Всі аптеки України
Київ (адресу не вказано)
Активні речовини — “Л”ЛОРАТАДИН (LORATADINUM)

ЛОРАТАДИН (LORATADINUM) Діюча речовина

Сортування:
Кларитин® таблетки, 10 мг, № 10; Байєр
Лоратадин-Дарниця таблетки, 10 мг, контурна чарункова упаковка, № 10; Дарниця ФФ
Лоратадин таблетки, 10 мг, блістер, № 10; Київмедпрепарат
Кларитин® сироп, флакон, 60 мл, № 1; Байєр
Лоратадин сироп, 1 мг/мл, флакон, 90 мл, № 1; ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Лоратадин Сироп, 1 мг/мл, флакон, 90 мл, № 1 ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Лорано таблетки, 10 мг, блістер, у картонній коробці, у карт. коробці, № 20; Sandoz
Лоратадин таблетки, 0,01 г, блістер, № 20; Фармак
Лоратадин сироп, 1 мг/мл, флакон, 90 мл, тм ілан фарм, тм ілан фарм, № 1; ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Лоратадин таблетки, 10 мг, блістер, № 10; Астрафарм
Лоратадин таблетки, 0,01 г, блістер, тм baum pharm, тм baum pharm, № 10; Фармак
Лоратадин таблетки, 10 мг, блістер, № 100; Астрафарм
Лорано таблетки, 10 мг, блістер, у картонній коробці, у карт. коробці, № 7; Sandoz
Лоратадин-Здоров'я сироп, 5 мг/5 мл, флакон, 100 мл, з мірною ложкою, з мірною ложкою, № 1; КОРПОРАЦІЯ ЗДОРОВ'Я
Лоратадин таблетки, 0,01 г, блістер, в пачці, в пачці, № 10; Лекхім-Харків
Лоратадин таблетки, 10 мг, блістер, тм arbor vitae, тм arbor vitae, № 10; Київмедпрепарат
Лоратадин таблетки, 0,01 г, блістер, в пачці, в пачці, № 20; Лекхім-Харків
Лоратадин-Здоров'я таблетки, 10 мг, блістер, № 10; КОРПОРАЦІЯ ЗДОРОВ'Я
Лоратадин-Стома таблетки, 10 мг, блістер, № 10; Ананта Медікеар Лімітед
Лоризан® таблетки, 10 мг, блістер, в пачці, в пачці, № 10; Корпорація Артеріум
Лоратадин таблетки, 0,01 г, блістер, № 10; Фармак
Немає в наявності
Лоратадин таблетки, 10 мг, блістер, тм ілан фарм, тм ілан фарм, № 10; Астрафарм
Лоратадин таблетки, 10 мг, блістер, тм baum pharm, тм baum pharm, № 10; Астрафарм
Лоратадин сироп, 1 мг/мл, флакон, 90 мл, тм baum pharm, тм baum pharm, № 1; ООО "ДКП "Фармацевтическая фабрика"
Немає в наявності

антиалергічна, антиексудативна та протисвербіжна дія; антигістамінний препарат для місцевого застосування; основним активним інгредієнтом гелю є лоратадин, який селективно блокує Н1-гістамінові рецептори; виявляє місцеву протиалергічну дію, зменшує набряклість слизової оболонки носа, ексудацію, свербіж, відновлює прохідність носа, полегшує дихання; не чинить седативної дії, не викликає звикання.

симптоматичне лікування алергічного риніту.

дорослим і дітям (старшим 2 років) препарат наносять на слизову оболонку носа 2 р/добу (за необхідності 3-4 р/добу); лікування продовжують до досягнення терапевтичного ефекту (в середньому від 2 до 5 днів).

гіперчутливість до препарату; вагітність, лактація; дитячий вік до 2 років.

реакції гіперчутливості, подразнення слизової оболонки носа, збільшення кількості виділень з носа, свербіж, сухість у роті, розлади ШКТ.