ДІОСМЕКТИТ* (DIOSMECTITUM*)

Опис активної речовини

Фармакологічні властивості

це подвійний силікат алюмінію та магнію; завдяки стереометричній структурі та високій пластичній в’язкості має високу обволікаючу здатність щодо слизової оболонки травного тракту; шляхом взаємодії з глікопротеїнами слизової оболонки збільшує резистентність слизу до подразників; впливаючи на бар’єрну функцію слизової оболонки травної системи та завдяки високій здатності до зв’язування зі слизовою оболонкою захищає слизову оболонку травного тракту; є радіопрозорою, не забарвлює кал та у звичайних дозах не впливає на фізіологічний час проходження через кишечник.

Показання ДІОСМЕКТИТ*

симптоматичне лікування г. діареї у дітей та немовлят віком від 1 місяця (у комплексній терапії з р-ном для р/os регідратації) та у дорослих; симптоматичне лікування хр. діареї; симптоматичне лікування болю, пов’язаного з езофагогастродуоденальними та кишковими захворюваннями.

Застосування ДІОСМЕКТИТ*

г. діарея: для дітей: від 1 місяця до 1 року — 2 пакетики на день протягом 3 днів, потім 1 пакетик на день; від 1 року — 4 пакетики на день протягом 3 днів, потім 2 пакетики на день; для дорослих: в середньому 3 пакетики на день, доза препарату може бути подвоєна на початку лікування; інші показання: діти від 1 місяця до 1 року: 1 пакетик на день; діти від 1 до 2 років: від 1-2 пакетиків на день; діти віком від 2 років: 2-3 пакетики на день; дорослі: у середньому 3 пакетики на день; вміст пакетика необхідно змішати до утворення суспензії безпосередньо перед використанням; рекомендується приймати: після їди при езофагітах, між прийомами їжі при інших показаннях.

Протипоказання

гіперчутливість до препарату; кишкова непрохідність.

Побічна дія

запори, метеоризм, блювання, кропив’янка, висип, свербіж та ангіоневротичний набряк.

geoapteka.ua

Лікарські препарати які містять активну речовину ДІОСМЕКТИТ*

Диосмектит
Здоров'я
ентеросорбенти
СМЕКТА
СМЕКТА
Ipsen Consumer HealthCare
ентеросорбенти
СМЕКТАЛІЯ
СМЕКТАЛІЯ
IPSEN PHARMA
ентеросорбенти
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko