КАРДОСАЛ® (CARDOSAL®)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

КАРДОСАЛ® 10 мг
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 10 мг блістер, № 28Ціни в аптеках
Олмесартану медоксоміл
10 мг
Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, лактози моногідрат, гідроксипропілцелюлоза, магнію стеарат, титану діоксид (е171), тальк, гіпромеллоза.
№ UA/3433/01/01 від 01.09.2015 до 01.09.2020
B За рецептом
КАРДОСАЛ® 20 мг
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 20 мг блістер, № 28Ціни в аптеках
Олмесартану медоксоміл
20 мг
Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, лактози моногідрат, гідроксипропілцелюлоза, магнію стеарат, титану діоксид (е171), тальк, гіпромеллоза.
№ UA/3433/01/02 від 01.09.2015 до 01.09.2020
B За рецептом
КАРДОСАЛ® 40 мг
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 40 мг блістер, № 28Ціни в аптеках
Олмесартану медоксоміл
40 мг
Допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, гідроксипропілцелюлоза низькозаміщена, лактози моногідрат, гідроксипропілцелюлоза, магнію стеарат, титану діоксид (е171), тальк, гіпромеллоза.
№ UA/3433/01/03 від 01.09.2015 до 01.09.2020
B За рецептом

ДІАГНОЗИ

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинамічні параметри. Олмесартартану медоксоміл — сильнодіючий селективний активний антагоніст рецепторів (1-го типу — AT1) ангіотензину II (АРА). Ангіотензин II — первинний вазоактивний гормон ренін-ангіотензин-альдостеронової системи (РААС), що відіграє значну роль у патогенезі АГ.

Олмесартан пригнічує опосередковані через AT1-рецептори ефекти ангіотензину II (включаючи такі, як вазоконстрикція, стимуляція синтезу та вивільнення альдостерону, серцева стимуляція, посилення реабсорбції натрію в нирках). Не впливає на кіназу II (АПФ), що руйнує брадикінін та бере участь в утворенні ангіотензину II.

При АГ олмесартан викликає дозозалежне тривале зниження АТ. Застосування олмесартану медоксомілу 1 раз на добу забезпечує ефективне та м’яке ↓ АТ протягом 24 год. Гіпотензивна дія олмесартану розвивається, як правило, протягом 1–2 тиж, а максимальний ефект — через ≈8 тиж після початку терапії.

Фармакокінетичні параметри. Олмесартану медоксоміл є проліками.

Абсорбція. Під час абсорбції з травного тракту відбувається гідроліз олмесартану медоксомілу та повна і швидка трансформація у фармакологічно активну форму — олмесартан. Абсолютна біодоступність олмесартану ≈26%, прийом їжі незначно впливає на біодоступність.

Розподіл. Після застосування per os плазмова Cmax олмесартану =1–2 год. Зв’язування олмесартану з білками плазми крові = 99%, зв’язування з форменими елементами крові — незначне. Об’єм розподілу (Vd) олмесартану =16–29 л. Рівноважна концентрація (Css) досягається протягом 3–5 діб.

Біотрансформація та екскреція. Загальний плазмовий кліренс олмесартану =1,3 л/год, нирковий кліренс =0,6 л/год. Екскретується із сечею (≈40%) та жовчю (≈60%). Елімінація олмесартану носить двофазний характер, термінальний T1/2 ≈13 год.

Фармакокінетика у особливих груп пацієнтів. Вік. Значення Cmax олмесартану у молодих людей та у осіб >65 років подібні. У людей похилого віку при застосуванні повторних доз спостерігалася помірна кумуляція олмесартану, ↑ AUC на 33% та ↓ ниркового кліренсу на 30%.

Стать. Різниця фармакокінетичних параметрів олмесартану в залежності від статі незначна — AUC та Cmax були на 10–15% вищими у жінок, ніж у чоловіків.

Порушення функції нирок (ниркова недостатність). У пацієнтів з тяжкою нирковою недостатністю (кліренс креатиніну (КК <20 мл/хв) AUC у рівноважному стані ↑ в 3 рази.

Порушення функції печінки (печінкова недостатність). ↑ AUC та Cmax на ≈60% спостерігалося у пацієнтів із середньоважким порушенням функції печінки у порівнянні зі здоровими добровольцями.

ПОКАЗАННЯ

первинна АГ.

ЗАСТОСУВАННЯ

дорослі. Початкова добова доза олмесартану медоксомілу =10 мг 1 раз на добу. Якщо гіпотензивний ефект дози 10 мг недостатній, дозу препарату підвищують до 20 мг 1 раз на добу. У разі необхідності доза препарату може бути підвищена до максимальної — 40 мг/добу або застосовують препарат, що містить комбінацію олмесартану медоксомілу та гідрохлоротіазиду.

