0
UA | RU

ДИМЕТИНДЕН (DIMETINDENUM)

Опис активної речовини

Лікарські препарати які містять активну речовину ДИМЕТИНДЕН

протисвербіжні препарати (включаючи антигістамінні, місцевоанестезуючі та інші засоби)
антигістамінні засоби для системного застосування
антигістамінні засоби для системного застосування
протисвербіжні препарати (включаючи антигістамінні, місцевоанестезуючі та інші засоби)
протисвербіжні препарати (включаючи антигістамінні, місцевоанестезуючі та інші засоби)
антигістамінні засоби для системного застосування

Фармакологічні властивості

протиалергічна та протисвербіжна дія, має також місцевоанестезуючі властивості та охолоджує шкіру при нанесенні.

Антагоніст гістаміну Н1-рецепторів; чинить стимулюючу дію на гістамінметилтрансферазу, що призводить до інактивації гістаміну; виявляє високу спорідненість з Н1- рецепторами та стабілізує опасисті клітини; на Н2-рецептори не впливає; має місцевоанестезуючі властивості; антагоніст брадикініну, серотоніну та ацетилхоліну; знижує гіперпроникність капілярів, що пов’язана з реакціями гіперчутливості негайного типу; у поєднанні з антагоністами гістамінових Н2-рецепторів пригнічує практично всі види дії гістаміну на кровообіг.

Показання ДИМЕТИНДЕН

симптоматичне лікування кропив’янки, сезонного (сінна гарячка) та цілорічного алергічного риніту, алергії на ЛЗ і продукти харчування; свербіж різного походження, крім пов’язаного з холестазом; свербіж при захворюваннях із шкірними висипаннями (вітряна віспа); укуси комах; допоміжний засіб при екземі та інших свербіжних дерматозах алергічного генезу.

Застосування ДИМЕТИНДЕН

дорослим і дітям від 2 років наносити на уражені ділянки шкіри 2 — 4 р/добу; у разі дуже сильного свербежу або розповсюджених уражень шкіри рекомендується разом з місцевими аплікаціями гелю/емульсії застосовувати p/os форми препарату; дітям віком до 2 років застосовувати за призначенням лікаря.

Р/os: дорослим і дітям старше 12 років рекомендована добова доза становить 3-6 мг, розподілена на 3 прийоми — по 20-40 крап. 3 р/добу; пацієнтам, схильним до сонливості призначати 40 крап. перед сном і 20 крап. вранці; дітям від 1 міс. до 1 року рекомендована добова доза становить 0,1 мг/кг/добу (2 крап.), розподілена на 3 прийоми; тривалість курсу лікування визначати індивідуально.

Протипоказання

гіперчутливість до диметиндену або до будь-якого іншого компонента ЛЗ; стеноз ДПК/пілорус.

Побічна дія

легке тимчасове відчуття сухості та запалення шкіри; АР з боку шкіри.

Сонливість; АР, анафілактичні реакції (набряк обличчя, фарингеальний набряк, висипання); м’язові спазми, задишка; збудження; підвищена втомлюваність, нервозність, головний біль, запаморочення, розлади ШКТ, нудота, сухість у роті та горлі.

Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko