0
UA | RU

L-БЕТАРГІН (L-BETARGIN)

Склад і форма випуску

1 стік (10 мл р-ну) містить: аргініну цитрат — 1 г, бетаїн — 1 г, L-карнітин — 300 мг, моногідрат лимонної кислоти, фруктозу, калію сорбат, ароматизатор виноградний, воду очищену..

Характеристика

дієтична добавка до раціону харчування — додаткове джерело аргініну, бетаїну та L-карнітину, сприяє нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи, серцево-судинної системи, нормалізації обміну речовин. Має детоксикаційні властивості.

Аргінін — амінокислота, яка бере участь у біосинтезі білка, в метаболізмі сечовини, сприяє виділенню кінцевих продуктів розпаду білка, посилює детоксикаційну функцію печінки. Аргінін є важливою складовою в процесі біосинтезу оксиду азоту (NO), здійснює регуляцію судинного тонусу, сприяє підтриманню азотистого балансу, виведенню остаточного токсичного азоту, чинить антиоксидантну дію, нормалізує мікроциркуляцію в печінці, насичує її киснем, поліпшує показники гепатопортальної гемодинаміки.

Аргінін також покращує внутрішньоклітинний обмін у гепатоцитах, стимулює їх активність, знижує утворення шкідливих для клітин печінки вільних радикалів, зменшує гіпоксію та запалення, сприяє регенерації гепатоцитів.

Іони цитрату, що містяться в L-Бетаргіні, сприяють процесу травлення у разі підвищеної кислотності, зменшують вираженість ацидозу та диспептичних проявів (нудоту, відчуття важкості в шлунку, метеоризм), які часто відмічають при захворюваннях печінки.

Бетаїн — ліпотропна речовина, яка бере участь у біосинтезі фосфоліпідів, транспорті тригліцеридів, окисненні та утилізації жирів. Запобігає виникненню та зменшує жирову дистрофію печінки.

Бетаїн чинить антифібротичну, протизапальну дію, сприяє зниженню рівня гомоцистеїну, знижує ризик тромбоутворення та прогресування атеросклерозу.

L-карнітин — вітаміноподібна речовина, покращує метаболічні процеси в серці та печінці.

L-карнітин — головний кофактор обміну жирних кислот у тканинах серця, печінки та скелетних м’язів, сприяє зменшенню вираженості дисфункції мітохондрій та підвищенню енергетичного обміну в міокарді. L-карнітин сприяє виведенню з клітин токсичних речовин та шкідливих метаболітів, нормалізації обмінних процесів при порушенні функції щитовидної залози.

L-карнітин сприяє підвищенню працездатності, витривалості при фізичному навантаженні та заняттях спортом, збільшенню м’язової маси та зменшенню вмісту жиру у клітинах, зменшує прояви фізичного та психічного перевтомлення, підвищує концентрацію уваги.

Також L-карнітин зумовлює нейропротекторну, гепатопротекторну та кардіопротекторну дію, сприяє зменшенню вираженості ішемії міокарда, зниженню рівня ХС.

Таким чином, за рекомендацією лікаря, L-Бетаргін може використовуватися у комплексі запобіжних заходів:

— при функціональних порушеннях роботи печінки, запальних процесах в печінці та їх наслідках;

— при порушеннях функціонування серцево-судинної системи та атеросклеротичних змінах;

— для усунення наслідків гепатотоксичної дії алкоголю, медикаментів та інших токсичних агентів;

— при станах, пов’язаних з порушенням білкового метаболізму (стреси, перевтома, астенія, травми, голодування тощо).

Рекомендації по вживанню

дітям віком 7–11 років: вміст 1 стіку L-Бетаргіну розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і вжити перорально 1–2 р/добу після їди.

Дітям віком від 12 років та дорослим: вміст 1 стіку L-Бетаргіну розвести в ½ склянки (100 мл) питної води кімнатної температури і вжити перорально 2–3 р/добу після їди.

Тривалість використання становить 2–4 тиж або за призначенням лікаря.

Перед вживанням потребує консультації з лікарем.

Застереження при використанні: не перевищувати рекомендовану дозу. У період вагітності та лактації вживати тільки за призначенням лікаря.

Не є лікарським засобом. Добавка дієтична.

Добавки дієтичні не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів, що входять до складу продукту; дитячий вік до 7 років.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці у сухому, віддаленому від світла, тепла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 25 °С.

Дата додавання: 17.11.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують L-БЕТАРГІН

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko