БРОМГЕКСИН БЕРЛІН-ХЕМІ (BROMHEXIN BERLIN-CHEMIE)

Menarini Group

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

БРОМГЕКСИН 4 БЕРЛІН-ХЕМІ

розчин оральний 4 мг/5 мл флакон 60 мл, з мірною ложкою, №  1

Бромгексину гідрохлорид 4 мг/5 мл

Допоміжні речовини: пропіленгліколь, сорбіт (e 420), хлористоводнева кислота розведена 0,1 н. (3,5%), концентрат ароматичної речовини з запахом абрикосу, вода очищена.

№ UA/9663/02/01 від 18.12.2015 до 18.12.2020Без рецептуB

БРОМГЕКСИН 8 БЕРЛІН-ХЕМІ

таблетки, вкриті оболонкою 8 мг блістер, №  25

Бромгексину гідрохлорид 8 мг

Допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, цукроза, кальцію карбонат, магнію карбонат легкий, тальк, поліетиленгліколь 6000, повідон к 25, глюкозы раствор, воск карнаубский, титану діоксид (е171), барвник хіноліновий жовтий (е104).

Без рецептуB

ДІАГНОЗИ

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

БРОМГЕКСИН 4 БЕРЛІН-ХЕМІ (BROMHEXIN 4 BERLIN-CHEMIE) Склад лікарського засобу

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування препарату

діюча речовина: 1 мл розчину орального містить бромгексину гідрохлориду 0,8 мг; 1 мірна ложка по 5 мл містить бромгексину гідрохлориду 4 мг;

допоміжні речовини: пропіленгліколь, сорбіт (Е 420), хлористоводнева кислота розведена 0,1 н. (3,5%), концентрат ароматичної речовини з запахом абрикосу, вода очищена.

Лікарська форма

Розчин оральний.

Прозора, безбарвна, злегка в'язка рідина із запахом абрикоса.

Назва і місцезнаходження виробника

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ (МЕНАРІНІ ГРУП).

Глінікер Вег 125, 12489 Берлін, Німеччина.

Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби.

Код АТС R 05C B02.

Бромгексин — синтетична речовина, похідна вазицину, біологічно активної речовини рослинного походження. Він чинить секретолітичну та секретомоторну дію у бронхах та збільшує частку серозного бронхіального секрету. Вважається, що просування мокротиння стимулюється за рахунок зменшення її в'язкості та активації миготливого епітелію. Після застосування бромгексину збільшується концентрація у мокротинні таких антибіотиків як амоксицилін, еритроміцин, окситетрациклін. Після перорального застосування бромгексин практично повністю всмоктується, при цьому період напіввиведення становить приблизно 0,4 години. Після перорального застосування Тmax (час досягнення максимальної концентрації препарату в крові) становить 1 годину. Пресистемному метаболізму піддається приблизно 80% речовини, при цьому утворюються біологічно активні метаболіти. Зв'язування з білками плазми становить 99%. Кінцевий період напіввиведення становить 16 годин. Бромгексин проникає через плаценту, в ліквор та материнське молоко. Бромгексин виводиться переважно нирками у вигляді метаболітів, що утворюються в печінці. Через високе зв'язування з білками плазми, значного об'єму розподілу та повільного перерозподілу з тканин у кров суттєвий вплив діалізу та форсованого діурезу на виведення маловірогідний. При тяжких ураженнях печінки вірогідне зниження кліренсу основної речовини. При тяжкій нирковій недостатності не виключається збільшення періоду напіввиведення метаболітів бромгексину. У шлунку при фізіологічних умовах можливе нітрозування бромгексину.

Показання для застосування

Секретолітична терапія при гострих та хронічних захворюваннях бронхів та легень, що супроводжуються порушенням утворення і пересування мокротиння.

Протипоказання

Підвищена чутливість до діючої речовини та до будь-якої допоміжної речовини. Виразка шлунка або дванадцятипалої кишки. Період годування груддю. Вроджена спадкова непереносимість фруктози.

Належні заходи безпеки при застосуванні

Дуже рідко на фоні застосування бромгексину мають місце тяжкі шкірні реакції, наприклад, синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла. При появі змін на шкірі та слизових оболонках слід негайно звернутися до лікаря, а застосування бромгексину припинити.

При порушенні бронхіальної моторики, що супроводжується утворенням великої кількості бронхіального секрету (злоякісний синдром війок) бромгексин слід застосовувати з особливою обережністю через можливий застій секрету.

При порушенні функції нирок або тяжких захворюваннях печінки бромгексин слід застосовувати з особливою обережністю (у зменшених дозах або зі збільшеними інтервалами часу між застосуванням).

При тяжкій нирковій недостатності вірогідна кумуляція метаболітів бромгексину, що утворюються в печінці, тому може знадобитися коригування дози або збільшення часу інтервалів між застосуванням.

Рекомендується періодичний контроль функції печінки, особливо при тривалому застосуванні.

Пропіленгліколь, що входить до складу препарату, може викликати у дітей симптоми, що нагадують такі як при вживанні алкоголю, тому дітям віком до 2 років бромгексин слід застосовувати тільки під наглядом лікаря.

Бромгесин 4 Берлін-Хемі не показаний хворим із непереносимістю фруктози.

Калорійність становить 2,6 ккал на 1 г сорбіту. 1 мірна ложка (5 мл препарату) містить 2 г сорбіту, що дорівнює 0,5 г фруктози і відповідає приблизно 0,17 хлібної одиниці (ХО).

Сорбіт може чинити легкий послаблюючий ефект.

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю. До цього часу бромгексин при вагітності у клінічній практиці не застосовувався, тому його слід призначати після ретельної оцінки співвідношення очікуваної користі та можливого ризику. Під час годування груддю застосування бромгексину протипоказано через те, що він проникає у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Даних немає.

Діти. Препарат застосовується дітям. Дітям віком до 2 років застосовують тільки за призначенням та під контролем лікаря.

Спосіб застосування та дози

Діти віком до 6 років.

1 мірна ложка 3 рази на добу, що відповідає 12 мг бромгексину гідрохлориду на добу. Немовлятам та дітям віком до 2 років препарат призначають тільки за призначенням та контролем лікаря.

Діти віком від 6 до 14 років та хворі з масою тіла менше 50 кг.

2 мірні ложки 3 рази на добу, що відповідає 24 мг бромгексину гідрохлориду на добу.

Дорослі та діти віком старше 14 років.

2–4 мірні ложки 3 рази на добу, що відповідає 24–48 мг бромгексину гідрохлориду на добу.

Під час застосування бромгексину рекомендується вживати достатню кількість рідини.

Тривалість лікування залежить від показань і перебігу захворювання та встановлюється в індивідуальному порядку.

Не слід застосовувати препарат більше 4–5 діб без консультації лікаря.

При порушенні функції нирок або тяжких захворювань печінки препарат застосовується тільки за рекомендацією лікаря та після ретельної оцінки співвідношення можливої користі та можливого ризику від його застосування, при цьому можуть знадобитися збільшення інтервалів прийому препарату та зменшення його дози.

Передозування

Небезпечні випадки передозування у людини до цього часу не відомі. Було повідомлення, в якому у 4 з 25 випадків застосування підвищених доз бромгексину спостерігалося блювання, а у 3 дітей раннього віку — порушення свідомості, атаксія, диплопія, легкий метаболічний ацидоз та часте дихання. При застосуванні до 40 мг бромгексину у дітей раннього віку симптомів не спостерігалося навіть без проведення деконтамінації.

Лікування. При значному передозуванні слід проводити моніторинг серцево-судинної системи та, у разі необхідності, призначити симптоматичну терапію. Через низьку токсичність бромгексину інвазивні заходи щодо зменшення всмоктування або прискорення виведення, як правило, не проводяться. Крім цього, базуючись на даних з фармакокінетики, а саме — через високий ступінь зв'язування з білками плазми, великого об'єму розподілу та повільний зворотний розподіл бромгексину з тканин у кров, не слід очікувати прискорення виведення препарату при гемодіалізі або форсованому діурезі. Оскільки у дітей віком старше 2 років навіть після застосування препарату у великих дозах можливі лише легкі симптоми, при застосуванні дози до 80 мг (наприклад, 100 мл препарату Бромгексин 4 Берлін-Хемі) деконтамінацію можна не проводити; для дітей молодше 2 років допустима межа дорівнює 60 мг бромгексину гідрохлориду (6 мг/кг маси тіла).

