НІМЕСУЛІД (NIMESULIDUM)

Опис активної речовини

Фармакологічні властивості

протизапальна, аналгетична, антипіретична дії; діє як селективний інгібітор циклооксигенази-2, що призводить до пригнічення синтезу простагландинів, які беруть участь у формуванні набряку та болю при запаленні, пригнічує фактор активізації тромбоцитів, фактор некрозу пухлин альфа, вивільнення протеїназ та гістаміну.

Показання НІМЕСУЛІД

лікування г. болю; первинної дисменореї; місцеве лікування патологічних станів опорно-рухового апарату, що характеризується болем, запаленням та скутістю рухів, таких як остеоартрит, періартрит, посттравматичний тендиніт, тендосиновіти, розтягнення м’язів, тяжкі фізичні навантаження на суглоби.

Застосування НІМЕСУЛІД

максимальна тривалість курсу лікування — 15 діб; дорослі та діти від 12 років: 100 мг 2 р/добу (добова доза — 200 мг); місцево: 3 см гелю наносять на уражену ділянку і злегка втирають 3-4 р/добу, тривалість терапії не >4 тижнів.

Протипоказання

відома підвищена чутливість до німесуліду або до будь-якого компонента препарату;гіперергічні р-ції, в анамнезі (бронхоспазм, риніт, кропив’янка) у зв’язку з застосуванням ацетилсаліцилової к-ти чи інших НПЗЗ, гепатотоксичні р-ції на німесулід в анамнезі; виразка шлунка чи ДПК у фазі загострення, рецидивуючі виразки чи кровотечі з ШКТ,шлунково-кишкові кровотечі або перфорації в анамнезі, пов’язані з попереднім застосуванням НПЗЗ, цереброваскулярні кровотечі або інші ураження, які супроводжуються кровотечами; тяжкі порушення згортання крові; тяжкі СН, НН, ПН; підвищена t° тіла та грипоподібні симптоми, підозра на г. хірургічну патологію; супутнє застосування інших речовин із потенційною гепатотоксичністю; алкоголізм та наркотична залежність; дитячий вік до 12 років; для гелю — також дерматити, інфекційні захворювання шкіри, ушкодження епідермісу, вагітність, період годування груддю.

Побічна дія

анемія, еозинофілія, тромбоцитопенія, панцитопенія, пурпура, підвищена чутливість, анафілаксія, гіперкаліємія, відчуття страху, нервозність, нічні жахливі сновидіння, запаморочення, головний біль, сонливість, енцефалопатія (с-м Рейє), нечіткий зір, розлади зору, вертиго, тахікардія, АГ, геморагія, лабільність АТ, припливи, задишка, астма, бронхоспазм, діарея, нудота, блювання, запор, метеоризм, гастрит, кровотечі у травному тракті, виразка та перфорація ДПК або шлунка, біль у животі, диспепсія, стоматит, випорожнення чорного кольору, збільшення рівня ферментів печінки, гепатит, миттєвий (фульмінантний) гепатит, із летальним наслідком, у т.ч. жовтяниця, холестаз, свербіж, висип, підвищена пітливість, еритема, дерматит, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, набряк обличчя, еритема поліморфна, с-м Стівенса-Джонсона, токсичний епідермальний некроліз, дизурія, гематурія, затримка сечовипускання,НН, олігурія, інтерстиціальний нефрит, набряк, нездужання, астенія, гіпотермія.

geoapteka.ua

Лікарські препарати які містять активну речовину НІМЕСУЛІД

АПОНІЛ
АПОНІЛ
таблетки 100 мг блістер, № 20
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
АФФИДА ФОРТ-НІМЕСУЛІД
АФФИДА ФОРТ-НІМЕСУЛІД
гранули для оральної суспензії 100 мг саше 2 г, № 30
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
НІМЕСИЛ
НІМЕСИЛ
гранули для приготування суспензії для перорального застос. 100 мг пакет однодозовий 2 г, № 30
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
НІМІД
НІМІД
таблетки 100 мг блістер, № 100
гранули 100 мг/2 г саше 2 г, № 30
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
НІМІД гель
НІМІД гель
гель для зовнішнього застосування 10 мг/г туба 30 г, № 1
гель для зовнішнього застосування 10 мг/г туба 100 г, № 1
засоби, що застосовуються місцево у разі суглобового та м`язового болю
РЕМЕСУЛІД
РЕМЕСУЛІД
таблетки 100 мг блістер, № 10, 30
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
нестероїдні протизапальні та протиревматичні засоби
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko