Все аптеки Украины

Зест Б'юті Біотин Комплекс капсули, №30 Лікарський препарат

  • Інструкція
  • Про препарат
  • Ціни
  • Карта
Зест Б'юті Біотин Комплекс

Зест б'юті біотин комплекс інструкція із застосування

Склад

Склад: олійна основа (очищена соняшникова олія), оболонка капсули желатин, зволожувач гліцерин, лютеїн 20% олійна суспензія, загущувач жовтий бджолиний віск (Е901), біотин (вітамін В7), емульгатор лецитин соняшниковий, барвники: кандурин червоний блиск (Е555) (Е172), оксид заліза червоний (Е332). Без ГМО.

Активні інгредієнти на 1 капсулу
Лютеїн10 mg (мг)
Біотин (вітамін В7)15 mcg (мкг)

Характеристика

Біотин (вітамін В7) відіграє важливу роль у метаболізмі як кофермент, що переносить вуглекислий газ.
Біотин бере участь у багатьох клітинних реакціях, особливо в жировому та білковому обміні коріння волосся, нігтів і шкіри. Також відіграє важливу роль в нормалізації обмінних процесів. Біотин є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену і таким чином позитивно впливає на структуру шкіри, її еластичність та пружність, забезпечує синтез кератину — білка, що є структурною одиницею волосини та запобігає потоншанню волосся.
Біотин бере участь в утворенні кератину, який є основою нігтьової пластини та відповідає за її міцність, а також усуває ламкість та розшарування нігтів.
Лютеїн — це натуральний пігмент, що належить до групи каротиноїдів. Каротиноїди — це пігменти кольорових рослин, відомі завдяки їхнім антиоксидантним властивостям. Лютеїн у комбінації з іншими біологічно активними речовинами дає додатковий антиоксидантний ефект. Він міститься і в епідермісі, зовнішніх шарах шкіри, і власне у дермі — її внутрішньому шарі.
Наявність достатньої кількості лютеїну важлива для захисту шкіри від довгострокового впливу сонячних променів. Натуральний жовтий колір лютеїну дозволяє поглинати сині промені сонячного світла, які можуть порушити цілісність клітин шкіри. Завдяки антиоксидантним властивостям лютеїну шкіра стає еластичною, зволоженою і містить достатню кількість ліпідів.

Рекомендації з вживання

вживати як додаткове джерело біотину та лютеїну з метою створення оптимальних умов функціонування шкіри, волосся та нігтів.
– Відновлення обмінних процесів при пошкодженнях та сухості шкіри.
– Прискорення регенерації клітин шкіри, що дає максимальний ефект від косметичних процедур.
– Зміцнення нігтьової пластини при ламкості, розшаруванні.
– Стимуляція росту нігтів.
– Сприяє стимуляції росту волосся при випадінні.
Особам віком від 25 років і старше для запобігання передчасному старінню, утворенню зморшок та для збереження еластичності й пружності шкіри.
Вживати дорослим та дітям віком старше 14 років по 1–2 капсули на добу під час їжі.
Курс вживання — до 1 міс, подальше вживання слід узгоджувати з лікарем.
Перед початком вживання рекомендована консультація лікаря. Вживати в період вагітності або годування грудьми лише за призначенням лікаря.
Не перевищувати рекомендовану добову дозу.
Не слід вживати як заміну повноцінного раціону харчування.
Дієтична добавка. Не є лікарським засобом.
Різноманітне та збалансоване харчування та здоровий спосіб життя важливі для вас.

Протипоказання

підвищена чутливість до окремих компонентів.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі 15–25 °С у сухому, захищеному від прямих сонячних променів і недоступному для дітей місці.