КАРДІОМАГНІЛ (CARDIOMAGNYL®)

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

КАРДІОМАГНІЛ
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 75 мг флакон, № 30, 100В аптеку
Кислота ацетилсаліцилова
75 мг
Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний; магнію гідроксид; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; крохмаль картопляний; метилгідроксиетилцелюлоза; пропіленгліколь; тальк..
№ UA/10141/01/01 від 15.01.2015 до 15.01.2020
C За рецептом
КАРДІОМАГНІЛ ФОРТЕ
таблетки, вкриті плівковою оболонкою 150 мг флакон, № 30, 100В аптеку
Кислота ацетилсаліцилова
150 мг
Допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний; магнію гідроксид; целюлоза мікрокристалічна; магнію стеарат; крохмаль картопляний; гіпромелоза; пропіленгліколь; тальк..
№ UA/10141/01/02 від 15.01.2015 до 15.01.2020
C За рецептом

ДІАГНОЗИ

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ

фармакодинамічні параметри. В основі механізму дії ацетилсаліцилової кислоти (АСК) лежить незворотне інгібування ЦОГ-1, внаслідок якого блокується синтез тромбоксану А2 та інгібується агрегація тромбоцитів. АСК незворотно блокує синтез простагландинів G та H, її вплив триваліший, ніж перебування в організмі.

Також АСК чинить протизапальну, знеболювальну, жарознижувальну дії.

Гідроксид магнію, що входить до складу Кардіомагнілу, захищає слизову оболонку травного тракту від дії АСК.

Фармакокінетичні параметри. Абсорбція Після прийому препарату per os АСК практично повністю абсорбується з травного тракту. Час досягнення Cmax в плазмі крові становить 1–2 год.

Біодоступність АСК ≈70%, але ця величина характеризується значною індивідуальною варіабельністю через наявність пресистемного гідролізу в слизовій оболонці травного тракту та в печінці з утворенням саліцилової кислоти. Біодоступність саліцилової кислоти = 80–100%.

Магнію гідроксид (в застосовуваних дозах) не впливає на біодоступність АСК.

Розподіл. Зв’язок АСК з білками плазми крові = 80–90%. Об’єм розподілу (Vd) АСК у дорослих = 170 мл/кг маси тіла. Саліцилати екскретуються в грудне молоко і можуть проникають через плацентарний бар’єр.

Метаболізм та екскреція. T1/2 = АСК ≈15 хв, тому що за участю ферментів вона швидко гідролізується в саліцилову кислоту. T1/2 саліцилової кислоти ≈3 год, але при застосуванні АСК у високих дозах (>3 г) цей показник може значно підвищуватися в результаті насичення ферментних систем.

ПОКАЗАННЯ

Кардіомагніл:

 • первинна профілактика тромбозів та серцево-судинних захворювань, таких як гострий коронарний синдром при наявності факторів ризику (наприклад цукровий діабет, гіперліпідемія, АГ, ожиріння, куріння, літній вік);
 • профілактика повторного інфаркту міокарда та тромбозу кровоносних судин;
 • нестабільна стенокардія, гострий коронарний синдром

.

Кардіомагніл Форте:

 • гостра та хронічна ІХС.

ЗАСТОСУВАННЯ

Кардіомагніл:

гостра та хронічна ІХС: рекомендована початкова доза становить 150 мг/добу, підтримувальна доза — 75 мг/добу;

нестабільна стенокардія, гострий коронарний синдром: рекомендована доза — 150–450 мг, застосовують якомога раніше після появи симптомів;

профілактика повторного інфаркту міокарда та тромбозу кровоносних судин: рекомендована початкова доза — 150 мг/добу, підтримувальна доза — 75 мг/добу;

первинна профілактика тромбозів та серцево-судинних захворювань, таких як гострий коронарний синдром, при наявності факторів ризику: рекомендована профілактична доза — 75 мг/добу.

Кардіомагніл Форте. Рекомендована доза для дорослих становить 150 мг (1 таблетка) на добу.

Таблетки ковтають цілими, запиваючи водою. Для забезпечення швидкої абсорбції таблетку можна розжувати або розчинити у воді.

Порушення функції печінки. Препарат не застосовують у пацієнтів з тяжкими порушеннями функції печінки. Пацієнтам з порушенням функції печінки може знадобитися корекція дози препарату.

Порушення функції нирок. Препарат не застосовують для лікування хворих з тяжкою нирковою недостатністю (швидкість клубочкової фільтрації (ШКФ) <10 мл/хв). Пацієнтам з порушенням функції нирок може знадобитися корекція дози препарату.

