Всі працюючі аптеки України
Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

Гліцин 100 таблетки 0,25 г

Виробник:
Фармаком

Склад і форма випуску

Кількість в упаковці:
Класифікація

ГЛІЦИН 100

ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ

Додаткове джерело гліцину, сприяє нормалізації функціонування нервової системи, підвищенню витривалості при фізичних та розумових навантаженнях, покращенню психоемоційного стану та сну. Має м’які заспокійливі властивості.

СКЛАД

Гліцин — 100,0 мг, молочна сироватка — 100,48 мг, МКЦ — 37,5 мг, кальцію стеарат — 7,5 мг, аеросил — 2,5 мг, вітамін В6 — 1,51 мг, вітамін В1 — 0,51 мг, вітамін В12 — 1,1 мкг.

ОПИС ДІЮЧИХ РЕЧОВИН

Гліцин (амінооцтова кислота) має властивості регулятора обміну речовин, необхідний для діяльності центральної нервової системи, покращує метаболічні процеси в тканинах мозку, підвищує розумову працездатність. Гліцин сповільнює процес дегенерації м’язів, надає позитивний вплив при м’язовій дистрофії. Має м’яку заспокійливу дію, важливий при стресах і психоемоційному напруженні.

Вітамін В6 (піридоксин) необхідний для нормального функціонування центральної і периферичної нервової систем, приймає активну участь в обміні амінокислот. Нестача вітаміну В6 у діабетиків погіршує чутливість клітин організму до інсуліну.

Вітамін В1 (тіамін) забезпечує нормальний обмін вуглеводів у печінці, головному мозку та інших тканинах, бере участь в обміні жирів і білків, поліпшує стан нервової системи і нервово-м’язового апарату, зміцнює імунітет, покращує роботу печінки. Корисний для профілактики діабетичних ускладнень — нейропатії, ретинопатії, нефропатії.

Вітамін В12 (ціанокобаламін) має високу біологічну активність, необхідний для нормального кровотворення, сприятливо впливає на функцію печінки і нервової системи, активує обмін вуглеводів і жирів.

СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ

Дорослим і дітям старше 12 років призначають по 1 таблетці 1–3 рази на добу протягом 7–30 днів, дітям з 6 до 12 років — по 1 таблетці 2 рази на добу.

При порушеннях сну призначають по 1 таблетці за 20 хвилин до сну або безпосередньо перед сном. Перед застосуванням проконсультуватися з лікарем.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

Індивідуальна чутливість до окремих компонентів, вагітність. період лактації, діти до 6 років.

ЕНЕРГЕТИЧНА ЦІННІСТЬ ККАЛ / 100 Г

7,64 ккал.

ХАРЧОВА (ЖИВИЛЬНА) ЦІННІСТЬ В 100 Г ПРОДУКТУ

Білки — 0,32 г; вуглеводи — 1,41 г; жири — 0,08 г.

ФОРМА ВИПУСКУ

Таблетки по 250 мг № 50.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ

36 місяців.

Діагнози, при яких застосовують Гліцин 100 таблетки 0,25 г

Вазомоторна краніалгія МКХ G44.2
Вегетосудинна дистонія (ВСД) вертеброгенного генезу МКХ G90.9
Депресивний епізод легкого ступеня МКХ F32.0
Дитяча геміплегія МКХ G80.2
Енцефалопатія МКХ G93.4
Заїкання (заїкання) МКХ F98.5
Інший тип шизофренії МКХ F20.8
Інші розлади вегетативної нервової системи МКХ G90.8
Інші тики МКХ F95.8
Комбінування вокалізму і множинних моторних тиків МКХ F95.2
Наслідки внутрішньочерепної травми МКХ T90.5
Неврастенія (неврастенічний невроз) МКХ F48.0
Невротичний розвиток особистості МКХ F43.2
Органічний непсихотичний розлад МКХ F48.9
Поверхнева травма інших частин голови МКХ S00.8
Порушення засинання та підтримання сну МКХ G47.0
Синдром роздратованого кишечнику без діареї МКХ K58.9
Синдром роздратованого кишечнику з діареєю МКХ K58.0
Черепно-мозкова травма МКХ S06.0
Ювенільна артеріальна гіпертензія МКХ I10
Дата додавання: 04.05.2022 р.
© Компендіум 2019

Рекомендовані аналоги Гліцин 100 таблетки 0,25 г:

Гліцисед<sup>®</sup>
таблетки 100 мг блістер в пачці, № 50
Київмедпрепарат

Коментарі

Юлия Владимировна Топузлиева 20.05.2019 4:49
Гліцин складається з однієї молекули вуглецю, приєднаної до амино- і карбоксильної групи. Організм самостійно виробляє гліцин, який синтезується з інших природних біохімічних речовин, найчастіше серина, а також холіну і треоніну. Ми також вживаємо гліцин з їжі. Ця амінокислота міститься в продуктах з високим вмістом білка, включаючи м'ясо, рибу, яйця, молочні продукти і бобові. Щоденна дієта зазвичай включає близько 2г. Люди використовують гліцин для різних цілей, включаючи поліпшення сну, поліпшення пам'яті і підвищення чутливості до інсуліну Гліцин іноді використовується для лікування шизофренії, зазвичай поряд зі звичайними ліками, щоб допомогти зменшити симптоми. Гліцин також вводиться перорально пацієнтам, які перенесли ішемічний інсульт (найбільш поширений тип інсульту), в якості лікування, що допомагає обмежити пошкодження мозку протягом перших шести годин після інсульту. Гліцин вважається однією з найважливіших амінокислот для організму. Він надає широкий вплив на системи, структуру і загальний стан здоров'я нашого організму, включаючи серцево-судинну, когнітивну і метаболічну. І як доповнення - покращує якість сну. Для поліпшення когнітивних функцій і пам'яті: гліцин активний в гіпокампі, області мозку, важливою для пам'яті і навчання. Гліцин робить позитивний вплив на когнітивні функції в денний час. Дослідження показало, що додатковий гліцин полегшує засинання і покращує фазу повільного сну. Крім того, було показано, що додатковий гліцин покращує пам'ять і увагу у молодих людей. Вчені активно досліджують використання гліцину в лікуванні нейродегенеративних розладів, таких як хвороба Альцгеймера. Його невеликий розмір допомагає йому функціонувати в якості гнучкого зв'язку з білками і дозволяють формувати спіралі, позаклітинну сигнальну молекулу, зони розпізнавання на клітинних мембранах і ферментах, модифікатор молекулярної активності через кон'югацію і гліцинове подовження попередників гормонів, а також осмопротектор. Існують експериментальні докази того, що вільний гліцин може грати роль в захисті тканин від таких пошкоджень, як ішемія, гіпоксія і реперфузія. Цей вражаючий список функцій представляє цікавий контраст з сприймаємою метаболічної роллю гліцину як незамінної амінокислоти. Гліцин самоперетворюетсься з серину, для забезпечення механізму передачі активованих одноуглеродних груп. Гліцин розглядався як зручне джерело азоту для додавання в розчини поживних речовин. (Hall JC, 1998)
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko