Все аптеки Украины

Фолієва кислота таблетки 0,25 г, №60 Лікарський препарат

  • Інструкція
  • Про препарат
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
Фолієва кислота

Фолієва кислота інструкція із застосування

Показання до застосування

Додаткове джерело фолієвої кислоти та вітамінів В1, В6, В12.

Склад

Фолієва кислота — 0,15 мг, вітамін В12 — 0,0007 мг, вітамін В6 — 0,44 мг, вітамін В1 — 0,33 мг, допоміжні речовини.

Опис діючих речовин

Фолієва кислота перешкоджає жировому переродженню печінки і покращує функціонування шлунково-кишкового тракту. Крім того, фолієва кислота бере участь у передачі нервового імпульсу, що забезпечує нормальну роботу не лише периферичної, а й усієї центральної нервової системи, в тому числі поліпшується розумова діяльність.

Недостатнє споживання фолієвої кислоти з їжею призводить до цілого ряду негативних наслідків. В результаті дефіциту фолієвої кислоти у людини з’являються дерматологічні захворювання, відзначаються зрушення в картині крові. Відбувається порушення роботи печінки, пригнічення центральної нервової діяльності (депресія, хронічна втома, погіршення пам’яті та уваги, зниження інтелектуальних здібностей). Через нестачу фолієвої кислоти діти починають відставати в розумовому та фізичному розвитку. Дефіцит фолієвої кислоти у вагітних пов’язаний з високим ризиком розвитку дефектів нервової трубки у плода.

Вітамін В9 (фолієва кислота) та вітаміни В1, В6 і В12 є взаємопов’язаними вітамінами, тому рекомендується їх сумісний прийом.

Вітамін В12 необхідний для нормального кровотворення і дозрівання еритроцитів, сприятливо впливає на функцію печінки і нервової системи.

Вітамін В1, так само, як і фолієва кислота, здатний впливати на проведення нервових імпульсів.

Вітамін В6 підтримує нормальне функціонування центральної і периферичної нервової системи, бере участь в обміні деяких амінокислот, процесах жирового обміну.

Спосіб застосування

Дорослим по 1 таблетці два рази на день під час вживання їжі. Курс прийому — до 1 місяця, в подальшому термін споживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем.

Протипоказання

Індивідуальна чутливість до компонентів, діти до 12 років.

Форма випуску

Таблетки по 250 мг № 30 і № 60

Термін придатності

36 місяців

Форма випуску
Таблетки
Дозування
0,25 г
Кількість штук в упаковці
60 шт.
Реєстраційне посвідчення
05.03.02-04/25577 від 15.06.2015
Міжнародна назва