0
UA | RU

НЕБІВОЛОЛ

(NEBIVOLOLUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Лікарські препарати які містять активну речовину НЕБІВОЛОЛ

Небіар<sup>®</sup>
таблетки 5 мг блістер у пачці, № 30
Корпорація Артеріум
Небівал
таблетки 5 мг блістер, № 20, 80
Київський вітамінний завод
Небіволол Сандоз<sup>®</sup>
таблетки 5 мг блістер, № 30, 90
Sandoz
Небіволол-Дарниця
таблетки 5 мг контурна чарункова упаковка, № 28
Дарниця ФФ
Небіволол-Тева
таблетки 5 мг блістер, № 28
Тева Україна
Небіворлд
таблетки 5 мг блістер, № 28
Уорлд Медицин
Небілет<sup>®</sup>
таблетки 5 мг блістер, № 14, 28, 90
Menarini International Operations Luxembourg S.A.
НЕБІЛОНГ [Архів]
таблетки 5 мг блістер, № 30
Micro Labs
Небітенз
таблетки 5 мг блістер, № 30
Универсальное агентство "Про-фарма"

Фармакологічні властивості

антигіпертензивна, антиангінальна, антиаритмічна дія; являє собою рацемат, який складається з двох енантіомерів: D-небіволол та L-небіволол і поєднує дві фармакологічні властивості — конкурентного і селективного блокатора β1-адренорецепторів та “м’якого” вазодилататора внаслідок метаболічної взаємодії з L-аргініном/оксидом азоту (NO); при одноразовому і повторному застосуванні знижується ЧСС у стані спокою і при навантаженні як в осіб з нормальним АТ, так і у хворих на АГ; у терапевтичних дозах α-адренергічний антагонізм не спостерігається; не має симпатикоміметичної активності; у фармакологічних дозах мембраностабілізуюча активність відсутня; не чинить суттєвого впливу на навантаження чи витривалість.

Показання НЕБІВОЛОЛ

есенціальна АГ; хр.СН легкого ст. або помірного ст. тяжкості як доповнення до стандартних методів лікування хворих віком від 70 років.

Застосування НЕБІВОЛОЛ

АГ — доза 5 мг/добу (приймати її завжди в один і той же час); антигіпертензивний ефект виявляється через 1-2 тижні лікування, в окремих випадках оптимальна дія досягається лише через 4 тижні; хр. СН — початкове титрування дози проводити за нижченаведеною схемою, витримуючи при цьому інтервали від 1 до 2 тижнів та орієнтуючись на переносимість дози пацієнтом: 1,25 мг/добу можна збільшити до 5 мг/добу, а надалі — до 10 мг 1 р/добу. МДД — 10 мг.

Протипоказання

гіперчутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату; печінкова недостатність або обмеження функції печінки; г. СН, кардіогенний шок або епізоди декомпенсації СН, що вимагають в/в введення діючих речовин із позитивним інотропним ефектом; СССВ, у тому числі СА-блокада, АV-блокада ІІ-ІІІ ст. (без штучного водія ритму); бронхонхоспазм та БА в анамнезі; нелікована феохромоцитома; метаболічний ацидоз; брадикардія (до початку лікування ЧСС менше 60 ударів/хв); артеріальна гіпотензія (систолічний АТ менше 90 мм рт. ст.); тяжкі порушення периферичного кровообігу.

Побічна дія

галюцинації, психози, сплутаність свідомості, похолодання/ціаноз кінцівок, с-м Рейно, сухість очей та токсичність за типом пропронололу; ангіоневротичний набряк, гіперчутливість; головний біль, запаморочення, парестезії; нічні жахіття, депресія; порушення зору; брадикардія, СН, уповільнення АВ провідності/АВ блокада; артеріальна гіпотензія, посилення переміжної кульгавості; задишка, бронхоспазм; запор, нудота, діарея, диспепсія, метеоризм, блювання; свербіж, еритематозне шкірне висипання; посилення псоріазу; імпотенція, підвищена втомлюваність, набряки.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko