Архив


ПІКАМІЛОН (PICAMILON)

Фармстандарт-УфаВІТА

Состав и форма выпуска

таблетки 20 мг банка, № 30Ціни в аптеках
Нікотиноїл гама-аміномасляна кислота
20 мг
таблетки 50 мг банка, № 30Ціни в аптеках
Нікотиноїл гама-аміномасляна кислота
50 мг
C За рецептом

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

ПІКАМІЛОН

PICAMILONUM

Склад

діюча речовина: 1 таблетка містить нікотиноїл гама-аміномасляної кислоти 20 мг або 50 мг;

допоміжні речовини: крохмаль картопляний, магнію карбонат основний, цукор, кальцію стеарат, тальк.

Лікарська форма

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Психостимулюючі та ноотропні засоби. Кислота гама-аміномасляна (ГАМК) та її похідні. Код АТС N06B Х20**.

Клінічні характеристики

Показання

У складі комплексної терапії:

ішемічних порушень мозкового кровообігу легкої та середньої тяжкості, хронічної цереброваскулярної недостатності, станів після черепно-мозкової травми, хронічного алкоголізму (для зменшення астенічних, астеноневротичних, постпсихотичних, передрецидивних станів, а також алкогольної енцефалопатії); профілактика мігрені; первинної відкритокутової глаукоми з компенсованим тиском, захворювання сітківки та зорового нерва судинного ґенезу; синдром дистонії, що супроводжується тривогою, страхом, підвищеною роздратованістю, емоційною лабільністю.

Астенічні стани, обумовлені різними нервово-психічними захворюваннями.

Для покращання переносимості фізичних і розумових навантажень (при перевантаженнях та в екстремальних умовах діяльності; для відновлення фізичної працездатності спортсменів, для підвищення стійкості до фізичних та розумових навантажень).

В урологічній практиці (діти віком від 3 років і дорослі з розладами сечовиділення) для покращання адаптаційної функції сечового міхура (зменшення гіпоксії детрузору).

Протипоказання

Підвищена чутливість до компонентів препарату, хронічна ниркова недостатність, гострі та хронічні захворювання нирок, період вагітності та годування груддю, діти віком від 3-х років.

Спосіб застосування та дози

.

Препарат приймають внутрішньо незалежно від прийому їжі.

При цереброваскулярних захворюваннях у дорослих — 20–50 мг 2–3 рази на добу.

Курс лікування — 1–2 місяці. Повторний курс лікування через — 5–6 місяців.

Для профілактики нападів мігрені у дорослих — 50 мг 3 рази на добу.

При депресивних станах у пацієнтів літнього віку — 40–200 мг 2–3 рази на добу, оптимальне дозування — 40–120 мг на добу. Курс лікування — 1,5–3 місяці.

При астенічних станах дорослим — 40–80 мг на добу, при необхідності — до 200–300 мг на добу. Курс лікування — 1–1,5 місяці.

При алкоголізмі в період абстиненції дорослим — 100–150 мг на добу, коротким курсом 6–7 днів; при більш стійких порушеннях поза абстиненцією — 40–60 мг на добу протягом 4–5 тижнів.

Для відновлення працездатності і при підвищених фізичних навантаженнях дорослим — 60–80 мг на добу курсом 1–1,5 місяці; для спортсменів у тій же дозі протягом 2 тижнів тренувального періоду.

При первинній відкритокутовій глаукомі у дорослих — 50 мг 3 рази на добу протягом 1 місяця.

При захворюваннях сітківки та зорового нерва перші 12 днів уводять в/м, а потім залежно від стану внутрішньо дорослим — 20–50 мг на добу у добовій дозі 60–150 мг протягом 1 місяця.

При розладах сечовиділення дітям віком від 3 до 10 років — 20 мг 2 рази на добу; від 11 до 15 років — 50 мг 2 рази на добу; від 15 років — 50 мг 3 рази на добу. Курс лікування — 1 місяць.

Побічні реакції

Алергічні реакції (шкірні висипання, свербіж), запаморочення, головний біль, легка нудота, дратівливість, відчуття тривоги, збудження.

Передозування

.

Посилення вираженості симптомів побічної дії. Лікування симптоматичне.

Застосування у період вагітності або годування груддю.

При вагітності застосування препарату Пікамілон протипоказане. На період лікування препаратом слід припинити годування груддю.

Діти.Препарат застосовується дітям з 3-річного віку.

Особливості застосування

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або під час роботи з іншими механізмами. У період лікування слід утримуватися від керування автотранспортом і виконання роботи, що потребує підвищеної уваги та швидкості психомоторних реакцій.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

.

Скорочує тривалість дії барбітуратів, посилює дію опіоїдних аналгетиків.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Розширює судини головного мозку. Проявляє транквілізуючу, психостимулюючу, антиагрегатну та антиоксидантну дію. Покращує функціональний стан мозку за рахунок нормалізації метаболізму тканин та впливу на мозковий кровообіг (підвищує об'ємну та лінійну швидкість мозкового кровообігу, зменшує опір судин, уповільнюючи агрегацію тромбоцитів, покращує мікроциркуляцію).

При курсовому застосуванні підвищує фізичну та розумову працездатність, зменшує головний біль, покращує пам'ять, нормалізує сон; сприяє зниженню або зникненню відчуття тривоги, напруження, страху; покращує стан хворих із руховими та мовними порушеннями, зменшує пригнічуючий вплив етанолу на центральну нервову систему.

Покращує кровообіг у судинах сітківки та зорового нерва.

Фармакокінетика. Абсорбція — швидка та повна. Проникає крізь гематоенцефалічний бар'єр, довгий час затримуючись у тканинах організму. Біодоступність — 50–88%. Виводиться переважно нирками у незміненому вигляді. Період напіввиведення — 0,51 години.

Фармацевтичні характеристики

основні фізико-хімічні властивості:

білі плоско-циліндричні таблетки з фаскою (дозування 20 мг) та з фаскою і рискою (дозування 50 мг).

Термін придатності

3 роки.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Упаковка

Таблетки № 30 у полімерній банці. По 1 банці в картонній пачці.

Категорія відпуску

За рецептом.

Виробник

ВАТ «Фармстандарт-УфаВІТА».

Місцезнаходження

Російська Федерація, 450077, м. Уфа, вул. Худайбердіна, 28.

Діагнози, при яких застосовують ПІКАМІЛОН

Дата додавання: 10.09.2019 р.
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko