Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Лікарські препаратиРесперо Миртол форте (Respero Myrtol forte)

Респеро Миртол форте (Respero Myrtol forte)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
  • Аналоги
Респеро Миртол форте (Respero Myrtol forte)

Форми випуску та упаковки

Респеро миртол форте капсули кишково-розчинні від Г. Поль-Боскамп ГмбХ & Ко. КГ.
300 мг, №20
від 209,92 грн
Класифікація
Категорія відпуску
Без рецепта
Активна речовина
MYRTUS COMMUNIS* (МИРТ ЗВИЧАЙНИЙ*)
Лікарські засоби
R05C A19 Міртол
Форми випуску за NFC
ACD Капсули, вкриті кишково-розчинною оболонкою

фармакодинаміка. Активна речовина Респеро Миртолу форте — дистилят суміші ректифікованих ефірних олій евкаліпта, солодкого апельсина, мирта та лимона.
Дистилят суміші ректифікованих ефірних олій евкаліпта, солодкого апельсина, мирта та лимона проявляє секретомоторний і секретолітичний ефекти, що призводить до розрідження мокротиння, активації мукоциліарного епітелію і, як результат, інтенсивного виділення мокротиння. При застосуванні у високих дозах він також проявляє протиінфекційні, імуномодуляторні, спазмолітичні і судинорозширювальні ефекти.

у складі комплексної терапії гострому і хронічному бронхіті, при запаленні придаткових пазух носа (синуситах).

капсули Респеро Миртолу форте рекомендовано приймати за 30 хв до їди, запивати великою кількістю прохолодної води або іншими напоями.
Дорослим та дітям віком від 10 років при клінічній картині гострого запалення застосовувати по 1 капсулі 3–4 рази на добу. З метою створення умов для поліпшення сну останню дозу слід приймати перед сном.
При хронічному процесі приймати по 1 капсулі 2 рази на добу. Таке ж дозування рекомендовано при довготривалій терапії.
Для полегшення ранкового відходження мокротиння при хронічному бронхіті рекомендовано приймати додатково 1 капсулу Респеро Миртолу форте ввечері, перед сном.
Дітям віком 6–10 років (цей препарат слід застосовувати в той період, коли діти можуть самостійно ковтати капсулу) призначати по 1 капсулі 2 рази на добу.
Препарат застосовувати в період проявів симптомів захворювання та протягом 2–4 днів після їх зникнення.
Діти. Цю лікарську форму можна призначати дітям віком від 6 років.

підвищена чутливість до компонентів препарату; запальні захворювання шлунка, кишечнику та жовчовивідних шляхів; тяжкі порушення функції печінки.

рідко (1–10 випадків на 1000) можуть виникати больові явища і дискомфорт у ШКТ; дуже рідко (1–10 випадків на 10 000) можуть виникати нудота, блювання, діарея. Також спостерігаються поодинокі випадки алергічних реакцій, у тому числі висип на шкірі, свербіж, почервоніння, набряк обличчя, задишка, циркуляторні порушення. В 1 випадку на 10 000 можуть виникати загострення жовчнокам’яної і сечокам’яної хвороби.

особливі заходи безпеки. Якщо симптоми захворювання не зникають або стан хворого погіршується, якщо з’являється задишка, підвищується температура тіла, з’являється кров або гній у мокротинні, необхідно негайно проконсультуватися з лікарем.
Хворим на БА, коклюш перед застосуванням лікарського засобу потрібно проконсультуватися з лікарем.
Застосування у період вагітності або годування грудьми. Хоча немає відомостей про шкідливу дію препарату Респеро Миртол форте на плід, у період вагітності (особливо у I триместр) або годування грудьми приймати препарат тільки під контролем лікаря.
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або іншими механізмами. Немає даних щодо впливу лікарського засобу на швидкість реакції при керуванні транспортними засобами або роботі з іншими механізмами.

на цей час взаємодія Респеро Миртолу форте з іншими лікарськими засобами невідома.

випадків передозування лікарського засобу не виявлено.

в недоступному для дітей, сухому місці за температури до 25 °С.