів у пачці.

Категорія відпуску.

За рецептом.

Виробник.

ПАТ «Київмедпрепарат».

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

Україна, 01032, м. Київ, вул. Саксаганського, 139.

Дата додавання: 08.06.2019 р. Версія для друку

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій

Ціни на ГЕПАЦЕФ® пор. д/р-ну д/ін. в містах України

Вінниця 986.13 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 555.5 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Вінниця, просп. Юності, 20/73, тел.: +380800505911

Дніпро 625.01 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 478.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Дніпропетровськ, шосе Донецьке, 124, тел.: +380634570584

Житомир 840.04 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 555.5 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Житомир, вул. Київська, 7/4, тел.: +380800505911

Запоріжжя 850.4 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 522.4 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Запоріжжя, вул. Перемоги, 119

Івано-Франківск 695.81 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 495.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Тичини Павла, 1, тел.: +380342730623

Київ 735.05 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 423.2 грн./уп.
«FARMACIA» Київ, бульв. Вацлава Гавела, 18, тел.: +380442904532

Кропивницький 849.67 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 555.5 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Кіровоград, вул. Попова Космонавта, 9Д, тел.: +380800505911

Луцьк 739.05 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 493.4 грн./уп.
«ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, просп. Соборності, 11А, тел.: +380332713363

Львів 596.56 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 467.45 грн./уп.
«АПТЕКА ЗНАХАР» Львів, вул. Сихівська, 22, тел.: +380322975589

Миколаїв 721.87 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 476.55 грн./уп.
«БУДЕМО ЗДОРОВІ РАЗОМ» Миколаїв, просп. Центральний, 161/1, тел.: +380634168026

Одеса 604.81 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 468.5 грн./уп.
«FARMACIA» Одеса, вул. Малиновського Маршала, 57, тел.: +380482647676

Полтава 670.98 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 555.5 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКИХ ЦІН» Полтава, вул. Гожулянська, 4, тел.: +380800505911

Рівне 904.35 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 555.5 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Рівне, вул. Соборна, 336, тел.: +380800505911

Суми 898.68 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 555.5 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Суми, вул. Набережна Ріки Стрілки, 6, тел.: +380800505911

Тернопіль 647.27 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 522.4 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Тернопіль, вул. 15-го Квітня, 4, тел.: +380352405809

Ужгород 655.53 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 522.4 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Ужгород, вул. Минайська, 29А, тел.: +380633431752

Харків 588.16 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 477.13 грн./уп.
«АПТЕКА ВАШ КОНСУЛЬТАНТ» Харків, просп. Гагаріна Юрія, 177, тел.: +380572524054

Херсон 968.61 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 555.5 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Херсон, шосе Чорновола В'ячеслава, 30, тел.: +380800505911

Хмельницький 765.42 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 550 грн./уп.
«D.S.» Хмельницький, шосе Львовське, 1

Черкаси 955.98 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 555.5 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Черкаси, вул. Смілянська, 40, тел.: +380800505911

Чернігів 916.18 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 500.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Всіхсвятська, 18, тел.: +380462235083

Чернівці 630.98 грн./уп.

пор. д/р-ну д/ін. 1 г фл. № 10, Корпорация Артериум ..... 522.4 грн./уп.
«1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Чернівці, вул. Комарова, 13Б, тел.: +380372907069

Developed by Maxim Levchenko