Київ

ЛАТАНОПРОСТ (LATANOPROSTUM)12 препаратів

Сортування: По популярності
Ланотан®
Краплі очні 0,05 мг/мл флакон з крапельницею 2.5 мл в пачці №1
Фармак
Монопрост®
Краплі очні, розчин 50 мкг/мл контейнер однодозовий 0.2 мл в саше №30
Лаборатуар Теа
Латанокс®
Краплі очні 0,005 % флакон-крапельниця 2.5 мл №1
Jadran - Galenski Laboratorij d.d.
Ксалоптик
Краплі очні 50 мкг/мл флакон з крапельницею 2.5 мл №1
Польфарма
Акістан
Краплі очні, розчин 50 мкг/мл флакон поліетиленовий 2.5 мл №1
Фармаселект Інтернешнл
Латасопт
Краплі очні, розчин 0,05 мг/мл флакон-крапельниця 2.5 мл №1
Уорлд Медицин
Унілат
Краплі очні, розчин 50 мкг/мл флакон-крапельниця 2.5 мл №1
Унімед Фарма
Ксалатан®
Краплі очні, розчин 0,005 % флакон 2.5 мл №1
Віатріс Спешелті ЛЛС
Латасопт
Краплі очні, розчин 0,05 мг/мл флакон-крапельниця 2.5 мл №1
Ромфарм Компані
Пролатан
Краплі очні 0,005 % флакон з крапельницею 2.5 мл №3
Сентісс Фарма
Пролатан
Краплі очні 0,005 % флакон з крапельницею 2.5 мл №1
Сентісс Фарма
Лапронекст
Краплі очні, розчин 50 мкг/мл флакон-крапельниця 2.5 мл №1
Nextpharm GmbH
Фармакологічні властивості

аналог простагландину F2α, селективний агоніст простаноїдного рецептора FP, який знижує ВТ, збільшуючи відтік водянистої вологи ока; зниження ВТ починається приблизно ч/з 3-4 год після введення препарату, а максимальний ефект досягається ч/з 8-12 год; зниження тиску підтримується протягом принаймні 24 год; основний механізм дії полягає у посиленні увеосклерального відтоку, хоча можливе деяке зменшення опору відтоку; ефективний при застосуванні у комбінації з антагоністами бета- адренорецепторів.

Показання

зниження підвищеного ВТ у хворих з відкритокутовою глаукомою та підвищеним ВТ; зниження підвищеного ВТ у дітей з підвищеним ВТ і дитячою глаукомою.

Застосування

по 1 крап. у кожне уражене око 1 р/добу, оптимально ввечері; у разі пропуску дози продовжити лікування, ввівши наступну дозу у звичайному режимі; частота введення не повинна перевищувати 1 р/добу, оскільки встановлено, що при частішому введенні ефективність препарату відносно його впливу на ВТ знижується; застосування у дітей: оч. крап. можна застосовувати дітям з таким же режимом дозування, як і в дорослих з 1 року.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату.

Побічна дія

герпетичний кератит, посилена пігментація райдужки; легка або помірна гіперемія кон’юнктиви; подразнення ока (печіння з відчуттям «піску в очах», свербіння, поколювання і відчуття стороннього тіла в оці); зміни у віях і пушковому волоссі (збільшення довжини, товщини, пігментації та кількості); транзиторні точкові епітеліальні ерозії, переважно безсимптомні; блефарит; біль в очах; набряк повік; сухість очей; кератит; нечіткість зору; кон’юнктивіт; ірит/увеїт; макулярні набряки; симптомні набряки й ерозії рогівки; періорбітальні набряки; ріст вій у неправильному напрямку, що іноді призводило до подразнення ока; поява додаткового ряду вій біля вивідних проток мейбомієвих залоз (дистихіаз); кіста райдужки; головний біль, запаморочення; локалізована шкірна р-ція на повіках; потемніння шкіри повік; БА, загострення БА і задишка; загострення стенокардії, нестабільна стенокардія, прискорене серцебиття, міалгія, артралгія, висипання на шкірі, біль у грудях.