Всі аптеки України
Київ (адресу не вказано)
Активні речовини — “Д”ДЕЗЛОРАТАДИН (DESLORATADINUM)

ДЕЗЛОРАТАДИН (DESLORATADINUM) Діюча речовина

Сортування:
Едем® таблетки, вкриті оболонкою, 5 мг, блістер, № 10; Фармак
Едем® сироп, 0,5 мг/мл, флакон, 60 мл, з дозуючою ложкою, і дозуючою склянкою, з доз. ложкою, і склянкою, № 1; Фармак
Едем® таблетки, вкриті оболонкою, 5 мг, блістер, № 30; Фармак
Ерідез-Дарниця таблетки, вкриті оболонкою, 5 мг, контурна чарункова упаковка, № 10; Дарниця ФФ
Дезлоратадин-Тева таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 10; Тева Україна
Ерідез таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині, 5 мг, блістер, № 10; Дарниця ФФ
Алергозан® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, у картонній упаковці, у картонній упаковці, № 30; Софарма
Алергозан® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, у картонній упаковці, у картонній упаковці, № 10; Софарма
Дезлоратадин-Тева розчин оральний, 0,5 мг/мл, флакон, 60 мл, з мірним шприцем, з мірним шприцем, № 1; Teva
Лордес® таблетки, вкриті оболонкою, 5 мг, блістер, № 20; Нобель
Хітакса таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині, 5 мг, блістер, № 10; Адамед Фарма
Еслотин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 10; Уорлд Медицин
Дезрадин® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 30; КРКА
Блогір-3 розчин оральний, 0,5 мг/мл, флакон, 60 мл, № 1; Белупо
Дезлоратадин таблетки, вкриті оболонкою, 5 мг, блістер, тм solution pharm, тм solution pharm, № 10; Технолог
Блогір-3 таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині, 5 мг, блістер, № 10; Белупо
Алергозан® розчин оральний, 0,5 мг/мл, пляшка скляна, 120 мл, з мірним стаканчиком і дозуючим шприцом, з мірн стак і дозуючим шприцем, № 1; Софарма
Фрі-Ал таблетки, 5 мг, блістер, № 30; Xantis Pharma Limited
Дезрадин® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 10; КРКА
Астрія® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, тм baum pharm, тм baum pharm, № 10; Астрафарм
Хітакса таблетки, що диспергуються в ротовій порожнині, 2,5 мг, блістер, № 10; Адамед Фарма
Елізіум розчин оральний, 0,5 мг/мл, контейнер, 120 мл, № 1; Сперко Україна
Елізіум розчин оральний, 0,5 мг/мл, контейнер, 60 мл, № 1; Сперко Україна
Дезлоратадин таблетки, вкриті оболонкою, 5 мг, блістер, № 10; Технолог
Елізіум таблетки, 5 мг, блістер, № 10; Сперко Україна
Алердез сироп, 0,5 мг/мл, флакон, 100 мл, в пачці, в пачці, № 1; Борщагівський ХФЗ
Елізіум таблетки, 5 мг, блістер, № 30; Сперко Україна
Алердез таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 10; Борщагівський ХФЗ
Алергомакс таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 10; Здоров'я ФК
Алердез сироп, 0,5 мг/мл, флакон, 50 мл, в пачці, в пачці, № 1; Борщагівський ХФЗ
Дезлоратадин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, у картонній коробці, у карт. коробці, № 10; Здоров'я
Еріус® сироп, 0,5 мг/мл, флакон, 60 мл, № 1; Байєр
Еріус® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 10; Байєр
Алергомакс сироп, 0,5 мг/мл, флакон, 100 мл, з дозуючим шприцем-піпеткою, з дозуюч. шприцем-піпеткою, № 1; Здоров'я ФК
Астрія® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, коробка, коробка, № 10; Астрафарм
Едем® сироп, 0,5 мг/мл, флакон, 100 мл, з дозуючою ложкою, і дозуючою склянкою, з доз. ложкою, і склянкою, № 1; Фармак
Фрі-Ал таблетки, 5 мг, блістер, № 10; Xantis Pharma Limited
Фрі-Ал таблетки, 5 мг, блістер, № 90; Xantis Pharma Limited
Еріус® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 7; Байєр
Алергостоп® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 20; Фітофарм
Еріус® таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 30; Байєр
Лордес® сироп, 2,5 мг/5 мл, флакон, 150 мл, № 1; Нобель
Немає в наявності
Дезлоратадин таблетки, вкриті оболонкою, 5 мг, блістер, № 30; Лекхім
Дезлоратадин сироп, 0,5 мг/мл, банка, 60 мл, № 1; Технолог
Немає в наявності
Еслотин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 20; Уорлд Медицин
Еслотин таблетки, вкриті плівковою оболонкою, 5 мг, блістер, № 30; Уорлд Медицин
Елегіус сироп, 0,5 мг/мл, флакон, 60 мл, з мірною ложкою, з мірною ложкою, № 1; Тернофарм
Елегіус сироп, 0,5 мг/мл, флакон, 100 мл, з мірною ложкою, з мірною ложкою, № 1; Тернофарм
Алерік Нео розчин оральний, 0,5 мг/мл, пляшка, 60 мл, № 1; Юнілаб, ЛП
Немає в наявності

неседативний антигістамінний ЛЗ тривалої дії, селективно блокує периферичні гістамінові H1-рецептори; не проникає у ЦНС та не впливає на психомоторну функцію; антиалергічні властивості проявляє пригніченням виділення прозапальних цитокінів (IL-4, IL-6, IL-8, та IL-13), з мастоцитів/базофілів людини, а також пригніченням експресії молекул адгезії (Р-селектин); також чинить протиалергічну та протизапальну дію.

усунення симптомів, пов’язаних з: алергічним ринітом (чхання, виділення з носа, свербіж, набряк та закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель); кропив’янкою (свербіж, висипання).

застосовувати p/os; табл., сироп чи р-н для p/os: дорослим та підліткам (віком від 12 років): 5 мг 1 р/день, для усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом (у т. ч. інтермітуючим і персистуючим) і кропив’янкою; сироп чи р-н для p/os застосування: дітям 6-11 міс. - по 1 мг 1 р/добу, віком 1-5 років - по 1,25 мг 1 р/добу, віком 6-11 років - 2,5 мг 1 р/добу; терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів/тижд. або менше 4 тижн.) проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після повторного їх виникнення; при персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів/тижд. або більше 4 тижд.) продовжувати лікування протягом усього періоду контакту з алергеном.

підвищена чутливість до дезлоратадину або до будь-якої допоміжної речовини чи до лоратадину.

галюцинації, запаморочення, сонливість, безсоння, психомоторна гіперактивність, судоми; тахікардія, сильне серцебиття; біль у животі, нудота, блювання, диспепсія, діарея; збільшення рівня ферментів печінки, підвищений білірубін, гепатит; міалгія; реакції гіперчутливості (анафілаксія, набряк Квінке, задишка, свербіж, висипання та кропив’янка).