СЕНАДЕКСИН таблетки

Лубнифарм

СКЛАД І ФОРМА ВИПУСКУ

табл. 0,07 г контурн. безчарунк. уп., № 10

табл. 70 мг блістер, № 10

табл. 0,07 г контурн. чарунк. уп., № 10

ІНСТРУКЦІЯ для медичного застосування препарату

Загальна характеристика

основні фізико-хімічні властивості: таблетки від світло-коричневого до темно-коричневого кольору з вкрапленнями, з запахом ваніліну, плоскоциліндричної форми, з рискою;

Склад

1 таблетка мiстить суми екстракту листа сени (сенозидів кальцію А і В) у перерахуванні на 20% вміст сенозидiв кальцiю А i В — 0,07 г;

допоміжні речовини: лактози моногідрат, крохмаль кукурудзяний, ванiлiн, магнiю стеарат, нiпагiн, кислота стеаринова, тальк.

Форма випуску

Таблетки.

Фармакотерапевтична група

Проносні засоби. Глікозиди сени.

Код АТС

А06А В06.

Фармакологічні властивості

Фармакодинаміка. Сенадексин має проносну дію, яка настає через 6–10 год. Діючою основою екстракту є сенозиди кальцію А і В із групи антраглікозидів. Сенадексин діє переважно на моторику товстої кишки. Препарат спричиняє хімічне подразнення рецепторів слизової оболонки кишечнику, гальмує абсорбцію рідини з нього, впливає на транспорт іонів кальцію в стінці кишечнику, а також стимулює біосинтез простагландинів.

Фармакокінетика. Не вивчена.

Показання для застосування

Запори різної етіології.

Спосіб застосування та дози

Призначають дорослим перед сном по 1 таблетці протягом 2–3 тижнів. При необхідності (відсутність проносного ефекту) можливий прийом 2–3 таблеток.

Побічна дія

Діарея з метаболiчними розладами (дегідратація, гіпокаліємія, гіпонатріємія, вторинний гіперальдостеронізм, зміни на ЕКГ), ентероколіт, біль у животі, метеоризм, алергічні реакції.

Протипоказання

Гострий гастродуоденіт, кишкова непрохідність, синдром «гострого живота», спастичні коліти, апендицит та інші запальні захворювання органів черевної порожнини, гострі пропасні стани, органічні ураження печінки і нирок з порушенням їх функцій, запори нейрогенного та ендокринного походження; вагітність, період лактації, діти до 12 років, підвищена чутливість до компонентів препарату.

Передозування

При передозуванні можуть посилюватися побічні дії препарату.

Особливості застосування

Не рекомендується застосовувати препарат довше 2–3 тижнів.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами. Препарат знижує ефективність ретардних форм лікарських засобів і препаратів, що повільно всмоктуються.

Умови та термін зберігання. Зберiгати у захищеному від світла та вологи місці при температурі не вище 25 0С. Зберігати в недоступному для дітей місці!

Термін придатності

3 роки.

Не застосовувати препарат після закінчення вказаного терміну придатності.

Умови відпуску

Без рецепта.

Упаковка

№10 у стрипах та блістерах.

Виробник

ВАТ «Лубнифарм».

Адреса. Україна, 37500, м. Лубни, Полтавська обл., вул. Петровського, 16.

Дата додавання: 17.07.2018 р.

Коментарі

Немає коментарів до цього матеріалу. Прокоментуйте першим

Додати свій