Все аптеки Украины

Зест омега (Zest omega) (556311) - інструкція із застосування Дієтичні добавки

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
Зест омега (Zest omega)

Зест омега інструкція із застосування

Склад

Склад: риб’ячий жир (омега-3 отримують з глибоководних видів диких риб (анчоусів) на перуанському узбережжі); оболонка капсули: желатин, гліцерин; активний інгредієнт: вітамін Е (у вигляді D-альфа-токоферолу). Без ГМО.

Активні інгредієнти на 1 капсулу
Риб’ячий жир
зокрема омега-3 поліненасичені жирні кислоти (ПНЖК) :
ейкозапентаєнова кислота
докозагексаєнова кислота
Вітамін Е (у вигляді D-альфа-токоферолу)
1000 mg (мг)


350 mg (мг)
250 mg (мг)
5 mg (мг)

Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) дієтичної добавки: на 100 g (г): білки — 19,469 g (г), жири — 70,665 g (г), вуглеводи — 7,084 g (г); 3066,003 kJ (кДж)/742,196 kсаl (ккал);
на 1 капсулу: білки — 0,276 g (г), вуглеводи — 0,101 g (г), жири — 1,003 g (г); 43,499 kJ (кДж)/10,530 kсаl (ккал).

Характеристика

ЗЕСТ Омега Концентрат — джерело омега-3 ПНЖК з риб’ячого жиру.
Омега-3 ПНЖК відіграють важливу роль у підтримці здоров’я серця, серцево-судинної системи, нормального АТ, тонусу судин, нормального рівня згортання крові, сприяють зниженню ризику розвитку атеросклерозу та серцево-судинних захворювань. Омега-3 ПНЖК сприяють покращенню розумової діяльності, пам’яті та функції нервової системи, допомагають зміцнити імунну систему, сприяють підтримці здорової функції зору.
Ейкозапентаєнова кислота сприяє підтримці нормального рівня ТГ в сироватці крові, протидіє розвитку запальних процесів в організмі та оксидативному стресу, відіграє позитивну роль у підтримці здоров’я імунної та серцево-судинної систем.
Докозагексаєнова кислота є основною омега-3 ПНЖК у сірій речовині головного мозку, вона становить близько 15% всіх ПНЖК у лобній корі людини, справляє позитивний вплив на передачу нервових імпульсів та відіграє важливу роль у підтримці розумової діяльності, активації запам’ятовування та здатності до навчання.

Рекомендації з вживання

вживати як дієтичну добавку до раціону харчування, як додаткове джерело незамінних омега-3 ПНЖК — ейкозапентаєнової, докозагексаєнової кислот та вітаміну Е з метою створення оптимальних дієтологічних умов функціонування організму для підтримки здоров’я серця, серцево-судинної системи, тонусу та еластичності судин, нормалізації АТ та рівня ТГ і ХС в сироватці крові, підтримки стану імунної та нервової систем в межах норми. Сприяє покращенню розумової діяльності та пам’яті.
Вживати дорослим по 1 капсулі на добу під час прийому їжі.
Термін споживання — до 1 міс, подальше вживання слід узгоджувати з лікарем.
Перед початком вживання рекомендована консультація лікаря. Вживати в період вагітності або годування грудьми лише за призначенням лікаря.
Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не слід вживати як заміну повноцінного раціону харчування.
Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.
Різноманітне та збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

Протипоказання

підвищена чутливість до окремих компонентів.

Умови зберігання

в упаковці при температурі 15–25 °С в сухому і недоступному для дітей місці.