Зазвичай антигіпертензивний ефект олмесартану медоксомілу спостерігають протягом 2 тиж після початку терапіїї, а максимальний ефект — через 8 тиж після початку терапії. Цей факт слід враховувати під час розгляду зміни режиму дозування для будь-якого з пацієнтів.

З метою дотримання режиму дозування препарат рекомендується застосовувати приблизно в один і той самий час доби кожного дня, під час прийому їжі (наприклад під час сніданку) або без нього. Таблетки слід запивати достатньою кількістю рідини (наприклад 1 склянкою води). Таблетку не розжовувати.

Пацієнти похилого віку (≥65 років). Зазвичай немає необхідності в корекції дози у пацієнтів похилого віку (див. Пацієнти з порушенням функції нирок). При підвищенні добової дози до максимальної, що становить 40 мг/добу, слід ретельно контролювати артеріальний тиск.

Пацієнти з порушенням функції нирок. Максимальна добова доза для пацієнтів з легкими або середньоважкими порушеннями функції нирок (кліренс креатиніну =20–60 мл/хв) становить 20 мг, оскільки відсутній досвід застосування в більш високих дозах у цієї категорії пацієнтів. Олмесартану медоксоміл не показаний при тяжкому порушенні функції нирок (кліренс креатиніну <20 мл/хв) через незначний досвід його застосування у цих пацієнтів.

Порушення функції печінки. При легкому порушенні функції печінки корекція дози препарату не потрібна. При середньоважкому порушенні початкова доза олмесартану медоксомілу =10 мг/добу, а максимальна =20 мг/добу. При одночасному застосуванні у пацієнтів з порушенням функції печінки діуретичних засобів та/або інших антигіпертензивних засобів слід ретельно контролювати рівень АТ та функцію нирок. Олмесартану медоксоміл не показаний при тяжкому порушенні функції печінки через відсутність достатнього досвіду застосування. Олмесартану медоксоміл не слід застосовувати у пацієнтів з обструкцією жовчовивідних шляхів.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

  • гіперчутливість до діючої речовини або до будь-якого з компонентів препарату;
  • період вагітності та годування грудьми;
  • обструкція жовчовивідних шляхів;
  • ниркова недостатність (кліренс креатиніну <20 мл/хв);
  • стан після трансплантації нирки (немає досвіду клінічного застосування).

ПОБІЧНА ДІЯ

згідно з медичним словником нормативно-регуляторної діяльності MedDRA побічні ефекти класифікуються наступним чином: дуже часто (≥1/10); часто (від ≥1/100 до <1/10); нечасто (від ≥1/1000 до <1/100); рідко (від ≥1/10 000 до <1/1000); дуже рідко (<1/10 000); частота невідома (неможиво оцінити за наявними даними).

З боку системи крові та лімфатичної системи: дуже рідко — тромбоцитопенія.

З боку імунної системи: нечасто — анафілактична реакція.

З боку ЦНС: часто — головний біль, запаморочення.

З боку серцево-судинної системи: нечасто — стенокардія, тахікардія; рідко — артеріальна гіпотензія.

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: часто — фарингіт, риніт, кашель, бронхіт.

З боку травної системи: часто — діарея, диспепсія, гастроентерит, абдомінальний біль, нудота; нечасто — блювання; дуже рідко — спру-подібна ентеропатія.

З боку шкіри та підшкірних тканин: нечасто — свербіж, висип, алергічний дерматит, кропив’янка; рідко — ангіоневротичний набряк; частота невідома — алопеція.

З боку опорно—рухового апарату та сполучної тканини: часто — біль у спині, біль у кістках; нечасто — артралгія, міалгія; рідко — судоми м’язів.

З боку сечовидільної системи: часто — гематурія, інфекція сечових шляхів; рідко — гостра ниркова недостатність, порушення функції нирок.

Результати лабораторних методів обстеження: часто — ↑ рівня сечовини в плазмі крові, ↑ рівня печінкових ферментів; ↑ рівня КФК у плазмі крові; рідко — ↑ рівня креатиніну в плазмі крові.

Порушення метаболізму та харчування: часто — гіперурикемія; нечасто — гіперхолестеринемія; рідко — гіперкаліємія.

Загальні порушення: часто — біль, біль у грудній клітці, грипоподібні симптоми, периферичний набряк, підвищена стомлюваність; нечасто — набряк обличчя, астенія, загальне нездужання, рідко — летаргічний стан.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

симптоматична артеріальна гіпотензія, особливо після прийому першої дози препарату, може відзначатися у пацієнтів зі зниженим ОЦК та/або зниженою концентрацією натрію в плазмі крові внаслідок інтенсивної терапії діуретиками, обмеження споживання солі з їжею при дієтичному харчуванні, а також внаслідок діареї або блювання. Слід усунути відповідні фактори ризику до початку терапії олмесартаном медоксомілом.

У пацієнтів, у яких судинний тонус та функція нирок залежать в основному від активності РААС (наприклад, у пацієнтів з тяжкою серцевою недостатністю або порушенням функції нирок, включаючи стеноз ниркової артерії), лікування іншими лікарськими засобами, що діють на РААС, пов’язане з можливістю розвитку гострої гіпотензії, азотемії, олігурії або, в окремих випадках, гострої ниркової недостатності. Можливість подібної дії не може бути виключена при застосуванні АРА.

Існує підвищений ризик розвитку тяжкої гіпотензії та ниркової недостатності у випадку лікування пацієнта з двостороннім стенозом ниркових артерій або стенозом артерії єдиної функціонуючої нирки лікарськими засобами, що впливають на РААС.

При застосуванні олмесартану медоксомілу у пацієнтів з порушенням функції нирок рекомендується проводити періодичний контроль рівня калію та креатиніну в плазмі крові. Досвід застосування олмесартану медоксомілу у пацієнтів з проведеною трансплантацією нирки або у хворих з останньою стадією ниркової недостатності (наприклад кліренс креатиніну <12 мл/хв) відсутній.

Як і при застосуванні інших АРА та інгібіторів АПФ, у випадку терапії олмесартаном медоксомілом може розвиватися гіперкаліємія, якщо у пацієнта є порушення функції нирок та/або хронічна ниркова недостатність. У пацієнтів цієї групи ризику рекомендується контроль рівня калію в плазмі крові.

Як і при застосуванні інших АРА та інгібіторів АПФ, не рекомендується комбінація препаратів літію та олмесартану медоксомілу.

Як і при застосуванні інших АРА, у пацієнтів негроїдної раси з АГ ефективність терапії олмесартаном медоксомілом дещо нижча, ніж у пацієнтів інших рас.

Як і при застосуванні будь-якого антигіпертензивного лікарського засобу, надмірне зниження АТ у пацієнтів з ІХС або з цереброваскулярною недостатністю може призвести до інфаркту міокарда або гострого порушення мозкового кровообігу (інсульту).

Період вагітності та годування грудьми. Протипоказаний у період вагітності (є дані, що лікарські засоби, що діють безпосередньо на РААС, можуть призводити до вад розвитку та навіть смерті плода). Якщо вагітність настає під час лікування, прийом олмесартану медоксомілу негайно припиняють.

На час лікування олмесартаном медоксомілом слід припинити грудне вигодовування (даних про проникнення олмесартану в грудне молоко жінок немає, але олмесартан у низьких концентраціях виявляли в молоці лактуючих щурів.

Діти. Застосовувати у дітей не рекомендується через недостатність інформації щодо безпеки та ефективності застосування препарату в цій віковій групі.

Вплив на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами та роботі з іншими механізмами.

Вплив олмеартану медоксомілу на здатність керувати транспортними засобами та механізмами не вивчали, тому в період лікування препаратом слід дотримуватися обережності при керуванні транспортними засобами та під час роботи з механізмами, що потребує підвищеної концентрації уваги та швидкості психомоторних реакцій (можливі запаморочення та слабкість).

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

не рекомендується одночасне застосування з калійзберігаючими діуретиками, препаратами калію, замінниками кухонної солі, що містять калій, або іншими лікарськими засобами, що ↑ вміст калію в плазмі крові (наприклад НПЗП, включаючи селективні інгібітори ЦОГ-2, імунодепресанти (циклоспорин або такролімус), триметоприм, інгібітори АПФ, гепарин). У разі необхідності одночасного застосування зазначених лікарських засобів та олмесартану медоксомілу необхідний ретельний контроль вмісту калію в плазмі крові.

Дані клінічних досліджень вказують на те, що подвійна блокада РААС при одночасному застосуванні інгібіторів АПФ, АРА або аліскірену асоційована з більш високою частотою виникнення таких побічних ефектів, як артеріальна гіпотензія, гіперкаліємія та зниження функції нирок (у тому числі розвиток гострої ниркової недостатності), ніж при монотерапії засобом, що впливає на РААС. Таким чином, одночасне застосування інгібіторів АПФ, АРА або аліскірену не рекомендується.

У пацієнтів з діабетичною нефропатією не слід одночасно застосовувати інгібітори АПФ та АРА.

У разі, коли одночасне застосування двох засобів, що впливають на РААС, є необхідним, їх застосування має проводитися під ретельним контролем лікаря та супроводжуватися регулярним моніторингом функції нирок, показників АТ та вмісту електролітів у плазмі крові.

При одночасному застосуванні з антацидами (магнію й алюмінію гідроксид) спостерігається помірне зниження біодоступності олмесартану медоксомілу.

При одночасному застосуванні олмесартану медоксоміл не впливає на фармакокінетику та фармакодинаміку варфарину або фармакокінетику дигоксину.

Одночасне застосування олмесартану медоксомілу та правастатину у здорових добровольців значно не вплинуло на фармакокінетику кожного з них.

Є повідомлення про зворотнє ↑ концентрації літію в плазмі крові та прояви токсичності за умов одночасного застосування препаратів літію з інгібіторами АПФ або АРА, тому застосування олмесартану медоксомілу в комбінації з препаратами літію не рекомендується. У разі необхідності застосування відповідної комбінованої терапії рекомендований регулярний контроль концентрації літію в плазмі крові.

Клінічно значущого інгібуючого впливу олмесартану на ізоферменти цитохрому P450 (CYP) — 1A1/2, 2A6, 2C8/9, 2C19, 2D6, 2E1 та 3A4 людини in vitro не виявлено, у щурів спостерігається мінімальний індукуючий ефект на CYP, що дозволяє припустити відсутність клінічно значущих взаємодій за умов одночасного застосування олмесартану медоксомілу та лікарських засобів, що метаболізуються за участю вищевказаних ферментів системи цитохрому Р450.

При одночасному застосуванні НПЗП, що включають неселективні НПЗП, селективні інгібітори ЦОГ-2, ацетилсаліцилову кислоту (у дозі ≥3 г/добу), та АРА можливе ↑ ризику розвитку гострої ниркової недостатності, тому слід контролювати функцію нирок, особливо на початку застосування, а також регулярний прийом пацієнтом достатньої кількості рідини.

Разом з тим одночасне застосування НПЗП та АРА може призводити до зменшення антигіпертензивної дії АРА та часткової втрати їх терапевтичної ефективності.

Колесевелам (секвестрант жовчних кислот). При одночасному застосуванні колесевеламу гідрохлориду та олмесартану медоксомілу спостерігається послаблення системної дії олмесартану медоксомілу, зниження його Cmах та Т1/2. Прийом олмесартану медоксомілу не менш ніж за 4 год до прийому колесевеламу гідрохлориду призводить до послаблення даної взаємодії. Олмесартану медоксоміл слід приймати не менш ніж за 4 год до прийому колесевелама гідрохлориду.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

щодо передозування є лише обмежена інформація. Найвірогіднішим ефектом при передозуванні є артеріальна гіпотензія. У разі передозування за пацієнтом слід уважно спостерігати та проводити симптоматичну підтримувальну терапію, яка спрямована на підвищення АТ. Даних про можливість елімінації олмесартану медоксомілу шляхом діалізу немає.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

спеціальних умов зберігання не потребує.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 13.11.2019 р.

© Компендиум 2019

Коментарі

21.05.2019 10:54
Значний клінічний досвід у багатьох великих (n>150), рандомізованих, подвійних сліпих, багатоцентрових дослідженнь тривалістю до 24 тиж підтвердив антигіпертензивну ефективність монотерапії олмесартану медоксомілу для перорального застосування в дозі 20 або 40 мг 1р/добу або комбінації з гдрохлоротіазидом (в дозі 12,5 або 25 мг 1р/добу), у дорослих пацієнтів з АГ (у більшості пацієнтів з легкою та середьоважкою АГ). Ці дані були підтверджені великим (n ≈ 12 000) дослідженні OLMEPAS, проведеному в установах первинної медичної допомоги. Окрім цього, олмесартан медоксоміл ефективно знижував АТ у пацієнтів похилого віку, у тому числі з ізольованою систолічною гіпертензією, та у пацієнтів, у яких схема терапії базувалася на досягненні цільового АТ. У всіх плацебо-контрольованих дослідженнях олмесартан медоксоміл більш ефективний ніж плацебо, у зниженні значення АТ, при цьому перевага щодо зниження АТ спостерігалася протягом 24 год після перорального застосування препарату (включаючи останні 4 год). Взагалом, у деяких з цих клінічних дослідженнь монотерапія олмесартаном медоксомілом протягом до 12 тиж забезпечувала кращу антигіпертензивну ефективність з боку первинної кінцевої точки — середніх значень зміни денного діастолічного АТ відносно вихідного рівня, що реєструвався в положенні пацієнта сидячи або в амбулаторних умовах, ніж монотерапія лозартаном, кандесартаном цилексетилом або ірбесартаном. За антигіпертензивною ефективністю олмесартан медоксоміл подібний до терапїї валсартаном. Слід зазначити, що міжгрупова різниця щодо зниження денного діастолічного АТ, зареєстрованого в положенні пацієнта сидячи або в амбулаторних умовах, була явною з 1 або 2 тижня терапії (первинна або вторинна кінцева точка), що вказувало на більш швидкий початок дії у випадку терапїї олмесартаном медоксомілом. У більшості часових точок зниження систолічного АТ було кращим у випадку терапїї олмесартаном медоксомілом при порівнянні з іншими АРА, включаючи показники відповіді на проведену терапію та показники нормалізації АТ. Після 8–12 тижнів застосування препарату монотерапія олмесартаном медоксомілом забезпечувала еквівалентну антигіпертензивну ефективність, подібну до амлодипіну, була настільки ж ефективною, як терапія фелодипіном та атенололом, та забезпечувала кращу антигіпертензивну ефективність при порівнняні з каптоприлом; з боку середніх значень зміни денного діастолічного АТ відносно вихідного рівня, що реєструвався в положенні пацієнта сидячи або діастолічного АТ, що реєструвався під час 24-годинного холтерівського моніторингу АТ (первинна кінцева точка). Як правило, відсутня значуща міжгрупова різниця щодо вторинних точок — середнього значення зниження денного систолічногоАТ відносно вихідного рівня, що реєструвався в положенні пацієнта сидячи або систолічного АТ, що реєструвався під час 24-годинного холтерівського моніторингу, та показників відповіді на терапію.

Додати свій

Ціни на КАРДОСАЛ® в містах України

Вінниця 404.47 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 376.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Ващука Миколи, 14, тел.: +380432468145

Дніпро 412.68 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 400.5 грн./уп.
«НЕ ХВОРІЙ» Дніпро, вул. Тітова, 21, тел.: +380637960373

Житомир 385.51 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 335.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, просп. Мира, 8, тел.: +380412555102

Запоріжжя 390.19 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 342.9 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, просп. Соборний, 6, тел.: +380632276128

Івано-Франківск 433.98 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 407.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Івано-Франківськ, вул. Чорновола В'ячеслава, 50, тел.: +380676573627

Київ 433.71 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 394.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Київ, бульв. Кольцова, 14К, тел.: +380445938952

Кропивницький 404.78 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 365.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кропивницький, вул. Преображенська, 84, тел.: +380522242597

Луцьк 458.46 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 424.2 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Луцьк, вул. Сверстюка Євгена, 1, тел.: +380800505911

Львів 412.14 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 358.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Львів, вул. Чернігівська, 6, тел.: +380322600953

Миколаїв 416.8 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 363.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Карпенка Генерала, 16/1, тел.: +380512440304

Одеса 423.6 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 337.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Одеса, просп. Глушка Академіка, 22, тел.: +380935043543

Полтава 424.2 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 424.2 грн./уп.
«АПТЕКА ОПТОВИХ ЦІН» Полтава, вул. Соборності, 64Д, тел.: +380800505911

Рівне 420.62 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 388.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Рівне, вул. Полуботка Гетьмана, 6, тел.: +380981889778

Суми 408.01 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 373.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Ковпака, 59/4, тел.: +380542773780

Тернопіль 424.2 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 424.2 грн./уп.
«ЗДОРОВЕНЬКІ БУЛИ» Тернопіль, вул. Руська, 21, тел.: +380800505911

Ужгород 402 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 402 грн./уп.
«D.S.» Ужгород, пл. Корятовича, 8/1, тел.: +380800302060

Харків 438.22 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 373.49 грн./уп.
«СІМЕЙНА АПТЕКА» Харків, вул. Полтавський шлях, 152, тел.: +380577154994

Херсон 413.39 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 363.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, просп. Святих Кирила і Мефодія, 19, тел.: +380552380948

Черкаси 389 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 349.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Героїв Дніпра, 29, тел.: +380472725363

Чернігів 398.34 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 340.99 грн./уп.
«ПОДОРОЖНИК» Чернігів, просп. Перемоги, 14, тел.: +380677210430

Чернівці 417.96 грн./уп.

КАРДОСАЛ® 40 мг табл. в/плівк. обол. 40 мг блістер № 28, Menarini International Operations Luxemburg S.A. ..... 391.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Комарова, 13Б, тел.: +380372514777

Developed by Maxim Levchenko