Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

КЛОПІДОГРЕЛ

(CLOPIDOGRELUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину КЛОПІДОГРЕЛ

АГРЕЛЬ 75 МГ [Архів]
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 28
Асіно Україна
Атерокард
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 10, 30, 40, 70
Київський вітамінний завод
Атрогрел
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер в пачці, № 30, 60
Борщагівський ХФЗ
Клодія
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 90
Алвоген ІПКО
Клопідогрел-Тева
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 30, 90
Тева Україна
Клопідогрель
таблетки, вкриті оболонкою 75 мг блістер у пачці, № 10
Здоров'я ФК
Клопідогрель
таблетки, вкриті оболонкою 75 мг блістер у пачці, № 30
Здоров'я ФК
Клопідогрель Ананта
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 30
Ананта Медікеар
Клопідогрель Зентіва
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 90
Зентіва
Клопідогрель-Фармекс
таблетки, вкриті оболонкою 75 мг блістер, № 10
Фармекс Груп
Клопідогрель-Фармекс
таблетки, вкриті оболонкою 75 мг блістер, № 30
Фармекс Груп
Клопідогрель-Санофі
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер у картонній коробці, № 30, 90
Санофі-Авентіс Україна
Лопірел
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг, № 90
Тева Україна
Медогрель
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 30
Medochemie Ltd
ОНЕКЛАПЗ
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 30
Ауробіндо Фарма
Плавікс<sup><sup>®</sup></sup> 300 мг
таблетки, вкриті оболонкою 300 мг блістер у картонній коробці, № 10
Sanofi
Плавікс<sup><sup>®</sup></sup> 75 мг
таблетки, вкриті оболонкою 75 мг, № 14, 28
Sanofi
Плагрил<sup>®</sup>
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг, № 30
Dr. Reddy's Laboratories Ltd
Платогріл<sup>®</sup>
таблетки, вкриті оболонкою 75 мг, № 28, 56, 84
Кусум
Тромбонет
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 30, 60
Фармак
Тромбонет<sup>®</sup>
таблетки, вкриті оболонкою 0,075 г блістер пачка картонна, № 30, 60
Фармак
Фламогрель 75
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг блістер, № 30
Ананта Медікеар Лімітед

Фармакологічні властивості

антитромботична, антиагрегантна; селективно пригнічує зв’язування аденозиндифосфату (АДФ) з рецептором на поверхні тромбоцита та подальшу активацію комплексу GPIIb/IIIa під дією АДФ і таким чином пригнічує агрегацію тромбоцитів; пригнічує агрегацію тромбоцитів, індуковану іншими агоністами, шляхом блокування підвищення активності тромбоцитів вивільненим АДФ; необоротно модифікує АДФ-рецептори тромбоцитів, отже, тромбоцити, що увійшли у взаємодію з клопідогрелем, змінюються до кінця їх життєвого циклу; нормальна ф-ція тромбоцитів відновлюється зі швидкістю, що відповідає швидкості оновлення тромбоцитів.

Показання КЛОПІДОГРЕЛ

профілактика проявів атеротромбозу у дорослих: у хворих, які перенесли ІМ (початок лікування − ч/з кілька днів, але не пізніше ніж ч/з 35 днів після виникнення), ішемічний інсульт (початок лікування − ч/з 7 днів, але не пізніше ніж ч/з 6 міс. після виникнення), або у яких діагностовано захворювання периферичних артерій (ураження артерій і атеротромбоз судин нижніх кінцівок); у хворих із г. коронарним с-мом: із г. коронарним с-мом без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або ІМ без зубця Q), у т.ч. у пацієнтів, яким було встановлено стент у ході проведення черезшкірної коронарної ангіопластики, у комбінації з ацетилсаліциловою к-тою (АСК); із г. ІМ з підйомом сегмента ST у комбінації з АСК (у хворих, які отримують стандартне медикаментозне лікування та яким показана тромболітична терапія); профілактика атеротромботичних та тромбоемболічних подій при фібриляції передсердь: у комбінації з АСК показаний дорослим пацієнтам з фібриляцією передсердь, які мають щонайменше один фактор ризику виникнення судинних подій, у яких існують протипоказання до лікування антагоністами вітаміну К (АВК) і які мають низький ризик виникнення кровотеч, для профілактики атеротромботичних та тромбоемболічних подій, у т.ч. інсульту.

Застосування КЛОПІДОГРЕЛ

дорослі та хворі літнього віку: по 75 мг 1 р/добу, незалежно від прийому їжі; у хворих із г. коронарним с-мом без підйому сегмента ST (нестабільна стенокардія або ІМ без зубця Q на ЕКГ) розпочинати з одноразової навантажувальної дози 300 мг, потім продовжувати дозою 75 мг 1 р/добу (з АСК у дозі 75-325 мг/добу); оскільки застосування більш високих доз АСК підвищує ризик кровотечі, рекомендується не перевищувати дозу АСК 100 мг; оптимальна тривалість лікування формально не встановлена; результати клінічних досліджень свідчать на користь застосування препарату до 12 міс., а максимальний ефект спостерігався ч/з 3 місяці лікування; хворим із г. ІМ з підйомом сегмента ST призначати по 75 мг 1 р/добу, починаючи з одноразової навантажувальної дози 300 мг у комбінації з АСК, з застосуванням тромболітичних препаратів або без них; лікування хворих віком від 75 років починати без навантажувальної дози клопідогрелю; комбіновану терапію розпочинати якомога раніше після появи симптомів і продовжувати принаймні 4 тижні; пацієнтам з фібриляцією передсердь застосовувати в однократній добовій дозі 75 мг; разом із клопідогрелем розпочати та продовжувати застосування АСК (у дозі 75-100 мг/добу); у випадку пропуску дози: якщо з моменту, коли потрібно було приймати чергову дозу, минуло менше 12 год.: пацієнт має негайно прийняти пропущену дозу, а наступну дозу вже приймати у звичний час; якщо минуло більше 12 год., пацієнт має приймати наступну чергову дозу у звичний час та не подвоювати дозу з метою компенсування пропущеної дози.

Протипоказання

підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента; г. кровотеча (при пептичній виразці або внутрішньочерепному крововиливі); тяжка ПН.

Побічна дія

кровотеча,тромбоцитопенія, лейкоцитопенія, еозинофілія, нейтропенія, включаючи тяжку нейтропенію, тромботична тромбоцитопенічна пурпура (ТТП), апластична анемія, панцитопенія, агранулоцитоз, тяжка тромбоцитопенія, набута гемофілія А, гранулоцитопенія, анемія, сироваткова хвороба, анафілактоїдні р-ції, перехрестна гіперчутливість поміж тієнопіридинів (таких як тиклопідин, прасугрель), галюцинації, сплутаність свідомості, внутрішньочерепні кровотечі (у деяких випадках — з летальним наслідком), головний біль, парестезія, запаморочення, зміна смакового сприйняття,кровотеча в ділянку ока (кон’юнктивальна, окулярна, ретинальна), запаморочення, гематома, тяжкий крововилив, кровотеча з операційної рани, васкуліт, АГ, носова кровотеча, кровотечі респіраторного шляху (кровохаркання, легеневі кровотечі), бронхоспазм, інтерстиціальний пневмоніт, еозинофільна пневмонія, шлунково-кишкові кровотечі, діарея, абдомінальний біль, диспепсія, виразка шлунка та ДПК, гастрит, блювання, нудота, запор, метеоризм, ретроперитонеальний крововилив, шлунково-кишкові та ретроперитонеальні кровотечі з летальним наслідком, панкреатит, коліт (зокрема виразковий або лімфоцитарний), стоматит, г. ПН, гепатит, аномальні результати показників ф-ції печінки, підшкірний крововилив, висипання, свербіж, внутрішньошкірні крововиливи (пурпура), бульозний дерматит (токсичний епідермальний некроліз, с-м Стівена-Джонсона, мультиформна еритема), ангіоневротичний набряк, еритематозне висипання, кропив’янка, медикаментозний с-м гіперчутливості, медикаментозний висип з еозинофілією та системними проявами (DRESS-с-м), екзема, плескатий лишай, кістково-м’язові крововиливи (гемартроз), артрит, артралгія, міалгія, кровотечі у місці ін’єкції, гарячка, подовження часу кровотечі, зниження кількості нейтрофілів і тромбоцитів.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko