Можна сплатити ліки карткою підтримка
0
UA | RU

дистилят суміші ректифікованих ефірних олій евкаліпта, солодкого апельсина, мирта та лимона

ПРИ ГОСТРОМУ
СИНУСИТІ ЗНАЧНЕ
ПОЛЕГШЕННЯ СИМПТОМІВ
ТА ЗМЕНШЕННЯ ПОТРЕБИ В
АНТИБІОТИКАХ VS PLACEBO2

Респеро Миртол

(Respero Mirtol)
Виробник:

Склад і форма випуску

Можна сплатити ліки карткою підтримка
Класифікація
Лікарські засоби

Фармакологічні властивості

фармакодинаміка. Активна речовина Респеро Миртолу/Респеро Миртолу Форте — ефірна олія рослинного походження, миртол стандартизований.

Дистилят суміші ректифікованих ефірних олій евкаліпта, солодкого апельсину, мирта та лимону виявляє секретомоторний і секретолітичний ефект, що призводить до розрідження мокротиння, активації мукоциліарного епітелію і, як результат, інтенсивного виділення мокротиння. При застосуванні у високих дозах миртол стандартизований також виявляє протиінфекційний, імуномодуляторний, спазмолітичний і судинорозширювальний ефект.

Показання Респеро Миртол

у складі комплексної терапії гострого і хронічного бронхіту, при запаленні придаткових пазух носа (синуситах).

Застосування Респеро Миртол

Респеро Миртол. Капсули Респеро Миртолу рекомендовано приймати за 30 хв до їди, запивати великою кількістю прохолодної води або іншими напоями.

Дорослим та дітям віком від 10 років рекомендовано приймати по 2 капсули 4–5 разів на добу при клінічній картині гострого запалення. При хронічному процесі приймати по 2 капсули 3 рази на добу. Таке ж дозування рекомендоване при довготривалій терапії. Для полегшення ранкового відходження мокротиння при хронічному бронхіті рекомендовано приймати додатково 2 капсули Респеро Миртолу ввечері, перед сном.

Дітям віком 3–10 років (даний препарат призначати дітям у той період, коли вони можуть самостійно ковтати капсулу):

— при клінічній картині гострого запалення дітям рекомендовано приймати по 1 капсулі 4–5 разів на добу. З метою створення умов для поліпшення сну останню дозу слід приймати перед сном;

— при хронічному процесі приймати по 1 капсулі 3 рази на добу. Таке ж дозування рекомендоване при довготривалій терапії;

— для полегшення ранкового відходження мокротиння при хронічному бронхіті рекомендовано приймати додатково 1 капсулу Респеро Миртолу ввечері, перед сном.

Препарат застосовувати у період проявів симптомів захворювання та протягом 2–4 днів після їх зникнення.

Респеро Миртол Форте. Капсули Респеро Миртолу Форте рекомендовано приймати за 30 хв до їди, запивати великою кількістю прохолодної води або іншими напоями.

Дорослим та дітям віком від 10 років при клінічній картині гострого запалення приймати по 1 капсулі 3–4 рази на добу. З метою створення умов для поліпшення сну останню дозу слід приймати перед сном.

При хронічному процесі приймати по 1 капсулі 2 рази на добу. Таке ж дозування рекомендовано при довготривалій терапії.

Для полегшення ранкового відходження мокротиння при хронічному бронхіті рекомендовано приймати додатково 1 капсулу Респеро Миртолу Форте ввечері, перед сном.

Дітям віком 6–10 років (даний препарат призначати дітям у той період, коли вони можуть самостійно ковтати капсулу) призначати по 1 капсулі 2 рази на добу.

Препарат застосовувати у період проявів симптомів захворювання та протягом 2–4 днів після їх зникнення.

Протипоказання

підвищена чутливість до компонентів препарату; запальні захворювання шлунка, кишечнику та жовчовивідних шляхів; тяжкі порушення функції печінки.

Побічна дія

рідко (1–10 випадків на 1000) можуть виникати больові явища і дискомфорт у ШКТ; дуже рідко (1–10 випадків на 10 000) можуть виникати нудота, блювання, діарея. Також спостерігаються поодинокі випадки алергічних реакцій, у тому числі висип на шкірі, свербіж, почервоніння, набряк обличчя, задишка, циркуляторні порушення. В 1 випадку на 10 000 можуть виникати загострення жовчнокам’яної і сечокам’яної хвороби.

Особливості застосування

хоча немає відомостей про шкідливу дію препарату Респеро Миртол/Респеро Миртол Форте на плід, у період вагітності або годування грудьми приймати препарат тільки під контролем лікаря, особливо у I триместр.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Немає даних щодо впливу лікарського засобу на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами.

Взаємодія з іншими лікарськими засобами

на даний час взаємодія Респеро Миртолу/Респеро Миртолу Форте з іншими лікарськими засобами невідома.

Передозування

випадків передозування лікарського засобу не виявлено.

Умови зберігання

в недоступному для дітей, сухому місці при температурі до 25 °С.

Інструкція МОЗ

Діагнози, при яких застосовують Респеро Миртол

Гнійний гайморит МКХ J01.0
Гостра респіраторна вірусна інфекція МКХ J06.9
Гостра респіраторна інфекція нижніх дихальних шляхів МКХ J22
Гострий алергічний бронхіт МКХ J20.9
Гострий ларингіт МКХ J04.0
Гострі інфекції верхніх дихальних шляхів множинної локалізації МКХ J06.8
Захворювання носа МКХ J01.9
Інший гострий синусит МКХ J01.8
Інші гострі негнійні середні отити МКХ H65.1
Катаральний риніт МКХ J00
Коронавирусная инфекция COVID-19 МКХ U07.1
Ларинготрахеїт МКХ J04.2
Фаринголарінгіт МКХ J02.9
Хронічний бронхіт МКХ J42
Хронічний верхньощелепний синусит МКХ J32.0
Дата додавання: 10.01.2022 р.
© Компендіум 2020
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko