ЙОСЕН® (IOSEN®)

Виробник:

Склад і форма випуску

Йоsен (Йосен)® Дієтична Добавка
Ціни в аптеках
1 таблетка містить: основні речовини: калiю йодат — 0,253 мг (що еквівалентно 150 мкг йоду), натрію селеніт — 0,167 мг (що еквівалентно 75 мкг селену)..
Йоsен (Йосен)® Для Вагітних Та Матерів, Що Годують Груддю Дієтична Добавка
Ціни в аптеках
1 таблетка містить: основні речовини: калію йодат — 0,337 мг (що еквівалентно 200 мкг йоду), натрію селеніт — 0,067 мг (що еквівалентно 30 мкг селену)..
Йоsен (Йосен)® Для Дітей Дієтична Добавка
Ціни в аптеках
1 таблетка містить: основні речовини: калію йодат — 0,152 мг (що еквівалентно 90 мкг йоду), натрію селеніт — 0,056 мг (що еквівалентно 25 мкг селену).
Допоміжні речовини: наповнювач: целюлоза мікрокристалічна, розпушувач: натрію кроскармелоза, протизлежувальні агенти: кремнію діоксид, тальк, стеарат магнію; оболонка Nutraficient 113U280000 white (у складі: гідроксипропілметилцелюлоза, титану двоокис, полідекстроза, тальк, мальтодекстрин, тригліцериди середнього ланцюга)..
Ціни в аптеках

Характеристика

рекомендується як дієтична добавка до раціону харчування як додаткове джерело йоду та селену з метою нормалізації функції щитоподібної залози, профілактики станів, пов’язаних із дефіцитом йоду та селену, а також збагачення раціону населення, що проживає в регіонах з недостатньою кількістю йоду в навколишньому середовищі.

Для повноцінної роботи щитоподібної залози важлива щоденна забезпеченість організму йодом та селеном у межах норм добової фізіологічної потреби. Йод потрібний для синтезу гормонів щитоподібної залози. Селен входить до складу ферментів, які допомагають засвоєнню йоду щитоподібною залозою, та бере участь у перетворенні гормонів щитоподібної залози на активну форму.

Рекомендації по вживанню

ЙоSен® для дітей можна вживати дітям віком від 3 до 11 років. ЙоSен® для дорослих можна вживати дорослим і дітям віком старше 12 років. ЙоSен® для вагітних та матерів, що годують груддю можна вживати вагітним та матерям, що годують грудьми.

Вживати по 1 таблетці 1 раз на добу під час або після прийому їжі, запиваючи питною водою. Курс споживання визначає лікар індивідуально. Профілактичний курс споживання зазвичай становить 6–12 міс, далі термін споживання необхідно узгоджувати з лікарем індивідуально. Перед прийомом рекомендована консультація лікаря.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Добавку дієтичну не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

індивідуальна несприйнятливість компонентів, не рекомендовано вживати особам із захворюваннями щитоподібної залози, при яких протипоказані препарати йоду.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці за температури не вище 25 °С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 30.05.2021 р.
© Компендіум 2019

Діагнози, при яких застосовують ЙОСЕН

Атрофія щитовидної залози (набута) МКХ E03.4
Аутоімунний тиреоїдит (АІТ) МКХ E06.3
Дифузний вузловий зоб МКХ E01.0
Дифузний нетоксичний зоб МКХ E04.0
Ендемічний зоб МКХ E01.2
Затримка розвитку, обумовлена ??білково-енергетичної недостатністю МКХ E45
Інші уточнені форми нетоксичного зобу МКХ E04.8
Нетоксичний одновузловий зоб МКХ E04.1
Тиреотоксикоз з дифузним зобом МКХ E05.0
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko