ЛОМЕКСИН® (LOMEXIN®)

Recordati Ireland Ltd

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

капсули вагінальні м'які 200 мг блістер, № 3Ціни в аптеках
Фентиконазолу нітрат
200 мг
№ UA/6094/01/02 від 04.09.2017
A
капсули вагінальні м'які 600 мг блістер, № 1Ціни в аптеках
Фентиконазолу нітрат
600 мг
№ UA/6094/01/01 від 04.09.2017
A
капсули вагінальні м'які 1000 мг блістер, № 1, 2Ціни в аптеках
Фентиконазолу нітрат
1000 мг
№ UA/6094/01/03 від 04.09.2017
A За рецептом
крем 2 % туба 30 г, № 1Ціни в аптеках
№ UA/6094/02/01 від 28.08.2017
A За рецептом
крем піхвовий 20 мг/г туба 78 г з аплікатором, № 1Ціни в аптеках
Фентиконазолу нітрат
20 мг/г
№ UA/6094/03/01 від 28.08.2017
A

ДІАГНОЗИ

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинаміка. Ломексин — протигрибковий засіб широкого спектру дії.

Препарат виявляє високу фунгістатичну і фунгіцидну активність відносно дерматофітів (усі види Trichophyton, Microsporum, Epidermophyton), Candida albicans та інших грибкових інфекцій шкірних покривів і слизових оболонок. Препарат інгібує кислотну протеїназу Candida albicans.

Препарат чинить антибактеріальну дію відносно грампозитивних мікроорганізмів.

Припускають, що механізм дії фентиконазолу нітрату полягає в інгібуванні окиснення ензимів накопиченим пероксидом та некрозі грибкових клітин, що виявляється в безпосередній дії на мембрани.

Ломексин також активний щодо Trichomonas vaginalis in vivo та in vitro.

Фармакокінетика. Фармакокінетичні дослідження виявили незначну абсорбцію через шкіру у тварин та людей.

Незначна кількість фентиконазолу нітрату абсорбувалася через слизову оболонку вагіни у жінок.

У доклінічних дослідженнях Ломексин не виявив мутагенного потенціалу, не зумовлював підвищення чутливості, фототоксичності та фотоалергії.

Досліди на тваринах не виявили впливу фентиконазолу нітрату на функції чоловічих чи жіночих статевих залоз та на перші фази репродукції.

ПОКАЗАННЯ

вагінальний крем, капсули 200 мг/600 мг: генітальний кандидоз (молочниця), вульвовагініти, кольпіти, змішані інфекції слизових оболонок статевих шляхів.

Капсули 1000 мг: генітальний кандидоз (молочниця), вульвовагініти, кольпіти, змішані інфекції слизових оболонок статевих шляхів, вагінальний трихомоніаз та змішані вагінальні інфекції, викликані Trichomonas vaginalis та Candida albicans.

Крем:

– дерматомікози, спричинені дерматофітами (Trichophyton, Microsporum, Epidermophyton) різної локалізації: стригучий лишай, трихофітія гладкої шкіри, трихофітія промежини, епідермофітія стоп, дерматомікози рук, дерматомікози обличчя, стафілококовий фолікуліт, дерматофітний оніхомікоз;

– кандидози шкіри (інтертригінозний дерматит, ангулярний стоматит, кандидози обличчя, кандидоз промежини та мошонки); баланіти, баланопостити, оніхоз, пароніхія;

– кольоровий висівкоподібний лишай (спричинений Pityrosporum orbiculare і P. ovale);

– еритразма;

– мікози з бактеріальною суперінфекцією (спричиненою грампозитивними бактеріями);

– інфекції шкіри голови, спричинені дріжджовим грибом Pityrosporum, такі як себорейний дерматит та суха лупа.

ЗАСТОСУВАННЯ

капсули 200 мг/600 мг. Застосовувати інтравагінально.

Капсули вагінальні м’які по 200 мг. 1 капсулу вводити глибоко у вагіну в положенні лежачи увечері перед сном. Курс лікування — 3 дні або як рекомендовано лікарем.

Капсули вагінальні м’які по 600 мг. 1 капсулу вводити глибоко у вагіну в положенні лежачи увечері перед сном. Якщо симптоми зберігаються, то можна застосувати ще 1 капсулу через 3 дні.

Щоб уникнути повторного інфікування, рекомендовано одночасно проводити місцеве лікування статевого партнера пацієнтки препаратом Ломексин, крем, шляхом нанесення крему на голівку статевого члена та крайню плоть.

Діти. Препарат не застосовувати у дітей.

Капсули 1000 мг. Застосовувати інтравагінально.

1 капсулу вводити глибоко у вагіну в положенні лежачи увечері перед сном.

Лікування інфекцій, викликаних Trichomonas vaginalis, та змішаних інфекцій (Trichomonas + Candida): застосовувати 1 капсулу 1000 мг. У разі необхідності провести повторне застосування через 24 год.

Лікування інфекцій, викликаних Candida albicans: 1 капсулу 1000 мг застосовувати однократно ввечері. Якщо симптоми зберігаються, повторне застосування капсули 1000 мг проводити через 3 дні.

Діти. Препарат не застосовувати у дітей.

Крем вагінальний. Застосовується інтравагінально.

Глибоко у піхву вводиться вміст одного аплікатора — близько 5 г. Препарат застосовується перед сном з використанням чистого багаторазового аплікатора, при необхідності препарат додатково застосовують зранку.

Щоб уникнути повторного інфікування, рекомендується одночасно проводити місцеве лікування статевого партнера пацієнтки шляхом нанесення крему Ломексин на голівку статевого члена та крайньої плоті.

Для застосування крему з використанням аплікатора слід:

1. Накрутити аплікатор на тубу в місці накручування кришечки.

2. Легко стиснути нижню частину туби так, щоб аплікатор заповнився. При виникненні опору обережно потягнути поршень аплікатора. Заповнити аплікатор повністю, якщо лікарем не рекомендоване інше дозування.

3. Відкрутити аплікатор та відразу закрити тубу кришечкою.

4. Прийняти горизонтальне положення, ноги зігнути в колінах та розвести, повільно та обережно ввести аплікатор якнайглибше в піхву. Повністю опустити поршень. Видалити аплікатор, не торкаючись поршня.

Крем. Застосовують місцево.

Ломексин, крем, слід застосовувати 1–2 рази на добу (залежно від тяжкості захворювання), попередньо вимивши і підсушивши уражену ділянку та видаливши залишки пошкодженої тканини (нігтя, волосся тощо, залежно від ураженого місця). Крем призначений для нанесення на гладку шкіру, складки шкіри та слизову оболонку шляхом легкого втирання або змащування ураженої ділянки.

Переважно крем застосовують для лікування сухих мікозів, наприклад, кольорового висівкоподібного лишаю, еритразми, оніхомікозу. При лікуванні оніхомікозів крем слід застосовувати з оклюзійною пов’язкою.

Крем можна застосовувати для лікування генітальних мікозів у чоловіків.

З метою уникнення повторного інфікування статевому партнеру пацієнта одночасно потрібно також застосовувати препарат.

Лікар визначає тривалість лікування залежно від виду ураження та розміру ураженої ділянки.

Ломексин, крем, не залишає жирних чи кольорових плям та легко змивається водою.

Діти. Препарат не застосовують у дітей.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

підвищена чутливість до діючої речовини або будь–якої з допоміжних речовин препарату.

Ломексин, капсули, містить соєвий лецитин. За наявності алергії на арахіс або сою не слід застосовувати цей лікарський засіб.

ПОБІЧНА ДІЯ

при застосуванні відповідно до рекомендацій Ломексин практично не всмоктується, тому системні небажані реакції не очікуються. Після застосування може виникнути помірне тимчасове відчуття печіння. Тривале місцеве застосування препарату може викликати підвищену чутливість.

У таблиці нижче вказані побічні реакції, про які повідомлялося під час клінічних досліджень або в період післяреєстраційного застосування препарату, відповідно до класифікації органів та систем MedDRA та частоти виникнення: дуже часто (≥1/10); часто (від ≥1/100 до <1/10); нечасто (від ≥1/1000 до <1/100); поодинокі (від ≥1/10 000 до <1/1000); рідко (<1/10 000) та частота невідома (у випадках, коли частоту реакції не можна розрахувати за наявними даними).

Орган або система Частота виникнення Побічні реакції
З боку репродуктивної системи і молочних залоз Рідко Печіння слизової оболонки піхви
З боку шкіри та підшкірної клітковини Рідко Почервоніння, свербіж, висип, еритематозний висип, подразнення шкіри, відчуття печіння шкіри

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

капсули 200 мг/600 мг/1000 мг, крем вагінальний. Деякі допоміжні речовини капсул вагінальних м’яких (парагідроксибензоати) можуть викликати алергічні реакції (можливо, відкладені).

Деякі допоміжні речовини вагінального крему (ланолін гідрогенізований, цетиловий спирт) можуть викликати локальні шкірні реакції (наприклад контактний дерматит), пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

У разі виникнення місцевої підвищеної чутливості або алергічної реакції лікування слід припинити.

Пацієнту слід проконсультуватися з лікарем, якщо:

– вираженість симптомів не зменшилася протягом одного тижня;

– симптоми виникли повторно (більше ніж 2 інфекції протягом останніх 6 міс);

– у минулому перенесені захворювання, що передаються статевим шляхом, або в разі інфікування партнера захворюваннями, що передаються статевим шляхом;

– вік пацієнта до 16 років та старше 60 років;

– відома гіперчутливість до імідазолів або інших вагінальних протигрибкових препаратів;

– наявна будь-яка аномальна або нерегулярна вагінальна кровотеча;

– наявні будь-які вагінальні виділення з кров’яними включеннями;

– наявні будь-який вульвовагінальний біль, виразки або пухирці;

– наявний будь-який біль у нижній частині живота, який може бути асоційований із захворюванням, що лікується, або біль при сечовипусканні;

– виявлені будь-які побічні ефекти, такі як еритема, свербіж або висип, які можуть бути асоційовані з лікуванням.

Капсули вагінальні м’які не слід використовувати в поєднанні з бар’єрними контрацептивами. Якщо статевий партнер також інфікований, показане відповідне лікування.

Крем. Уникати контакту з очима; якщо препарат все ж таки потрапив в очі, їх слід ретельно промити водою.

Тривале місцеве застосування препарату може викликати підвищену чутливість. У разі виникнення місцевої підвищеної чутливості або алергічної реакції лікування слід припинити.

Деякі допоміжні речовини крему (ланолін гідрогенізований, цетиловий спирт) можуть викликати локальні шкірні реакції (наприклад контактний дерматит), пропіленгліколь може викликати подразнення шкіри.

Застосування у період вагітності або годування груддю. Не слід застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю, оскільки відсутні дані досліджень щодо застосування препарату в цих групах пацієнтів.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Препарат не впливає на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

жодної фармакокінетичної взаємодії не очікується.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

симптоми передозування невідомі.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі не вище 25 °C.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 20.05.2020 р.

© Компендиум 2019

Ціни на ЛОМЕКСИН® в містах України

Вінниця 292.54 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Вінниця, пл. Привокзальна, -, тел.: +380800505911

Дніпро 277.99 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Дніпро, пров. Крушельницької, 6А, тел.: +380800505911

Житомир 289.27 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Житомир, вул. Покровська, 151, тел.: +380800505911

Запоріжжя 282.52 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 40А, тел.: +380800505911

Івано-Франківск 299.6 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА 03» Івано-Франківськ, вул. Мазепи Гетьмана, 177, тел.: +380800505911

Київ 301.18 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Київ, вул. Ильенко Юрия, 1А, тел.: +380800505911

Кропивницький 255.4 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Кропивницький, вул. Тельнова Євгена, 1Г, тел.: +380800505911

Луцьк 307.56 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Луцьк, просп. Волі, 5/1, тел.: +380800505911

Львів 324.87 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Львів, вул. Пасічна, 70, тел.: +380800505911

Миколаїв 255.4 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Миколаїв, просп. Центральний, 148А/2, тел.: +380800505911

Одеса 321.86 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Одеса, вул. Головатого Отамана, 161, тел.: +380800505911

Полтава 271.35 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Полтава, вул. 23-го Вересня, 9, тел.: +380800505911

Рівне 326.49 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 319.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Рівне, вул. Соборна, 1, тел.: +380677713690

Суми 274.08 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Суми, вул. Набережна Ріки Стрілки, 6, тел.: +380800505911

Тернопіль 273.2 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Тернопіль, вул. Живова, 23, тел.: +380800505911

Ужгород 319.59 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 281.21 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Ужгород, просп. Свободи, 3

Харків 260.96 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 255.4 грн./уп.
«АПТЕКА НИЗЬКІ ЦІНИ №1» Пісочин, в'їзд Набережний, 7, тел.: +380800505911

Херсон 336.99 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 336.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Херсон, просп. Ушакова, 30/1

Хмельницький 311.08 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 277.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Хмельницький, вул. Свободи, 1А, тел.: +380682961252

Черкаси 289.65 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 281.21 грн./уп.
«МЕД-СЕРВІС» Черкаси, бульв. Шевченка Тараса, 116, тел.: +380472383061

Чернігів 278.63 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 266.99 грн./уп.
«АПТЕКА БАМ» Чернігів, просп. Перемоги, 14, тел.: +380677210430

Чернівці 322.87 грн./уп.

ЛОМЕКСИН® капс. вагінал. м'які 1000 мг блістер № 2, Recordati Ireland Ltd ..... 316.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Чернівці, вул. Героїв Майдану, 69, тел.: +380674148017

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko