• Кабинет
 • Шипшина (Dogrose)

  Склад і форма випуску

  Лікарські засоби
  ШИПШИНИ ПЛОДИ
  Віола
  плоди 3 г фільтр-пакет в пачці, № 20Ціни в аптеках
  Плоди шипшини
  3 г
  Віола
  плоди 100 г пачка з внутрішн. пакетом, № 1Ціни в аптеках
  № UA/2271/01/01 від 13.05.2017
  C
  Лубнифарм
  плоди 100 г пачка з внутрішн. пакетом, № 1Ціни в аптеках
  Плоди шипшини
  100 г
  Лубнифарм
  плоди 150 г пачка з внутрішн. пакетом, № 1Ціни в аптеках
  Плоди шипшини
  150 г
  № UA/9376/01/01 від 18.12.2018
  C
  ЗАТ "Ліктрави"
  плоди 3 г фільтр-пакет в пачці, № 20Ціни в аптеках
  Плоди шипшини
  3 г
  ЗАТ "Ліктрави"
  плоди 130 г пачка з внутрішн. пакетом, № 1Ціни в аптеках
  № UA/5893/01/01 від 03.06.2016
  C
  Тернофарм
  плоди 130 г пачка з внутрішн. пакетом, № 1Ціни в аптеках
  Плоди шипшини
  130 г
  № UA/14079/01/01 від 28.05.2019
  C
  Біологічно активні речовини
  СИРОП "ШИПШИНА"
  Красота и Здоровье
  № 05.03.02-04/13575 від 01.04.2015
  СИРОП ШИПШИНИ
  Ейм
  сироп 100 мл, № 1Ціни в аптеках
  Ейм
  сироп 150 мл, № 1Ціни в аптеках

  Інструкція

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  Склад:

  діюча речовина: шипшини плоди. 

  Лікарська форма.

  Плоди. 

  Ціла сировина: суцільні, очищені від чашолистків та плідоніжок несправжні плоди різноманітної форми: від шароподібної, яйцеподібної або овальної до сильно витягнутої веретеноподібної. Колір плодів від оранжево-червоного до бурувато-червоного, горішки світло-жовтого, іноді буруватого кольору. Запах відсутній. Смак кислувато-солодкий, злегка в’яжучий.

  Порошок крупний: суміш неоднорідних шматочків оболонок плодів, окремих волосків або таких, що збилися у грудки, цільних горішків та їх шматочків. Колір шматочків плодів від оранжево-червоного до бурувато-червоного, горішки світло-жовтого, іноді буруватого кольору. Запах відсутній. Смак кислувато-солодкий, злегка в’яжучий. 

  Назва і місцезнаходження виробника.

  ПрАТ Фармацевтична фабрика «Віола».

  Україна, 69050, м. Запоріжжя, вул. Складська, 4. 

  Фармакотерапевтична група.

  Засоби, що діють на метаболізм та систему травлення. Код АТС А16А Х. 

  Біологічно активні речовини плодів чинять антисклеротичну, протизапальну дію; активізують ферментні системи та окисно-відновні процеси в організмі, сприяють усуненню дефіциту вітаміну С, нормалізують вуглеводний обмін, посилюють синтез гормонів і регенерацію тканин, підвищують опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, підвищують секрецію жовчі, збільшують діурез, зменшують ламкість і проникність капілярів. 

  Показання для застосування. 

  Загальнозміцнювальний засіб при гострих та хронічних інфекціях, дистрофії, фізичних навантаженнях; геморагічні діатези; кровотечі різної етіології, передозування антикоагулянтів; гострі та хронічні захворювання печінки (хронічний гепатит, холецистит, холангіт); захворювання нирок і сечового міхура (нефрити, нефропатії у вагітних) — у складі комплексної терапії. 

  Протипоказання.

  Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Тромбофлебіт і схильність до нього, недостатність кровообігу, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі захворювання нирок, жовчокам’яна хвороба. 

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  Після застосування відвару рекомендується полоскання ротової порожнини теплою водою або слабким розчином соди для попередження пошкодження зубної емалі. 

  Особливі застереження.

  Застосування у період вагітності або годування груддю. 

  Застосовувати після консультації лікаря, який має оцінити співвідношення користі/ризику для плода/дитини. 

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Не впливає. 

  Діти.

  Препарат застосовують дітям від 1 року. 

  Спосіб застосування та дози. 

  1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хв. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45-60 хв, процідити, залишок віджати до процідженого відвару. Об’єм відвару довести кип’яченою водою до 200 мл. Приймати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям від 14 років — по 1/2 склянки, дітям 10-14 років — по 1/3 склянки, 7-10 років — по 2 столові ложки, 3-7 років — по 1 столовій ложці, 1-3 роки — по 1 десертній ложці. Перед застосуванням відвар збовтати. 

  3 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити і настоювати 20-30 хв. Приймати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям від 14 років — по 1/2 склянки, дітям 10-14 років — по 1/3 склянки, 7-10 років — по 2 столові ложки, 3-7 років — по 1 столовій ложці, 1-3 роки — по 1 десертній ложці. 

  Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

  Передозування.

  Повідомлення відсутні. 

  Побічні ефекти.

  Можливі алергічні реакції (у т.ч. гіперемія, висипання, свербіж, набряк шкіри). 

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Невідома. 

  Термін придатності.

  2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. 

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці у недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 градусів; приготовлений відвар — у прохолодному місці, не більше 2 діб. 

  Упаковка. 

  По 100 г у пакети з вкладанням у пачку; по 3 г у фільтр-пакети, по 20 фільтр-пакетів у пачці.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування лікарського засобу

  ШИПШИНИ ПЛОДИ

  (ROSAE FRUCTUS)

  Склад:

  діюча речовина: шипшини плоди (rosae fructus);

  1 пачка містить шипшини плодів (rosae fructus) 100 г або 150 г.

  Лікарська форма.

  Плоди.

  Основні фізико-хімічні властивості: цільні, очищені від чашолистиків і плодоніжок несправжні плоди різної форми: від кулеподібної, яйцеподібної або овальної до сильно подовженої веретеноподібної; довжина плодів від 0,7 см до 3 см, діаметр від 0,6 см до 1,7 см. На верхівці плода є невеликий круглий отвір або п’ятикутна площадка. Плоди складаються із м’ясистого, при розриванні соковитого квітколожа (гіпантія) і численних плодиків-горішків, які знаходяться у його порожнині. Стінки висушених плодів тверді, крихкі, зовнішня поверхня блискуча, рідше матова, більш чи менш зморщена. В середині плоди густо вислані довгими, дуже жорсткими щіткоподібними волосками. Горішки дрібні, продовгуваті, зі слабко вираженими гранями.

  Колір плодів від оранжево-червоного до бурувато-червоного, горішки світло-жовті, іноді буруваті. Запах відсутній. Смак кислувато-солодкий, злегка в’яжучий.

  Фармакотерапевтична група.

  Засоби, що діють на метаболізм та систему травлення. Код АТX А16А Х.

  Фармакологічні властивості.

  Біологічно активні речовини плодів чинять антисклеротичну, протизапальну дію; активізують ферментні системи та окисно-відновні процеси в організмі, сприяють усуненню дефіциту вітаміну С, нормалізують вуглеводний обмін, посилюють синтез гормонів і регенерацію тканин, підвищують опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, підвищують секрецію жовчі, збільшують діурез, зменшують ламкість і проникність капілярів.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Загальнозміцнювальний засіб при гострих та хронічних інфекціях, дистрофії, фізичних навантаженнях. Геморагічні діатези; кровотечі різної етіології, передозування антикоагулянтами; гострі та хронічні захворювання печінки (хронічний гепатит, холецистит, холангіт); захворювання нирок і сечового міхура (нефрити, нефропатії у вагітних) — у складі комплексної терапії.

  Протипоказання.

  Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Тромбофлебіт і схильність до нього, недостатність кровообігу, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі захворювання нирок, жовчнокам’яна хвороба.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Невідома.

  Особливості застосування.

  Після застосування відвару рекомендується полоскання ротової порожнини теплою водою або слабким розчином соди для попередження пошкодження зубної емалі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Безпека та ефективність препарату у період вагітності або годування груддю не вивчалися, тому препарати шипшини можна застосовувати тільки після консультації лікаря, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Не впливає.

  Спосіб застосування та дози.

  1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хв. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45–60 хв, процідити, залишок віджати до процідженого відвару. Об’єм відвару довести кип’яченою водою до 200 мл. Приймати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років — по ½ склянки, дітям 10–14 років — по 1/3 склянки, 7–10 років — по 2 столові ложки, 3–7 років — по 1 столовій ложці, 1–3 роки — по 1 десертній ложці. Перед застосуванням відвар збовтати.

  Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально, з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

  Діти.

  Препарат застосовують дітям віком від 1 року.

  Передозування.

  Симптоми: поява або посилення алергічних реакцій.

  Лікування: терапія симптоматична.

  Побічні реакції.

  Можливий розвиток алергічних реакцій (у тому числі гіперемія, висипання, свербіж, набряк шкіри).

  Термін придатності.

  2 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Приготовлений відвар зберігати при температурі від 8 °С до 15 °С не більше 2 діб.

  Упаковка.

  По 100 г або 150 г у пачках з внутрішнім пакетом.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Виробник.

  АТ «Лубнифарм».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.

  Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16.

  ШИПШИНИ ПЛОДИ (FRUCTUS ROSAE)

  ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування лікарського засобу

  Затверджено МОЗ Украiни від 2016-06-03 р. № 520. Р.п. № UA/5893/01/01

  Склад

  діюча речовина: шипшини плоди (Rosae fructus);

  1 пачка містить: шипшини плодів (Rosae fructus) 100 г або 130 г;

  1 фільтр-пакет містить: шипшини плодів (Rosae fructus) 3 г.

  Лікарська форма

  Плоди.

  Основні фізико-хімічні властивості:

  цільна сировина: цілісні, очищені від чашолистиків і плодоніжок несправжні плоди різної форми оранжево-червоного, червоного, бордового, темно-бордового, бурувато-червоного кольору;

  подрібнена сировина: суміш неоднорідних шматочків оболонки плодів, цілих горішків або їх шматочків. Колір шматочків плодів зовні оранжево-червоний, червоний, бордовий, темно-бордовий, бурувато-червоний, внутрішня поверхня — жовта, оранжева, оранжево-червона, червона, бордова, темно-бордова, бурувато-червона; волоски — світло-жовті, жовті, світло-оранжеві, оранжеві; горішки світло-жовті, іноді буруваті.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, що діють на метаболізм та систему травлення.

  Код АТХ

  А16А Х.

  Фармакологічні властивості

  Фармакодинаміка.

  Біологічно активні речовини плодів чинять антисклеротичну, протизапальну дію; активізують ферментні системи та окисно-відновні процеси в організмі, сприяють усуненню дефіциту вітаміну С, нормалізують вуглеводний обмін, посилюють синтез гормонів і регенерацію тканин, підвищують опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, підвищують секрецію жовчі, збільшують діурез, зменшують ламкість і проникність капілярів.

  Клінічні характеристики

  Показання

  Загальнозміцнювальний засіб при гострих та хронічних інфекціях, дистрофії, фізичних навантаженнях; геморагічні діатези; кровотечі різної етіології; передозування антикоагулянтів; гострі та хронічні захворювання печінки (хронічний гепатит, холецистит, холангіт); захворювання нирок і сечового міхура (нефрити, нефропатії у вагітних) — у складі комплексної терапії.

  Протипоказання

  Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Тромбофлебіт і схильність до нього, недостатність кровообігу, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі хвороби нирок, жовчокам’яна хвороба.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  Невідома.

  Особливості застосування

  Після застосування настою рекомендоване полоскання ротової порожнини теплою водою або слабким розчином соди для попередження пошкодження зубної емалі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Застосовувати після консультації лікаря, який повинен оцінити співвідношення користі/ризику для плода/дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.

  Не впливає.

  Спосіб застосування та дози

  1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хв. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45–60 хв, процідити, залишок віджати до процідженого настою. Об’єм настою довести кип’яченою водою до 200 мл. Приймати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років — по ½ склянки, дітям віком 10–14 років — по ⅓ склянки, 7–10 років — по 2 столові ложки, 3–7 років — по 1 столовій ложці, 1–3 роки — по 1 десертній ложці. Перед застосуванням настій збовтати.

  3 фільтр-пакети помістити у скляний або емальований посуд, залити 200 мл окропу, закрити і настоювати 20–30 хв. Приймати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років — по ½ склянки, дітям віком 10–14 років — по ⅓ склянки, 7–10 років — по 2 столові ложки, 3–7 років — по 1 столовій ложці, 1–3 роки — по 1 десертній ложці.

  Приготовлений настій зберігати при температурі 8–15 оС не більше 2 діб.

  Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.

  Діти.

  Препарат застосовувати дітям віком від 1 року.

  Передозування

  Повідомлення відсутні.

  Побічні реакції

  Можливі алергічні реакції (у т.ч. гіперемія, висипання, свербіж, набряк шкіри).

  Термін придатності

  2 роки.

  Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 оС у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  По 100 г або по 130 г у пачках з внутрішнім пакетом; по 3 г у фільтр-пакеті № 20 у пачці або у пачці з внутрішнім пакетом.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Виробник

  ПрАТ «Ліктрави».

  Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності/місце знаходження заявника та/або представника заявника

  Україна, 10001, Житомирська обл., м. Житомир, шосе Київське, будинок 21.

  ІНСТРУКЦІЯ

  для медичного застосування препарату

  ШИПШИНИ ПЛОДИ

  Склад:

  діюча речовина: 1 пачка містить шипшини плодів (Rosae fructus) 130 г.

  Лікарська форма.

  Плоди.

  Основні фізико-хімічні властивості: несправжній плід, утворений м’ясистим, пустотілим, розрослим квітколожем із залишками редукованих чашолистків блідо-рожевого або помаранчево-червоного кольору, зовнішня поверхня яких випукла, блискуча й зморшкувата, внутрішня поверхня світліша, рясно вистелена щетинистими волосками.

  Фармакотерапевтична група.

  Засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси.

  Код АТХ А16А Х.

  Фармакологічні властивості.

  Біологічно активні речовини шипшини плодів чинять антисклеротичну, протизапальну дію; активізують ферментні системи та окисно-відновні процеси в організмі, нормалізують вуглеводний обмін, посилюють синтез гормонів і регенерацію тканин, підвищують опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, підвищують секрецію жовчі, збільшують діурез, зменшують ламкість та проникність капілярів.

  Клінічні характеристики.

  Показання.

  Загальнозміцнювальний засіб при гострих та хронічних інфекціях, дистрофії, фізичних навантаженнях; геморагічні діатези; кровотечі різної етіології, передозування антикоагулянтами; гострі та хронічні захворювання печінки (хронічний гепатит, холецистит, холангіт); захворювання нирок і сечового міхура (нефрити, нефропатії у вагітних) — у складі комплексної терапії.

  Протипоказання.

  Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Тромбофлебіт і схильність до нього, недостатність кровообігу, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі захворювання нирок, жовчнокам’яна хвороба.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

  Невідома.

  Особливості застосування.  

  Належні заходи безпеки при застосуванні.

  Після застосування настою шипшини плодів рекомендується полоскання ротової порожнини теплою водою або слабким розчином соди для попередження пошкодження зубної емалі.

  Застосування у період вагітності або годування груддю.

  Безпека та ефективність препарату у період вагітності та годування груддю не вивчались, тому препарати шипшини застосовують після консультації лікаря тільки тоді, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

  Не впливає.

  Спосіб застосування та дози.

  1 столову ложку плодів вміщують в емальований посуд, заливають 200 мл (1 склянка) гарячої кип’яченої води, закривають кришкою і настоюють на киплячій водяній бані 15 хв. Охолоджують при кімнатній температурі 45–60 хвилин, проціджують, залишок віджимають до процідженого настою. Об’єм настою доводять кип’яченою водою до 200 мл.

  Настій приймати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим і дітям віком від 14 років — по 1/2 склянки; дітям віком від 1 до 3 років — по 1 десертній ложці, від 3 до 7 років — по 1 столовій ложці, від 7 до 10 років — по 2 столові ложки, від 10 до 14 років — по 1/3 склянки.

  Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально, з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

  Діти.

  Препарат застосовують дітям віком від 1 року.

  Передозування.

  Поява або посилення алергічних реакцій. Терапія симптоматична.

  Побічні ефекти.

  Можливий розвиток алергічних реакцій (у т. ч. гіперемія, свербіж, набряк шкіри).

  Термін придатності.

  2 роки.

  Умови зберігання.

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 ºС.

  Приготовлений настій зберігати при температурі від 8 до 15 °С не більше 2 діб.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка.

  По 130 г у пачці з внутрішнім пакетом.

  Категорія відпуску.

  Без рецепта.

  Назва і місцезнаходження виробника.

  ТОВ «Тернофарм».

  Україна, 46010, м. Тернопіль, вул. Фабрична, 4.

  Склад:

  шипшини плодів екстракт водний (1:5), цукор, кислота лимонна, кислота сорбінова, вода очищена.Без ГМО.

  Рекомендації щодо застосування.