Побічні ефекти

Частота явищ визначається таким чином: дуже часто (≥1/10), часто (≥1/100 до <1/10), іноді (≥1/1000 до <1/100), рідко (≥1/10000 до <1/1000), дуже рідко (<1/10000), невідомо: за наявними даними частоту встановити неможливо.

Порушення з боку імунної системи.

Іноді: пропасниця, озноб, реакції гіперчутливості (свербіж, тимчасові еритематозні або уртикарні висипання, кропив'янка, ангіоневротичний набряк, розлади дихання).

Дуже рідко: анафілактичні реакції, у тому числі анафілактичний шок.

Травний тракт.

Іноді: нудота, біль у шлунку, блювання, понос. Дуже рідко: загострення виразки шлунка або кишечнику, що існували раніше.

Порушення з боку шкіри.

Дуже рідко: тяжкі шкірні реакції, наприклад, синдром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла.

Інші. Іноді: запаморочення, головний біль, минуще підвищення показника АСТ у сироватці крові.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій

Комбіноване застосування бромгексину та протикашльових засобів може спричинити небезпечний застій секрету через пригнічення кашльового рефлексу, тому таку комбінацію слід застосовувати з особливою обережністю.

При одночасному застосуванні бромгексину та препаратів, що подразнюють травний тракт, можливе взаємне посилення подразнюючої дії на слизову оболонку шлунка.

Термін придатності

3 роки. Після розкриття флакона — 3 місяці.

Умови зберігання

Спеціальні умови зберігання не вимагаються. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

Флакон із коричневого скла, по 60 мл або по 100 мл; 1 флакон і мірна ложка у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

БРОМГЕКСИН 8 БЕРЛІН-ХЕМІ (BROMHEXIN 8 BERLIN-CHEMIE)

ІНСТРУКЦІЯ

для медичного застосування лікарського засобу

Склад

діюча речовина: 1 таблетка, вкрита оболонкою, містить бромгексину гідрохлориду 8 мг;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, желатин, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, сахароза, кальцію карбонат, магнію карбонат легкий, тальк, поліетиленгліколь 6000, повідон К 25, глюкози розчин, віск карнаубський, титану діоксид (Е 171), барвник хіноліновий жовтий (Е 104).

Лікарська форма

Таблетки, вкриті оболонкою.

Основні фізико-хімічні властивості: злегка опуклі з обох боків таблетки, вкриті оболонкою, від жовтого до зеленувато-жовтого кольору, з ядром майже білого кольору.

Фармакотерапевтична група

Муколітичні засоби.

Код АТХ R05C B02.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка.

Бромгексин — це синтетичне похідне діючої речовини рослинного походження вазицину. Він чинить секретолітичну та секретомоторну дію у ділянці бронхіального тракту, у результаті чого збільшується бронхіальна секреція, понижується в'язкість слизу (мокротиння) та стимулюється активність миготливого епітелію, що сприяє просуванню слизу (мокротиння) дихальними шляхами.

Фармакокінетика.

Після перорального застосування бромгексин практично повністю всмоктується, при цьому період напіввиведення становить приблизно 0,4 години. Ефект першого проходження становить приблизно 80%, при цьому утворюються біологічно активні метаболіти. Зв'язування з білками плазми крові становить 99%. Падіння рівню концентрації у плазмі крові є мультифазним. Період напіврозпаду, якій обмежує тривалість дії, становить близько 1 години. Кінцевий період напіввиведення — близько 16 годин. Це викликано перерозподілом невеликих кількостей бромгексину з тканин. Об’єм розподілу становить близько 7 л на 1 кг маси тіла. Бромгексин не накопичується. Бромгексин проникає крізь плаценту, у ліквор та у материнське молоко. Виводиться головним чином нирками у вигляді метаболітів. При гострих захворюваннях печінки можливе зменшення кліренсу активної речовини. При гострій нирковій недостатності не може бути виключена можливість збільшення періоду напіввиведення метаболітів бромгексину. У фізіологічних умовах у шлунку можливе нітрозування бромгексину.

Клінічні характеристики

Показання.

Секретолітична терапія при гострих та хронічних бронхопульмональних захворюваннях, що супроводжуються порушенням утворення і просування мокротиння.

Протипоказання.

