Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

АНАСТРОЗОЛ

(ANASTROZOLUM)
Опис активної речовини
Виробник:

Склад і форма випуску

CAS №: 120511-73-1 C17H19N5

USPDDN: α,α,α‘,α‘-тетраметил-5-(1H-1,2,4-триазол-1-илметил)-m-бензендіацетонітрил.

Mm = 293,4 Да. Білуватий порошок, помірно розчинний у воді (0,5 мг/мл при температурі 25 °C); розчинність не залежить від рН в фізіологічному діапазоні. Вільно розчинний в етанолі, ацетоні, метанолі і тетрагідрофурані, високорозчинний в ацетонітрилі.

Лікарські препарати які містять активну речовину АНАСТРОЗОЛ

Аксастрол<sup>®</sup>
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 1 мг, № 28
Grindeks
Анастрозол Сандоз<sup>®</sup>
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 1 мг блістер у картонній упаковці, № 28
Sandoz
Анастрозол-Віста
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 1 мг блістер, № 28
Містрал Кепітал Менеджмент
Анатеро
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 1 мг блістер, № 30
Hetero Labs
Аримідекс
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 1 мг, № 28
AstraZeneca
Егістрозол
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 1 мг блістер, № 28
Egis

Фармакологічні властивості

потужний та високовибірковий нестероїдний інгібітор ароматази; у жінок у постменопаузальному періоді естрадіол продукується шляхом перетворення у периферійних тканинах андростендіону в естрон за допомогою комплексу ферменту ароматази, естрон далі перетворюється на естрадіол; зниження рівня циркулюючого естрадіолу виявляє терапевтичний ефект у жінок, хворих на рак молочної залози; не має прогестагенної, андрогенної або естрогенної активності, не впливає на секрецію кортизолу та альдостерону.

Показання АНАСТРОЗОЛ

ад’ювантне лікування інвазивного раку молочної залози з позитивними показниками рецепторів гормонів на ранніх стадіях у жінок у постменопаузальному періоді; ад’ювантного лікування інвазивного раку молочної залози з позитивними показниками рецепторів гормонів на ранніх стадіях у жінок у постменопаузальному періоді, яким було проведено ад’ювантну терапію тамоксифеном протягом 2-3 років; лікування поширеного раку молочної залози з позитивними показниками рецепторів гормонів у жінок у постменопаузальному періоді.

Застосування АНАСТРОЗОЛ

дорослі, включаючи жінок літнього віку — по 1 мг внутрішньо 1 р/добу, при інвазивному раку молочної залози з позитивними показниками рецепторів гормонів на ранніх стадіях у жінок у постменопаузальному періоді рекомендована тривалість ад’ювантного ендокринного лікування становить 5 років.

Протипоказання

вагітність, годування груддю, гіперчутливість до препарату або до будь-якої з допоміжних речовин.

Побічна дія

анорексія; гіперхолестеринемія; гіперкальціємія (з підвищенням або без підвищення рівня паратиреоїдного гормону); головний біль; сонливість; зап’ястний тунельний синдром; розлади чутливості (парестезія, втрата смаку та зміни смакових відчуттів); припливи; нудота; діарея; блювання; підвищення рівнів лужної фосфатази, аланінамінотрансферази та аспартатамінотрансферази; підвищення рівнів гамма-ГТ та білірубіну; гепатит; висип; стоншення волосся (алопеція); АР; кропив’янка; еритема поліморфна; анафілактоїдна реакція; шкірний васкуліт (випадки пурпури Шенлейна-Геноха); синдром Стівенса-Джонсона; ангіоневротичний набряк; артралгія/порушення рухливості в суглобах; артрит; остеопороз; біль в кістках; міалгія; синдром клацаючого пальця; сухість піхви; вагінальна кровотеча; астенія.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko