МОНТЕЛУКАСТ (MONTELUKASTUM)

Опис активної речовини

Фармакологічні властивості

протизапальна дія; є антагоністом цистеїніл лейкотрієнів: LTC4, LTD4, LTE4; з високою вибірковістю і хімічною спорідненістю зв’язується з CysLT1-рецепторами; спричиняє бронходилатацію протягом 2 год після перорального призначення; пригнічує бронхоспазм як на ранній, так і на пізній стадії, знижуючи реакцію на антигени.

Показання МОНТЕЛУКАСТ

як додаткове лікування БА легкого й середнього ступеню тяжкості, що недостатньо контролюється ІГК і агоністами β-адренорецепторів короткострокової дії; профілактика нападів ядухи при БА фізичного зусилля; симптоматичне лікування сезонного алергічного риніту у хворих на БА.

Застосування МОНТЕЛУКАСТ

табл.: по 1 табл. 1 р/добу (перед сном) дорослим та дітям віком від 15 років; табл. жувальні: дітям від 2 до 5 років по 1 жувал. табл. 4 мг та дітям від 6 до 14 років по 1 жувал. табл. 5 мг 1 р/добу ввечері за 1 год до або через 2 год після прийому їжі; гран.: дітям від 6 місяців до 5 років по 1 саше ввечері, незалежно від прийому їжі.

Протипоказання

гіперчутливість; табл. 10 мг — дитячий вік до 15 років; табл. жувальні — дитячий вік до 2 років.

Побічна дія

головний біль, безсоння, розлади емоційного стану, відчуття серцебиття, стомлюваність, млявість, апатія, грипоподібні симптоми, ларингіт, синусіт, отит, часті простудні захворювання у літніх хворих, артралгія, міалгія, біль у животі, диспепсичні явища, сухість у роті, сверблячка, жовтяниця, лікарський гепатит, АР, посилення кровоточивості, підвищення рівнів АЛТ, АСТ, виникнення синдрому Чарг-Страуса.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko