Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиАлое екстракт рідкий (Aloes extractum fluidum)

Алое екстракт рідкий (Aloes extractum fluidum)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Аналоги
Алое екстракт рідкий (Aloes extractum fluidum)

Форми випуску та упаковки

Алое екстракт рідкий екстракт рідкий для ін'єкцій від Лубнифарм
Ампула, №10
від 114,42 грн
Алое екстракт рідкий екстракт рідкий для ін'єкцій від Лубнифарм
1 мл, №10
від 118,81 грн
Класифікація
Активна речовина
ALOE ARBORESCENS MILL.*& (АЛОЕ ДЕРЕВОВИДНЕ*&)
Лікарські засоби
A16A X25** Різні препарати
Форми випуску за NFC
FME Ампули для підшкірного введення

діюча речовина: 1 мл екстракту містить алое екстракту сухого (aloes extractum siccum) у перерахунку на 100% вміст солей кальцію та магнію органічних кислот у сухій речовині 2,25 мг;

допоміжні речовини: натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Екстракт рідкий для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості: рідина від світло-жовтого до коричнювато-жовтого кольору зі слабким специфічним запахом.

Засоби, що впливають на систему травлення та метаболічні процеси. Код АТХ А16А Х.

Фармакодинаміка.

Біогенний стимулятор. Чинить адаптогенну та загальнотонізуючу дії. Поліпшує клітинний метаболізм, трофіку та регенерацію тканин, підвищує загальну неспецифічну резистентність організму та стійкість слизових оболонок до дії пошкоджувальних агентів, прискорює процеси регенерації. Стимулює захисні функції гранулоцитів, підвищує апетит. Підвищує енергетичні запаси у сперматозоїдах та підсилює їхню рухливість.

Фармакокінетика.

Не вивчалася.

Прогресуюча короткозорість, міопічний хоріоретиніт, блефарит, кон’юнктивіт, кератит, ірит, помутніння склистого тіла, а також виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки (у складі комплексної терапії).

Підвищена чутливість до лікарського засобу. Тяжкі серцево-судинні захворювання, артеріальна гіпертензія, гострі шлунково-кишкові розлади (в тому числі діарея), порушення прохідності кишечнику (обструкція або стеноз), запальні захворювання кишечнику (хвороба Крона, виразковий коліт), апендицит, біль у животі нез’ясованого генезу, геморой, порушення функції печінки, нирок, ускладнені форми нефрозо-нефриту, дифузний гломерулонефрит, цистит, метрорагія, кровохаркання, холелітіаз, тяжкий стан дегідратації з втратою води та електролітів. Вагітність і період годування груддю. Дитячий вік до 3 років.

Лікарський засіб підсилює дію препаратів, які стимулюють гемопоез, і препаратів заліза. При одночасному застосуванні екстракту алое та тіазидних діуретиків, петльових діуретиків, препаратів солодки, кортикостероїдів підвищується ризик розвитку дефіциту калію.

Для запобігання болючості можна попередньо в місце ін’єкції ввести 0,5 мл 2% розчину новокаїну.

Цей лікарський засіб містить менше 1 ммоль (23 мг) натрію в 1 ампулі, тобто практично вільний від натрію.

Застосування під час вагітності протипоказано, тому що отримано експериментальні дані про ризик генотоксичності окремих антраноїдів, зокрема емодину і алое-емодину.

Застосування в період лактації протипоказане, оскільки після введення інших антраноїдів активні метаболіти, такі як реїн, виводилися з організму з грудним молоком в невеликій кількості.

Дані щодо впливу на фертильність відсутні.

Не досліджувалася.

При наявності осаду ампулу перед розкриттям слід струснути до утворення однорідної суспензії. Алое екстракт вводити підшкірно щодня: дорослим — по 1 мл (максимальна добова доза — 3–4 мл); дітям віком від 3 до 5 років — по 0,2–0,3 мл, віком від 5 років — по 0,5 мл. Курс лікування — 30–50 ін’єкцій. Повторні курси проводять після 2 або 3 місяців перерви.

Застосовують дітям віком від 3 років.

Основними симптомами передозування є больовий синдром і сильна діарея з подальшими втратами рідини та електролітів. Лікування повинно включати введення великої кількості рідини. Слід контролювати рівень електролітів, особливо калію, насамперед у літніх людей. Хронічне передозування лікарських засобів, що містять похідні антрахінону, може призвести до токсичного гепатиту.

З боку травного тракту: відчуття подразнення в горлі, диспепсія, біль у животі.

Препарати алое можуть викликати біль та спазм у животі, пронос, особливо у пацієнтів із подразненням кишечника. Однак ці симптоми також можуть бути наслідком перевищення дози. У такому разі необхідне зниження дози. Крім того, тривале застосування може спричинити забарвлення слизової оболонки кишки (псевдомеланоз кишечнику), яке зазвичай зникає, коли пацієнт припиняє приймати препарат. Частота цих реакцій невідома.

З боку серцево-судинної системи: підвищення артеріального тиску.

З боку імунної системи: алергічні реакції, включаючи гіперемію, свербіж, висипання, кропив’янку.

З боку нирок та сечовивідних шляхів: тривале застосування може спричинити дисбаланс води і електролітів і призвести до альбумінурії та гематурії.

Під час лікування може спостерігатися жовте або червоно-коричневе (залежно від рН) забарвлення сечі метаболітами, що не є клінічно значущим. Частота цих реакцій невідома.

Інші: запаморочення, відчуття припливу крові до органів малого таза, посилення менструальних кровотеч, відчуття печіння, гіпертермія, зміни у місці введення (гіперемія, свербіж).

Якщо виникають інші побічні реакції, не зазначені вище, слід звернутися до лікаря.

Повідомлення про підозрювані побічні реакції.

Повідомлення про побічні реакції після реєстрації лікарського засобу має велике значення. Це дає змогу проводити моніторинг співвідношення користь/ризик при застосуванні цього лікарського засобу. Медичним та фармацевтичним працівникам, а також пацієнтам або їхнім законним представникам слід повідомляти про усі випадки підозрюваних побічних реакцій та відсутності ефективності лікарського засобу через Автоматизовану інформаційну систему з фармаконагляду за посиланням: https://aisf.dec.gov.ua/.

3 роки.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.

Застосовувати за призначенням лікаря.

Зберігати в недоступному для дітей місці.

По 1 мл в ампулі; по 5 ампул у блістері з плівки, 1 або 2 блістери у пачці.

По 1 мл в ампулі; по 10 ампул у пачці з картону з картонними перегородками.

За рецептом.

АТ «Лубнифарм».

Україна, 37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Барвінкова, 16.