Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Косметичні засобиЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ТРАВНУ СИСТЕМУ І МЕТАБОЛІЗМІНШІ ЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ТРАВНУ СИСТЕМУ ТА МЕТАБОЛІЧНІ ПРОЦЕСИІНШІ ЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА СИСТЕМУ ТРАВЛЕННЯ ТА МЕТАБОЛІЧНІ ПРОЦЕСИРізні речовини, що впливають на травну систему і метаболізмРізні препаратиДієтичні добавкиЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ТРАВНУ СИСТЕМУ І МЕТАБОЛІЗМІНШІ ЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ТРАВНУ СИСТЕМУ ТА МЕТАБОЛІЧНІ ПРОЦЕСИІНШІ ЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА СИСТЕМУ ТРАВЛЕННЯ ТА МЕТАБОЛІЧНІ ПРОЦЕСИРізні речовини, що впливають на травну систему і метаболізмРізні препаратиATC-класифікаціяЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ТРАВНУ СИСТЕМУ І МЕТАБОЛІЗМІНШІ ЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ТРАВНУ СИСТЕМУ ТА МЕТАБОЛІЧНІ ПРОЦЕСИІНШІ ЗАСОБИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА СИСТЕМУ ТРАВЛЕННЯ ТА МЕТАБОЛІЧНІ ПРОЦЕСИРізні речовини, що впливають на травну систему і метаболізмРізні препаратиШипшини плодиШипшини плоди плоди 150 г пачка з внутрішн. пакетом, №1

Шипшини плоди плоди 150 г пачка з внутрішн. пакетом, №1 Лікарський препарат

  • Інструкція
  • Про препарат
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
Шипшини плоди
Ціна в місті Київ
від 82,00 до  82,00 грн
Без рецепта
Інструкція із застосування Шипшини плоди плоди 150 г пачка з внутрішн. пакетом, №1

Шипшина інструкція із застосування

Склад

діюча речовина: шипшини плоди (rosae fructus);

1 пачка містить шипшини плодів (rosae fructus) 100 г або 150 г.

Лікарська форма

Плоди.

Основні фізико-хімічні властивості: цільні, очищені від чашолистиків і плодоніжок несправжні плоди різної форми: від кулеподібної, яйцеподібної або овальної до сильно подовженої веретеноподібної; довжина плодів від 0,7 см до 3 см, діаметр від 0,6 см до 1,7 см. На верхівці плода є невеликий круглий отвір або п’ятикутна площадка. Плоди складаються із м’ясистого, при розриванні соковитого квітколожа (гіпантія) і численних плодиків-горішків, які знаходяться у його порожнині. Стінки висушених плодів тверді, крихкі, зовнішня поверхня блискуча, рідше матова, більш чи менш зморщена. В середині плоди густо вислані довгими, дуже жорсткими щіткоподібними волосками. Горішки дрібні, продовгуваті, зі слабко вираженими гранями.

Колір плодів від оранжево-червоного до бурувато-червоного, горішки світло-жовті, іноді буруваті. Запах відсутній. Смак кислувато-солодкий, злегка в’яжучий.

Фармакотерапевтична група

Засоби, що діють на метаболізм та систему травлення. Код АТX А16А Х.

Фармакологічні властивості

Біологічно активні речовини плодів чинять антисклеротичну, протизапальну дію; активізують ферментні системи та окисно-відновні процеси в організмі, сприяють усуненню дефіциту вітаміну С, нормалізують вуглеводний обмін, посилюють синтез гормонів і регенерацію тканин, підвищують опірність організму до несприятливих факторів навколишнього середовища, підвищують секрецію жовчі, збільшують діурез, зменшують ламкість і проникність капілярів.

Показання

Загальнозміцнювальний засіб при гострих та хронічних інфекціях, дистрофії, фізичних навантаженнях. Геморагічні діатези; кровотечі різної етіології, передозування антикоагулянтами; гострі та хронічні захворювання печінки (хронічний гепатит, холецистит, холангіт); захворювання нирок і сечового міхура (нефрити, нефропатії у вагітних) — у складі комплексної терапії.

Протипоказання

Гіперчутливість до біологічно активних речовин препарату. Тромбофлебіт і схильність до нього, недостатність кровообігу, ендокардит, декомпенсований цукровий діабет, тяжкі захворювання нирок, жовчнокам’яна хвороба.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Невідома.

Особливості застосування

Після застосування відвару рекомендується полоскання ротової порожнини теплою водою або слабким розчином соди для попередження пошкодження зубної емалі.

Застосування у період вагітності або годування груддю

Безпека та ефективність препарату у період вагітності або годування груддю не вивчалися, тому препарати шипшини можна застосовувати тільки після консультації лікаря, коли очікувана користь для матері перевищує потенційний ризик для плода або дитини.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами

Не впливає.

Спосіб застосування та дози

1 столову ложку плодів помістити в емальований посуд, залити 200 мл гарячої кип’яченої води, закрити кришкою і настоювати на киплячій водяній бані 15 хв. Охолодити при кімнатній температурі протягом 45–60 хв, процідити, залишок віджати до процідженого відвару. Об’єм відвару довести кип’яченою водою до 200 мл. Приймати у теплому вигляді 2 рази на добу після їди: дорослим та дітям віком від 14 років — по ½ склянки, дітям 10–14 років — по 1/3 склянки, 7–10 років — по 2 столові ложки, 3–7 років — по 1 столовій ложці, 1–3 роки — по 1 десертній ложці. Перед застосуванням відвар збовтати.

Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально, з урахуванням характеру, ступеня тяжкості та особливостей перебігу захворювання, стабільності досягнутого терапевтичного ефекту і переносимості препарату.

Діти

Препарат застосовують дітям віком від 1 року.

Передозування

Симптоми: поява або посилення алергічних реакцій.

Лікування: терапія симптоматична.

Побічні реакції

Можливий розвиток алергічних реакцій (у тому числі гіперемія, висипання, свербіж, набряк шкіри).

Термін придатності

2 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати у недоступному для дітей місці.

Приготовлений відвар зберігати при температурі від 8 °С до 15 °С не більше 2 діб.

Упаковка

По 100 г або 150 г у пачках з внутрішнім пакетом.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

АТ «Лубнифарм».

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16.