0
UA | RU

СУМАВІТ МАТЕРНА (SUMMAVIT MATERNA)

Склад і форма випуску

Склад
Добова доза = 1 капсулаРДН (%)1
Фолати:
глюкозамінова сіль (6S)-5-метилтетрагідрофолату
(кватрефолік/ Quatrefolic ®)
400 мкг (mcg)200%
Йод100 мкг (mcg)67%
Вітамін D320 мкг (mcg)400%
Вітамін В123,5 мкг (mcg)140%
Концентрат риб’ячого жиру з омега-3-жирними кислотами, в тому числі500 мг (mg)

30 мг (mg)
220 мг (mg)


2
ейкозапентаєновою кислотою (ЕПК) та
докозагексаєновою кислотою (ДГК)
Вітамін В11,1 мг (mg)100%
Вітамін В21,4 мг (mg)100%
Вітамін В61,4 мг (mg)100%
Вітамін Е12 мг (mg)100%
Кальцій120 мг (mg)15%

1% РДН — Рекомендована добова норма споживання.
2Рекомендації відсутні.
Інгредієнти
Концентрат риб’ячого жиру, желатин, кальцію карбонат, зволожувач гліцерин, D,L-аль­фа-токоферолу ацетат (вітамін Е), емульгатор моно- та дигліцериди харчових жирних кислот, рапсова олія, стабілізатор кремнію діоксид, ціанокобаламін (вітамін В12), піридоксину гідро­хлорид (вітамін В6), тіаміну мононітрат (вітамін В1), рибофлавін (вітамін В2), холекальциферол (вітамін D3), глюкозамінова сіль (6S)-5-метилтетрагідрофолату (фолієва кислота), калію йодид, барвники титану діоксид, заліза оксиди та гідроксиди.
У цьому продукті використовується коров’ячий желатин.
Поживна (харчова) та енергетична (калорійність) цінність на 100 г (g): білки — 24 г (g), жири — 39 г (g), вуглеводи —16 г (g), сіль — 0,14 г (g), 2142 кДж (kJ)/516 ккал (kcal). Вміст: 42 г (g) (30 капсул)..

Характеристика

Сумавіт матерна — це комплекс вітамінів та мінеральних речовин, спеціально призначений для задоволення особливих потреб у поживних речовинах майбутніх матерів та їх немовлят.

Фолієва кислота. Сумавіт матерна містить фолат четвертого покоління — кватрефолік (Quatrefolic®), який на відміну від фолієвої кислоти вже є біологічно активною формою фолату. Звичайна фолієва кислота в організмі повинна спочатку трансформуватися в активну форму за допомогою ферментів.

Кватрефолік не потребує додаткової активації в організмі, забезпечуючи необхідний рівень вмісту фолатів у період вагітності та годування грудьми, навіть у тих жінок, організм яких не може повністю засвоювати фолієву кислоту.

Фолати сприяють росту материнських тканин під час вагітності, нормальній роботі імунної системи, а також беруть участь у процесах поділу клітин.

Недостатній рівень фолатів в організмі є фактором ризику розвитку вад нервової трубки плода.

Оскільки закриття нервової трубки відбувається вже через 3–4 тиж після зачаття, то для ефективної профілактики необхідно розпочати щоденний прийом 400 мкг (mcg) фолієвої кислоти до запланованої вагітності.

Йод. У період вагітності або годування грудьми потреба у йоді підвищена, тому достатнє надходження йоду в організм особливо важливе. За наявності захворювань щитовидної залози слід попередньо проконсультуватися з лікарем.

Йод, крім іншого, сприяє нормальному розвитку когнітивної функції та росту у дітей. Тому ще до вагітності слід забезпечити достатній запас йоду в організмі.

ДГК (омега-3-жирна кислота). Докозагексаєнова кислота (ДГК) — поліненасичена жирна кислота, яка є однією з найважливіших у період вагітності ненасичених жирних кислот. Вона бере участь у розвитку головного мозку та формуванні зору у плода і немовляти під час годування грудьми. Під час вагітності і годування грудьми потреба організму в ДГК зростає, і кількість ДГК, що надходить із харчових джерел, є недостатньою. ДГК передається від матері до дитини через плаценту та з материнським молоком.

Вітамін D3. Рівень вітаміну D в організмі матері безпосередньо впливає на забезпечення вітаміном D організму її дитини. Вітамін D сприяє нормальній роботі імунної системи та збереженню здорових кісток.

З їжею в організм потрапляє незначна кількість вітаміну D, головним чином він утворюється в організмі завдяки сонячним променям, які потрапляють на шкіру. У зимові місяці отримати рекомендовану кількість вітаміну D особливо важко. Слід врахувати, що низькі дози вітаміну D не можуть повною мірою забезпечити потребу вагітної та дитини. Вихідний рівень у крові вітаміну D та можлива рекомендована доза є індивідуальними та залежать від багатьох факторів (пори року, кольору шкіри, тривалості перебування на сонці, використання сонцезахисних кремів, індексу маси тіла, раціону харчування).

Вітаміни групи В. Вітаміни В1, В2, В6 та В12 сприяють нормальному обміну енергії та речовин в організмі і нормальній роботі нервової системи. Вітамін В12 також бере участь у процесах поділу клітин.

Вітамін Е. Вітамін Е належить до жиророзчинних вітамінів і необхідний для забезпечення нормальної структури і функціонування мембран (оболонок) клітин. Вітамін Е чинить високу антиоксидантну (запобігає окисненню і руйнуванню мембран клітин) дію. Покращує споживання тканинами кисню.

Кальцій. Найважливіший структурний компонент кісткової тканини. Він також підтримує роботу серця, забезпечує м’язові скорочення, покращує нервову провідність, нормалізує проникність судинної стінки і бере участь у згортанні крові. Потреба в кальції стрімко зростає у період вагітності і годування грудьми.

Не є лікарським засобом! Без ГМО.

Рекомендації по вживанню

вживати по 1 капсулі на добу, запиваючи достатньою кількістю рідини.

Щоб забезпечити дитині оптимальний початок життя, слід починати вживання Сумавіт матерна ще до вагітності, оскільки розвиток багатьох систем і органів відбувається в перші кілька тижнів після зачаття. Вживання слід продовжувати до кінця періоду годування грудьми, тому що дитина отримує важливі для свого життя і розвитку поживні речовини також із материнським молоком.

Дієтичні добавки не можуть замiнити збалансоване харчування та здоровий спосіб життя. Не можна перевищувати вказану рекомендовану добову норму споживання.

Перебіг кожної вагітності є індивідуальним, тому у разі виникнення питань слід звернутися до лікаря або провізора.

Умови зберігання

зберігати в недоступному для дітей місці.

Зберігати при температурі не вище 25 °С в захищеному від вологи місці.

Дата додавання: 17.08.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують СУМАВІТ МАТЕРНА

Вагітність МКХ Z32.1
Вагітність двійнятами МКХ O30.0
Недостатність харчування при вагітності МКХ O25
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko