Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

Мастрелле Флора Плюс капсули вагінальні

(Mastrelle Flora Plus vaginal capsules)
Виробник:

Склад і форма випуску

Можна сплатити ліки карткою підтримка
Класифікація

Характеристика

здорова вагінальна флора складається в основному (на 50–90%) з паличок Дедерлейна, до складу яких входять різні штами лактобактерій. На поверхні слизової оболонки піхви лактобактерії утворюють біоплівку, яка захищає піхву від патогенних мікроорганізмів. Коли кількість лактобактерій зменшена або вони відсутні, можливе надмірне зростання кількості інших мікроорганізмів, що може викликати такі розлади, як бактеріальний або грибковий вагініт (відомий як кандидоз).

Мастрелле Флора плюс, вагінальні капсули, — це продукт на основі активного пребіотичного комплексу — олігосахариду, вітамінів та гіалуронової кислоти. Завдяки своєму комплексному складу Мастрелле Флора плюс знижує та врівноважує рН піхви до фізіологічного значення (рН <4,5). Пребіотичний комплекс забезпечує поживні речовини, які стимулюють ріст лактобацил та відновлюють захисну біоплівку, що запобігає зростанню кількості патогенних бактерій і грибів, подібних до Candida. Вітамін Е і гіалуронова кислота утворюють плівку зі зволожуючими та регенеруючими властивостями, що запобігає свербежу, подразненню та печінню.

Рекомендації по використанню

призначений до використання:

— підтримувальна терапія при лікуванні бактеріального вагініту та кандидозу піхви: одна вагінальна капсула на добу (перед сном), протягом 7–10 днів;

— профілактика рецидивуючих бактеріальних інфекцій: одна вагінальна капсула кожні 3 дні (перед сном);

— профілактика дисбалансу мікрофлори піхви під час лікування антибіотиками: одна вагінальна капсула на добу протягом усього курсу лікування антибіотиками та після закінчення лікування по одній капсулі ще 7 днів;

— підтримання балансу pH та вагінальної флори в якості профілактичного заходу: одна вагінальна капсула на тиждень;

— зменшення вираженості симптомів, що виявляються в разі постменопаузального атрофічного вагініту: одна вагінальна капсула кожні 3 дні;

— відновлення балансу рН піхви в разі гормонального дисбалансу, що виникає в результаті застосування оральних контрацептивів, у період годування грудьми або під час стресових періодів: одна вагінальна капсула на тиждень;

— відновлення балансу рН піхви після менструального циклу або після незахищеного статевого контакту: одна вагінальна капсула на добу протягом 2 днів, після кожної менструації або після кожного незахищеного статевого контакту;

— профілактика вагінальних інфекцій після басейну або джакузі: одна вагінальна капсула після кожного відвідування басейну або джакузі.

Спосіб використання: тільки для вагінального використання.

Вимити руки перед використанням вагінальних капсул Мастрелле Флора плюс. Вільною рукою розсунути статеві губи і обережно ввести капсулу в піхву якомога глибше.

Вагінальні капсули Мастрелле Флора плюс потребують вологого внутрішньовагінального середовища для повного розчинення. У разі надзвичайно сухої слизової оболонки піхви капсули слід зволожити водою протягом декількох секунд перед введенням.

Особливі вказівки та запобіжні заходи при використанні

Мастрелле Флора плюс має здатність окислювати вагінальне середовище, в той час як сперма є залужнювальним агентом.

Використання Мастрелле Флора плюс може знизити активність сперматозоїдів. Тому якщо жінка хоче завагітніти, не слід застосовувати Мастрелле Флора плюс після статевого акту. Мастрелле Флора плюс не можна використовувати для контрацепції.

Не використовувати Мастрелле Флора плюс з дезінфікуючими препаратами на основі четвертинних солей амонію, таких як хлорид амонію, тому що гіалуронова кислота осідає за їх наявності.

Протипоказання

підвищена чутливість до будь-якого з компонентів медичного виробу.

Умови зберігання

при температурі не вище 25 °C в оригінальній упаковці, в недоступному для дітей місці.

Інструкція
Дата додавання: 12.11.2021 р.
© Компендіум 2021
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko