• Кабинет
 • Архив

  Рекомендовані аналоги :


  ІНГАЛІПТ-ЗДОРОВ’Я аерозоль для інгаляцій

  Здоров'я ФК

  Склад і форма випуску

  аер. балон 30 мл, 1

  ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

  Склад лікарського засобу

  діючі речовини:

  1 балон (30 мл) містить стрептоциду розчинного 0,75 г, сульфатіазолу натрію (у перерахуванні на сульфатіазол натрію безводний) 0,54 г, тимолу 0,015 г, олії евкаліптової 0,015 г, олії м’яти перцевої 0,015 г;

  допоміжні речовини: етанол 96%, цукор-рафінад, гліцерин, полісорбат-80, вода очищена, азот.

  Лікарська форма

  Аерозоль.

  Прозора рідина від світло-жовтого до темно-жовтого кольору з характерним запахом.

  Назва і місцезнаходження виробника

  ТОВ «Фармацевтична компанія «Здоров’я».

  Україна, 61013, м. Харків, вул. Шевченка, 22.

  Фармакотерапевтична група

  Засоби, що діють на респіраторну систему. Препарати, які застосовуються при захворюваннях горла. Різні антисептики. Код АТС R02A А20.

  Інгаліпт-Здоров’я — комбінований препарат, який має протизапальну, протимікробну, охолоджувальну та відволікаючу дію. Активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.

  Показання для застосування

  Інфекційно-запальні захворювання ЛОР-органів і слизової оболонки порожнини рота: тонзиліт, фарингіт, ларингіт, афтозний і виразковий стоматити.

  Протипоказання

  Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, дитячий вік до 3 років.

  Належні заходи безпеки при застосуванні

  Перед застосуванням препарату рекомендується прополоскати порожнину рота теплою кип’яченою водою. З уражених ділянок порожнини рота (виразки, ерозії) за допомогою стерильних тампонів видалити некротичний наліт.

  Після зрошування порожнини рота препаратом слід утримуватися від прийому їжі впродовж 15–30 хвилин.

  Перед застосуванням препарату особам, схильним до алергії, необхідно обов’язково порадитися з лікарем.

  Перед застосуванням необхідно зняти запобіжний ковпачок з балона і на шток клапана надіти розпилювач, що є в комплекті. Потім вільний кінець розпилювача ввести у порожнину рота і натискати на голівку клапана протягом 1–2 секунд, утримуючи балон вертикально. З метою запобігання закупорки розпилювача після закінчення маніпуляції його необхідно продмухати або помістити у склянку з чистою водою. Закрити балон захисним ковпачком, щоб запобігти його забрудненню.

  Особливі застереження

  Застосування|вживання| у період вагітності або годування груддю. Застосування препарату у період вагітності та годування груддю можливе під контролем лікаря, зваживши співвідношення користь/ризик, суворо дотримуючись режиму дозування препарату.

  Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Водіям автотранспорту та операторам механізмів необхідно застосовувати препарат з обережністю у зв’язку з тим, що препарат містить спирт етиловий. Препарат може спотворювати результати дослідження на алкоголь.

  Діти. Досвіду застосування препарату дітям віком молодше 3 років немає.

  У дітей можливе виникнення рефлекторного бронхоспазму у зв’язку з наявністю у складі препарату евкаліптової олії та олії м’яти перцевої. Лікування дітей слід проводити під наглядом лікаря. Застосовувати препарат дітям віком старше 3 років, враховуючи можливість розвитку рефлекторного бронхоспазму.

  Спосіб застосування та дози

  Застосовують дорослим і дітям старше 3 років місцево, шляхом зрошення, на слизові оболонки порожнини рота і носоглотки.

  Перед застосуванням препарату на аерозольний балон необхідно надіти розпилювальну насадку, кілька разів струснути балон, після чого шляхом натискання насадки до упору рівномірно зрошувати препаратом уражену ділянку.

  За один сеанс інгаляції здійснюють 2–3 розпилення, утримуючи препарат у порожнині рота 5–7 хвилин.

  Зрошення проводять 3–4 рази на день. Тривалість застосування препарату залежить від інтенсивності терапії і зазвичай становить 7–10 діб.

  Передозування

  У випадку передозування можливе посилення побічних ефектів препарату.

  При всіх випадках передозування необхідно відмінити застосування препарату, прополоскати порожнину рота теплою кип’яченою водою.

  Лікування — симптоматичне.

  Побічні ефекти

  В окремих випадках можливі загальна слабкість, утруднення дихання, нудота, блювання, місцеві ефекти (відчуття печіння у роті, комка у горлі або першіння), алергічні реакції у вигляді висипань на шкірі, свербежу, набряку у місцях контакту; в осіб із підвищеною чутливістю можливий розвиток ангіоневротичного набряку. У дітей можливий рефлекторний бронхоспазм, зумовлений ефірними оліями.

  Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

  При одночасному застосуванні Інгаліпту-Здоров’я з препаратами, що є похідними п-аміно-бензойної кислоти (новокаїн, анестезин, дикаїн), відбувається інактивація антибактеріальної активності сульфаніламідів.

  Термін придатності

  1,5 року.

  Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

  Умови зберігання

  Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці.

  Упаковка

  Балон по 30 мл разом з насадкою та запобіжним ковпачком у коробці.

  Категорія відпуску

  Без рецепта.

  Дата додавання: 22.08.2018 р.

  Рекомендовані аналоги ІНГАЛІПТ-ЗДОРОВ’Я аерозоль для інгаляцій:

  На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
  Developed by Maxim Levchenko