Відома гіперчутливість до діючої речовини або до інших компонентів препарату. Бромгексин 8 Берлін-Хемі протипоказаний паціентам із спадковою непереносимістю галактози або фруктози, дефіцит лактази Лаппа, синдромом глюкозо — галактозної мальабсорбції чи недостатність сахарози- ізомальтози. Бромгексину 8 Берлін-Хемі не можна застосовувати пацієнтам із виразками у шлунку та дванадцятипалої кишки або пацієнта із виразковою хворобою в анамнезі, так як бромгексин може впливати на слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.

Особливі заходи безпеки.

При появі вперше будь-яких порушень з боку шкіри або слизових оболонок під час застосування бромгексину гідрохлориду слід негайно припинити застосування препарату та проконсультуватись з лікарем (можливо, це початок розвитку таких тяжких ускладнень як синдром Стівенса-Джонсона або синдром Лайєлла). Препарат слід застосовувати з обережністю, якщо у хворого має місце порушення бронхіальної моторики, що супроводжується утворенням великої кількості бронхіального секрету (первинна циліарна дискінезія). При порушенні функції нирок або тяжких захворюваннях печінки бромгексину гідрохлорид слід застосовувати з великою обережністю: у зменшених дозах або зі збільшеними інтервалами між застосуванням. При тяжкій нирковій недостатності слід очікувати акумуляції метаболітів бромгексину, що утворюються у печінці. У разі тривалої терапії препаратом рекомендується періодично контролювати функцію печінки.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

При комбінованому застосуванні Бромгексину 8 Берлін-Хемі та протикашльових засобів, що пригнічують кашльовий рефлекс, може виникнути загрозливий застій секрету. Тому слід ретельно зважити доцільність такої комбінації і бути особливо обережним при проведенні терапії. Одночасний прийом з антибіотиками (амоксицилін, еритроміцин, цефуроксим, доксициклін), сульфаніламідними препаратами сприяє підвищенню їх концентрації у бронхіальному секреті. При одночасному застосуванні препаратів, що подразнюють травний тракт, можливе взаємне посилення подразнювальної дії на слизову оболонку шлунка. Можливий одночасний прийом з бронходилятаторами.

Особливості застосування

Застосування у період вагітності або годування груддю. До цього часу бромгексин при вагітності у клінічній практиці не застосовували, тому його слід призначати лише після ретельної оцінки співвідношення ризик/користь. Під час годування груддю застосування бромгексину протипоказано через те, що він проникає у грудне молоко.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Відсутні дані.

Спосіб застосування та дози

Таблетки, вкриті оболонкою, приймати після їди та запивати великою кількістю рідини.

Дорослі та діти віком від 14 років: по 1–2 таблетки вкритих оболонкою, 3 рази на добу, що відповідає 24–48 мг/добу бромгексину гідрохлориду.

Діти віком від 6 до 14 років, а також пацієнти з масою тіла менше 50 кг: по 1 таблетці, вкритій оболонкою, 3 рази на добу, що відповідає 24 мг/добу бромгексину гідрохлориду. Тривалість лікування визначається індивідуально, залежно від показань та динаміки розвитку захворювання, але вона не повинна перевищувати 4–5 діб без відповідної рекомендації лікаря. При наявності порушень функції нирок або тяжких захворювань печінки дозу препарату слід відповідно зменшити.

Діти. Бромгексин 8 Берлін-Хемі не призначений для застосування дітям віком до 6 років, у зв’язку з високим вмістом активної речовини.

Передозування

До цього часу, не було жодних повідомлень про випадки передозування що створили загрозу для життя людини. Було повідомлення про казуїстичний випадок передозування бромгексину гідрохлориду у дітей ясельного віку, у результаті чого у 4-ох із 25-ти дітей спостерігалося блювання, а у 3 дітей спостерігалось порушення свідомості, атаксія, диплопія, легкий метаболічний ацидоз та часте дихання. При застосуванні до 40 мг бромгексину у дітей раннього віку симптомів не спостерігалося навіть без проведення деконтамінації. Ніякої хронічної токсичної дії на людину не виявлено.

Лікування. При значному передозуванні слід проводити моніторинг функції серцево-судинної системи та за необхідності призначити симптоматичну терапію. У зв’язку з низькою токсичністю бромгексину проведення більш інвазивних заходів щодо зниження всмоктування препарату або з метою прискорення виведення бромгексину з організму в загальному випадку не показано. Більш того, враховуючи фармакокінетичні характеристики бромгексину (високий об’єм розподілу, повільний зворотний розподіл і високий рівень зв’язування з білками плазми), не слід очікувати значного підвищення швидкості виведення препарату при проведенні гемодіалізу або форсованого діурезу.

Оскільки у дітей старше двох років навіть при значному передозуванні препаратом очікується розвиток лише легких симптомів, заходи щодо зниження всмоктування і прискорення виведення бромгексину при прийомі доз аж до 80 мг бромгексину гідрохлориду (що відповідає 10 таблеткам по 8 мг) можна не проводити; відповідна межа у дітей молодше двох років становить 60 мг бромгексину гідрохлориду (6 мг/кг маси тіла).

Побічні реакції

Загальні порушення. Дихальні розлади, запаморочення, респіраторний дістрес, головний біль, підвищення потовиділення, минуще підвищення показника АСТ у сироватці крові,

пропасниця, озноб, реакції гіперчутливості (включаючи шкірний висип, еритематозні та уртикарні висипання, ангіоневротичний набряк, свербіж).

Анафілактичні реакції, у тому числі анафілактичний шок.

Травний тракт. Нудота, біль у животі, блювання, діарея. Загострення виразки шлунка або дванадцятипалої кишки.

Порушення з боку шкіри. Cиндром Стівенса-Джонсона та синдром Лайєлла.

Термін придатності

5 років. Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Умови зберігання

Зберігати при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Упаковка

По 25 таблеток, вкритих оболонкою, у блістері; по 1 блістеру у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

Кінцеве пакування, контроль та випуск серій.

БЕРЛІН-ХЕМІ АГ/ BERLIN-CHEMIA AG.

Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності

Глінікер Вег 125, 12489, Берлін, Німеччина/ Glienicker Weg 125, 12489 Berlin, Germany.

Дата додавання: 06.07.2019 р. Версія для друку

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій

Ціни на БРОМГЕКСИН БЕРЛІН-ХЕМІ в містах України

Вінниця 26.55 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 23.1 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Волошкова, 9, тел.: +380432271549

Дніпро 27.78 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 22.2 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Дніпропетровськ, просп. Героїв, 37, тел.: +380567137505

Житомир 23.97 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 22.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Перемоги, 53, тел.: +380412557350

Запоріжжя 26.74 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.8 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, вул. Ентузіастів, 3, тел.: +380612772929

Івано-Франківск 25.71 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 23.37 грн./уп.
«АПТЕКА 03» Івано-Франківськ, вул. Чорновола В'ячеслава, 60/1, тел.: +380800505911

Київ 27.77 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.99 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, просп. Оболонський, 12, тел.: +380444850165

Кропивницький 25.36 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 23.37 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Кіровоград, вул. Преображенська, 4А, тел.: +380800505911

Луцьк 26.76 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.96 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Луцьк, вул. Львівська, 63, тел.: +380332767481

Львів 27.73 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.7 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Львів, вул. Городоцька, 159, тел.: +380322378795

Миколаїв 26.76 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.8 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Південна, 39, тел.: +380512223196

Одеса 26.68 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.8 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, просп. Глушка Академіка, 22, тел.: +380935043543

Полтава 25.52 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 22.2 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Кукоби Анатолія, 18А, тел.: +380730993149

Рівне 26.52 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Рівне, вул. Петлюри, 19, тел.: +380362634497

Суми 25.08 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 22.2 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Ковпака, 59/4, тел.: +380542773780

Тернопіль 27.36 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 22.2 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, просп. Злуки, 45Б

Ужгород 27.21 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 23.8 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Ужгород, вул. Легоцького, 7

Харків 24.46 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, вул. Отакара Яроша, 21, тел.: +380577730479

Херсон 25.02 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 22.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, просп. Святих Кирила і Мефодія, 19, тел.: +380552380948

Хмельницький 27.08 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 23.37 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Хмельницький, вул. Кам'янецька, 80, тел.: +380800505911

Черкаси 24.69 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 22 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Червона Слобода, вул. Чигиринський шлях, 48А

Чернігів 25.49 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 22.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Всіхсвятська, 18, тел.: +380462235083

Чернівці 27.24 грн./уп.

табл. в/о 8 мг блістер № 25, Menarini Group ..... 21.8 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Шевченка Тараса, 5, тел.: +380372523600

Developed by Maxim Levchenko