ПРОТИПОКАЗАННЯ

 • підвищена чутливість до АСК, допоміжних речовин препарату та інших НПЗП, включаючи саліцилати;
 • гостра пептична виразка;
 • ерозивно-виразкові ураження травного тракту у фазі загострення;
 • шлунково-кишкова кровотеча;
 • БА, індукована прийомом саліцилатів та НПЗП;
 • ниркова недостатність тяжкого ступеня (ШКФ <10 мл/хв);
 • тяжке порушення функції печінки;
 • дефіцит глюкозо-6-фосфатдегідрогенази;
 • тяжка серцева недостатність;
 • схильність до кровотеч (недостатність вітаміну К, тромбоцитопенія, геморагічний діатез);
 • крововилив у головний мозок;
 • одночасний прийом з метотрексатом (≥15 мг/тиж);
 • I та III триместр вагітності;
 • період лактації (годування грудьми);
 • дитячий та підлітковий вік до 18 років;

ПОБІЧНА ДІЯ

відповідно до медичного словника регуляторної діяльності MedDRA побічні ефекти розподілені за частотою таким чином: дуже часто (≥1/10); часто (від ≥1/100 до <1/10); нечасто (від ≥1/1000 до <1/100); рідко (від ≥1/10 000 до <1/1000); дуже рідко (<1/10 000), включаючи окремі повідомлення; частота невідома (за наявними даними встановити частоту неможливо).

Алергічні реакції: часто — кропив’янка, набряк Квінке; нечасто — анафілактичні реакції, включаючи ангіоневротичний набряк; частота невідома — шкірний висип, свербіж, риніт, набряк слизової оболонки носа, кардіореспіраторний дистрес-синдром, а також тяжкі реакції, включаючи анафілактичний шок.

З боку крові та лімфатичної системи: дуже часто — підвищена кровоточивість (гематоми, носові кровотечі, кровоточивість ясен, кровотечі із сечовивідних шляхів); рідко — анемія; дуже рідко — гіпопротромбінемія, тромбоцитопенія, нейтропенія, апластична анемія, еозинофілія, агранулоцитоз; частота невідома — лейкопенія.

Є повідомлення про серйозні випадки кровотеч, до яких належать шлунково-кишкові кровотечі та крововиливи в мозок (особливо у пацієнтів з АГ, які не досягли цільових значень АТ та/або отримують супутню терапію антикоагулянтами), які в окремих випадках можуть бути загрозливими для життя.

Кровотечі можуть призводити до розвитку гострої або хронічної постгеморагічної/залізодефіцитної анемії (наприклад внаслідок прихованої кровотечі) з відповідними клініко-лабораторними ознаками та симптомами (астенія, блідість, гіпоперфузія). Є повідомлення про випадки гемолізу та гемолітичної анемії у пацієнтів з тяжкими формами дефіциту глюкозо-6-фосфатдегідрогенази.

З боку нервової системи: часто — головний біль, безсоння; нечасто — запаморочення, сонливість; рідко — шум у вухах, внутрішньомозковий крововилив; частота невідома — зниження слуху, що може бути ознакою передозування (див. ПЕРЕДОЗУВАННЯ).

З боку дихальної системи, органів грудної клітки та середостіння: часто — бронхоспазм.

З боку травної системи: дуже часто — печія; часто — нудота, блювання; нечасто — больові відчуття в ділянці живота, виразки слизової оболонки шлунка та дванадцятипалої кишки, в тому числі перфоративні (рідко), шлунково-кишкові кровотечі; рідко — підвищення активності печінкових ферментів; дуже рідко — стоматит, езофагіт, ерозивні ураження верхніх відділів травного тракту, стриктури, синдром подразненого кишечнику, коліт; частота невідома — зниження апетиту, діарея.

З боку сечовидільної системи: частота невідома — порушення функції нирок, гостра ниркова недостатність.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Кардіомагніл/Кардіомагніл Форте слід застосовувати за призначенням лікаря.

АСК може провокувати бронхоспазм, а також спричиняти напади БА та інші реакції гіперчутливості. Факторами ризику є наявність БА в анамнезі, алергічних захворювань, сінної лихоманки, поліпозу носа, хронічних захворювань дихальної системи, а також алергічних реакцій на інші лікарські засоби (наприклад шкірні реакції, свербіж, кропив’янка).

АСК може спричинити кровотечу різного ступеня вираженості під час та після хірургічних втручань. За декілька днів до запланованого хірургічного втручання слід оцінити ризик розвитку кровотечі в порівнянні з ризиком розвитку ішемічних ускладнень у пацієнтів, що приймають АСК у низьких дозах. Якщо ризик кровотечі значний, прийом АСК повинен бути тимчасово припинений. Поєднання АСК з антикоагулянтами, тромболітичними та антитромбоцитарними лікарськими засобами супроводжується підвищеним ризиком розвитку кровотеч.

АСК в низьких дозах може спровокувати розвиток подагри у пацієнтів зі зниженням екскреції сечової кислоти. Слід дотримуватися обережності при застосуванні препарату Кардіомагніл/Кардіомагніл Форте у пацієнтів з печінковою (клас А за шкалою Чайлда — П’ю), нирковою (ШКФ >30 мл/хв) недостатністю.

Поєднання АСК з метотрексатом супроводжується підвищеною частотою розвитку побічних ефектів з боку органів кровотворення.

Високі дози АСК чинять гіпоглікемічну дію, що необхідно мати на увазі при призначенні її пацієнтам з цукровим діабетом, які отримують гіпоглікемічні лікарські засоби для прийому per os (похідні сульфонілсечовини) та інсулін.

При одночасному застосуванні системних ГКС та саліцилатів слід пам’ятати, що під час лікування концентрація саліцилатів у крові знижена, а після відміни терапії системними ГКС можливе передозування саліцилатів.

Не рекомендується застосування АСК разом з ібупрофеном у пацієнтів з підвищеним ризиком серцево-судинних захворювань, при одночасному застосуванні з ібупрофеном відзначається зниження антиагрегантної дії АСК в дозах до 300 мг, що призводить до зниження кардіопротективних ефектів АСК.

Слід дотримуватися обережності при одночасному застосуванні препарату Кардіомагніл/Кардіомагніл Форте з наркотичними анальгетиками, НПЗП та похідними саліцилової кислоти у високих дозах.

Підвищення дози АСК понад терапевтичну пов’язане з ризиком шлунково-кишкової кровотечі.

Слід дотримуватися обережності при застосуванні препарату Кардіомагніл/Кардіомагніл Форте при наявності в анамнезі виразкових уражень травного тракту або шлунково-кишкових кровотеч.

При тривалому прийомі АСК в низьких дозах в якості антиагрегантної терапії необхідно дотримуватися обережності у пацієнтів літнього віку у зв’язку з ризиком розвитку шлунково-кишкової кровотечі.

Слід дотримуватися обережності при одночасному застосуванні препарату Кардіомагніл/Кардіомагніл Форте з дигоксином (внаслідок зниження його ниркової екскреції), вальпроєвої кислотою (за рахунок її витіснення зі зв’язку з білками плазми крові), препаратами літію (внаслідок підвищення їх концентрації в плазмі крові), сульфаніламідами, інгібіторами карбоангідрази, селективними інгібіторами зворотного захоплення серотоніну.

При одночасному прийомі АСК з алкоголем існує підвищений ризик пошкодження слизової оболонки травного тракту та подовження часу кровотечі.

При тривалому застосуванні препарату Кардіомагніл/Кардіомагніл Форте слід періодично робити загальний аналіз крові та аналіз калу на приховану кров.

Застосування в період вагітності та годування грудьми. Застосування АСК, саліцилатів у високих дозах в I триместр вагітності асоціюється з підвищеною частотою дефектів розвитку плода. У II триместр вагітності саліцилати можна призначати лише з урахуванням оцінки користі для матері та ризику для плода. У III триместрі вагітності високі дози АСК (саліцилатів) (>300 мг/добу) спричиняють гальмування пологової діяльності, передчасне закриття артеріальної протоки у плода, підвищену кровоточивість у матері та плода, а призначення безпосередньо перед пологами може викликати внутрішньочерепні крововиливи, особливо у недоношених дітей. Призначення АСК та саліцилатів у III триместр вагітності протипоказано.

Наявних клінічних даних недостатньо для встановлення можливості або неможливості застосування препарату в період грудного вигодовування. Перед призначенням АСК в період грудного вигодовування слід оцінити потенційну користь терапії препаратом в порівнянні з потенційним ризиком для дітей грудного віку.

Діти. У дітей (вік до 18 років) АСК не застосовують.

Вплив на здатність керувати транспортними засобами та роботу з іншими механізмами. Не впливає.