  дієтична добавка до раціону харчування — джерело вітаміну С; сприяє загальному зміцненню організму, підвищенню фізичної та розумової працездатності Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

  Харчова (поживна) цінність на рекомендованої добової дози дітям від 3 до 14 років: білки — 0 g (г), жири — 0 g (г), вуглеводи — 25,8 g (г).

  Енергетична цінність (калорійність) рекомендованої добової дози дітям від 3 до 14 років: 103,2 kcal (ккал).

  Харчова (поживна) цінність на рекомендованої добової дози дітям від 14 років та дорослим: білки- 0 g (г), жири — 0 g (г), вуглеводи — 51,6 g (г).

  Енергетична цінність (калорійність) рекомендованої добової дози дітям від 14 років та дорослим: 206,4 kcal (ккал)

  Рекомендовано вживати: діти від 3 до 14 років — по 5- 10 мл сиропу тричі на день; дорослим та дітям віком понад 14 років — по 10 мл сиропу 3–5 раз на день. Сироп можна розвести з водою, додавати до чаю. Термін вживання 3–4 тижні. Перед вживанням збовтати. Курс вживання може бути подовжено за узгодженням з лікарем. Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

  Перед застосуванням потребує консультації з лікарем.

  Протипоказання.

  не рекомендується вагітним та жінкам, які годують груддю немовля, дітям віком до З років, при особистій підвищеній чутливості до окремих компонентів, при цукровому діабеті.

  Умови зберігання та строк придатності:

  Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла приміщенні за температури від 2 °С до 25 °С, строк придатності 24 місяці з дати виготовлення. Зберігати в недоступному для дітей місці.

  Не є лікарським засобом.

  Дата додавання: 20.09.2020 р.
  © Компендиум 2019

  Ціни на Шипшина в містах України

  Вінниця 34.53 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 51, тел.: +38043255030327.50 грн./уп.

  Дніпро 32.21 грн./уп.

  «ПОДОРОЖНИК» Дніпро, просп. Яворницького Дмитра, 123, тел.: +38067657494124.91 грн./уп.

  Житомир 32.75 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Небесної Сотні, 12, тел.: +38080050051227.75 грн./уп.

  Запоріжжя 33 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 17, тел.: +38061769990428.95 грн./уп.

  Івано-Франківск 35.34 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Івано-Франківськ, вул. Січових Стрільців, 52, тел.: +38034255934828.95 грн./уп.

  Київ 34.71 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, просп. Порика Василя, 13, тел.: +38044462607827.75 грн./уп.

  Кропивницький 31.98 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, вул. Добровольского, 22А, тел.: +38052259699827.40 грн./уп.

  Луцьк 32.07 грн./уп.

  «ВОЛИНЬФАРМ» Луцьк, просп. Грушевського, 16, тел.: +38050375499828.13 грн./уп.

  Львів 35.41 грн./уп.

  «АПТЕКА БАМ» Львів, вул. Городоцька, 82, тел.: +38098162530525.11 грн./уп.

  Миколаїв 31.76 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Озерна, 13В/4, тел.: +38063034590129.25 грн./уп.

  Одеса 36.99 грн./уп.

  «FARMACIA» Одеса, пл. Незалежності, 1, тел.: +38048785618422.45 грн./уп.

  Полтава 34.06 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Чураївни, 3/2, тел.: +38063186758928.25 грн./уп.

  Рівне 34.31 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Дубенська, 7, тел.: +38036262814429.25 грн./уп.

  Суми 33.03 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Петропавлівська, 74, тел.: +38054261000427.75 грн./уп.

  Тернопіль 34.91 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 4, тел.: +38035242368528.95 грн./уп.

  Ужгород 36.93 грн./уп.

  «1 СОЦІАЛЬНА АПТЕКА» Ужгород, вул. Минайська, 29А, тел.: +38063343175232.10 грн./уп.

  Харків 34.28 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, вул. Харьківських Дивізій, 1427.75 грн./уп.

  Херсон 33.15 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Шенгелія, 4, тел.: +38055247100628.95 грн./уп.

  Хмельницький 35.25 грн./уп.

  «РІВНЕЛІКИ» Хмельницький, вул. Зарічанська, 24, тел.: +38050373217729.90 грн./уп.

  Черкаси 31.77 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Червона Слобода, вул. Чигиринський шлях, 48А29.50 грн./уп.

  Чернігів 33.67 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Гагаріна Юрія, 11, тел.: +38046260994829.25 грн./уп.

  Чернівці 35.37 грн./уп.

  «БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Комарова, 13Б, тел.: +38037251477729.25 грн./уп.

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko