Все аптеки Украины

Но-Соль® зволожуючий (No-Sol moisture) (266733) - інструкція із застосування ATC-класифікація

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
  • Діагнози
Но-Соль<sup>&reg;</sup> зволожуючий (No-Sol moisture)

Но-Соль зволожуючий інструкція із застосування

Склад

1 мл розчину містить натрію хлориду 6,5 мг;
допоміжні речовини: натрію дигідрофосфат, дигідрат; натрію гідрофосфат, додекагідрат; бензалконію хлорид; вода для ін’єкцій.

Натрію хлорид - 6,5 мг/мл

Фармакологічні властивості

Ефективно зволожує слизову оболонку носа, розріджує густий слиз, розм’якшує сухі лусочки у носі і сприяє їх легкому видаленню.
Високоочищений стабілізований 0,65% розчин натрію хлориду максимально відповідає природному назальному секрету. Буферні речовини, що входять до складу препарату, наближують рН розчину до рН природної секреторної рідини слизової оболонки носа і підтримують цей показник на постійному рівні. Но-Соль зволожуючий покращує нюх та транспортну функцію миготливого епітелію, сприяє відновленню носового дихання, скорочує період реабілітації, дозволяє знизити дозу і частоту використання судинозвужувальних засобів місцевої дії.

Показання Но-Соль зволожуючий

застосовувати немовлятам, дітям та дорослим.
· Для гігієнічного догляду за порожниною носа, профілактики і комплексного лікування захворювань слизової оболонки носа та придаткових пазух, що супроводжуються сухістю слизової оболонки носа або утворенням слизу (атрофічний, алергічний, інфекційний, медикаментозний риніти).
· Як допоміжний засіб при застосуванні локальних судинозвужувальних засобів.
· Для усунення сухості слизової оболонки носа, зумовленої роботою кондиціонерів, у тому числі автомобільних, або радіаторів центрального опалення, під час повітряних перельотів.
· Після операційних втручань у порожнині носа та носових пазухах.

Застосування Но-Соль зволожуючий

краплі назальні.
Дорослим – по 2 краплі; дітям віком від 1 року – по 1-2 краплі; дітям до 1 року – по 1 краплі у кожен носовий хід 3-4 рази на добу з лікувальною метою, з гігієнічною метою – 1-4 рази на добу.
Курс лікування становить до 4 тижнів. При необхідності можна повторити курс лікування через місяць.
Дорослі.
Перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи від секрету швидким різким видихом через ніс. Для попередження витікання розчину необхідно лягти або сісти та закинути голову назад, потім, намагаючись не торкатися крапельницею флакона внутрішніх стінок носа, закапати препарат. Після закапування бажано побути в положенні лежачи, з закинутою назад головою протягом 2 хвилин. Залишки розчину видалити з обличчя ватою або носовичком.
Діти.
Перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити ніс дитини від слизу. Після очищення носа від слизу закапати краплі Но-Соль зволожуючий у кожен носовий хід. При закапуванні крапель у праву ніздрю голова дитини має бути закинута трохи назад та нахилена праворуч і, навпаки, голова дитини має бути нахилена ліворуч при закапуванні крапель у ліву ніздрю. Після закапування слід посадити дитину та допомогти їй звільнити ніс від розрідженого слизу. Залишки розчину необхідно охайно видалити з обличчя ватою чи носовичком.
Спрей назальний.
Дорослим – по 2 впорскування, дітям віком від 1 року – по 1-2 впорскування; дітям до 1 року – по 1 впорскуванню у кожен носовий хід 3-4 рази на добу з лікувальною метою, з гігієнічною метою – 1-4 рази на добу.
Курс лікування становить до 4 тижнів. При необхідності можна повторити курс лікування через місяць.
Дорослі.
Переконатися у цілісності флакона. Перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити носові ходи від секрету швидким різким видихом через ніс. Для попередження витікання розчину необхідно лягти та закинути голову назад. Для застосування зняти захисний ковпачок з флакона, вмістити розпилювач у носовий хід, коротким різким рухом натиснути насос-дозатор і, витягнувши розпилювач із носа, розтиснути. Під час впорскування бажано злегка вдихнути через ніс. Після впорскування бажано полежати з закинутою назад головою 2-3 хвилини. Залишки розчину видалити з обличчя ватою чи носовичком.
Діти.
Перед початком процедури слід вимити руки з милом та акуратно звільнити ніс дитини від слизу. Після очищення носа від слизу ввести розпилювач спрею Но-Соль зволожуючий у кожен носовий хід. Під час впорскування спрею у праву ніздрю голова дитини має бути закинута трохи назад та відхилена праворуч і, навпаки, голова дитини має бути нахилена ліворуч при впорскуванні спрею у ліву ніздрю. Впорскування робиться у положенні лежачи. Після впорскування слід посадити дитину та допомогти їй звільнити ніс від розрідженого слизу. Залишки розчину необхідно охайно видалити з обличчя ватою або носовичком.
Діти.
Дітям застосовувати під наглядом дорослих.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів препарату.

Побічна дія

в осіб з індивідуальною непереносимістю компонентів препарату можливі алергічні реакції.

Особливості застосування

щоб уникнути розповсюдження інфекції, рекомендується індивідуальне використання флакона.
Безпосередньо перед застосуванням потрібно потримати флакон з препаратом у долоні, щоб зігріти його до температури тіла.
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Без обмежень.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
Не впливає на швидкість реакцій при керуванні автотранспортом та іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

дані про вплив препарату на дію інших лікарських засобів відсутні.
Можна застосовувати з іншими лікарськими засобами у складі комплексної терапії.

Передозування

випадки передозування, а також будь-які токсичні або системні реакції у результаті застосування препарату не описані.

Умови зберігання

при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.