ВЗАЄМОДІЯ З ІНШИМИ ЛІКАРСЬКИМИ ЗАСОБАМИ

при одночасному застосуванні АСК посилює дію таких лікарських засобів:

метотрексату — за рахунок зниження ниркового кліренсу та витіснення його зі зв’язку з білками плазми крові, поєднання АСК з метотрексатом супроводжується підвищенням частоти розвитку побічних ефектів з боку органів кровотворення;

наркотичних анальгетиків, інших НПЗП;

гепарину та непрямих антикоагулянтів за рахунок порушення функції тромбоцитів та витіснення непрямих антикоагулянтів зі зв’язку з білками плазми;

тромболітичних, антиагрегантних та антикоагулянтних лікарських засобів;

дигоксину — внаслідок зниження його ниркової екскреції;

гіпоглікемічних лікарських засобів для прийому всередину (похідні сульфонілсечовини) та інсуліну — за рахунок гіпоглікемічних властивостей самої АСК у високих дозах та витіснення похідних сульфонілсечовини зі зв’язку з білками плазми крові;

вальпроєвої кислоти — за рахунок витіснення її зі зв’язку з білками плазми крові.

Одночасне застосування АСК з ібупрофеном призводить до зниження кардіопротективних ефектів АСК.

Поєднання АСК з антикоагулянтами, тромболітиками та антиагрегантами супроводжується підвищенням ризику розвитку кровотечі.

Одночасний прийом з АСК підвищує концентрацію барбітуратів та солей літію в плазмі крові.

Посилюючи елімінацію саліцилатів, системні ГКС послаблюють їхню дію.

ГКС, етанол та етанолвмісні лікарські засоби посилюють негативний вплив на слизову оболонку травного тракту та підвищують ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч.

При одночасному прийомі АСК з етанолом спостерігається посилення токсичної дії етанолу на ЦНС.

АСК послаблює дію пробеніциду (зниження урикозуричного ефекту внаслідок конкурентного інгібування ниркової канальцевої екскреції сечової кислоти), інгібіторів АПФ (спостерігається дозозалежне зниження ШКФ внаслідок інгібування АСК синтезу простагландинів, що чинять вазодилатуючу дію, та, відповідно, послаблення гіпотензивної дії), діуретиків.

Антациди та холестирамін знижують всмоктування АСК.

ПЕРЕДОЗУВАННЯ

може виникнути після однократного прийому високої дози або при тривалому застосуванні препарату. Якщо одноразова доза АСК <150 мг/кг — гостре отруєння вважають легким, 150–300 мг/кг — середнього ступеня тяжкості та при прийомі більш високих доз — важким.

Передозування від легкого до середнього ступеня тяжкості

Симптоми: запаморочення, шум у вухах, погіршення слуху, порушення зору, підвищене потовиділення, нудота, блювання, головний біль, сплутаність свідомості, тахіпное, гіпервентиляція, респіраторний алкалоз.

Терапія: провокація блювання, багаторазовий прийом активованого вугілля, форсований лужний діурез, відновлення водно-електролітного балансу та кислотно-лужного стану.

Передозування від середнього до тяжкого ступеня

Симптоми: респіраторний алкалоз з компенсаторним метаболічним ацидозом, гіперпірексія, порушення дихання — гіпервентиляція, некардіогенний набряк легенів, пригнічення дихання, асфіксія; порушення з боку серцево-судинної системи — порушення ритму серця, зниження АТ, пригнічення серцевої діяльності, колапс; порушення водно-електролітного балансу — дегідратація, порушення функції нирок — від олігурії аж до розвитку ниркової недостатності; порушення метаболізму глюкози — гіперглікемія, гіпоглікемія (особливо у дітей), кетоацидоз; шум у вухах, глухота; шлунково-кишкові кровотечі; гематологічні порушення від пригнічення агрегації тромбоцитів до коагулопатії, подовження протромбінового часу, гіпопротромбінемія; неврологічні порушення — токсична енцефалопатія та пригнічення функції ЦНС (сонливість, сплутаність свідомості, кома, судоми).

Терапія: негайна госпіталізація у відділення реанімації та інтенсивної терапії з метою проведення екстреного лікування, промивання шлунка, багаторазовий прийом активованого вугілля та проносних лікарських засобів, залужнення сечі (показано за концентрації саліцилатів ≥500 мг/л, забезпечується в/в інфузією натрію гідрокарбонату — 88 мЕкв в 1 л 5% розчину глюкози, зі швидкістю 10–15 мл/кг/год), відновлення ОЦК та індукція діурезу (досягається введенням гідрокарбонату натрію в тій же дозі і розведенні, повторюють 2–3 рази). Слід мати на увазі, що інтенсивна інфузія рідини пацієнтам літнього віку може призвести до набряку легенів. Не рекомендується застосування ацетазоламіду для залужнення сечі (може спричинити ацидемію та посилити токсичну дію саліцилатів). При проведенні лужного діурезу необхідно досягнути значення pH сечі 7,5–8. Гемодіаліз показаний при рівні саліцилатів в плазмі крові ≥1000 мг/л, а у хворих з хронічним отруєнням — ≤500 мгл за наявності показань (рефрактерний ацидоз, прогресуюче погіршення стану, тяжке ураження ЦНС, набряк легень та ниркова недостатність). При набряку легенів показана штучна вентиляція легенів сумішшю, збагаченою киснем, в режимі позитивного тиску в кінці видиху; для лікування набряку мозку застосовують гіпервентиляцію та осмотичний діурез. Найвищий ризик розвитку хронічної інтоксикації спостерігається в осіб похилого віку при прийомі АСК протягом декількох діб >100 мг/кг/добу. У дітей та пацієнтів похилого віку початкові ознаки саліцилізму (нудота, блювання, шум у вухах, порушення зору, запаморочення, головний біль, загальне нездужання) не завжди помітні, тому доцільно періодично визначати вміст саліцилатів у плазмі крові.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ

при температурі не вище 25 °С.

ІНСТРУКЦІЯ МОЗ

Дата додавання: 13.11.2019 р. Версія для друку

© Компендиум 2019

Ціни на КАРДІОМАГНІЛ в містах України

Вінниця 113.19 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 103.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Вінниця, вул. Київська, 51, тел.: +380432550303

Дніпро 110.87 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 90.46 грн./уп.
«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Дніпропетровськ, вул. Малиновського Маршала, 2

Житомир 106.03 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 104.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Житомир, вул. Шевченка Тараса, 12

Запоріжжя 107.66 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 101.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Запоріжжя, перехр. Космічна / Чумаченко, 124/1, тел.: +380630307817

Івано-Франківск 107.82 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 103.7 грн./уп.
«D.S.» Івано-Франківськ, вул. Дністровська, 16А, тел.: +380800302060

Київ 116.69 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 96.45 грн./уп.
«ФАРМАЦІЯ» Київ, вул. Пшенична, 16, тел.: +380444076913

Кропивницький 107.94 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 105.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Кіровоград, вул. Полтавська, 58, тел.: +380522374302

Луцьк 113.95 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 101.8 грн./уп.
«D.S.» Луцьк, просп. Волі, 9/16, тел.: +380800302060

Львів 109.79 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 101.8 грн./уп.
«D.S.» Львів, вул. Максимовича, 9, тел.: +380800302060

Миколаїв 112.12 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 104.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Миколаїв, вул. Південна, 39, тел.: +380512223196

Одеса 115.08 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 102.2 грн./уп.
«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Одеса, вул. Ільфа і Петрова, 8Б, тел.: +380487530803

Полтава 108.62 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 104.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Полтава, вул. Великотирнівська, 39А, тел.: +380631867581

Рівне 107.71 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 103.5 грн./уп.
«D.S.» Рівне, вул. Макарова, 23, тел.: +380800302060

Суми 107.4 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 103.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Суми, вул. Перемоги, 2, тел.: +380542618410

Тернопіль 109.03 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 99.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Тернопіль, вул. Мира, 11, тел.: +380634851370

Ужгород 108.35 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 103.55 грн./уп.
«D.S.» Ужгород, вул. Легоцького, 52, тел.: +380800302060

Харків 107.77 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 92.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Харків, перехр. Альошина Архітектора / Олександрівський, 21/138

Херсон 107.67 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 103.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Херсон, вул. Лавренева, 3А

Хмельницький 109.35 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 103.55 грн./уп.
«D.S.» Хмельницький, шосе Львовське, 1, тел.: +380800302060

Черкаси 108.18 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 104.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Черкаси, вул. Чигиринська, 11/1

Чернігів 107.51 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 103.95 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернігів, вул. Козацька, 3А, тел.: +380462605142

Чернівці 106.79 грн./уп.

КАРДІОМАГНІЛ табл. в/плівк. обол. 75 мг фл. № 100, Takeda ..... 99.5 грн./уп.
«БАЖАЄМО ЗДОРОВ'Я» Чернівці, вул. Головна, 11

Developed by Maxim Levchenko