0
UA | RU

ЛІВОДІНОЛ® (LIVODINOL®)

Склад і форма випуску

Склад: 1 червона капсула містить: активний інгредієнт: адеметіонін — 400 мг; допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, кальцію карбонат, діоксид кремнію аморфний (орісил), натрію кроскармелоза, крохмаль картопляний; оболонка капсули: желатин.
1 біла капсула містить: активні інгредієнти: L-глутатіон редукований — 250 мг, N-ацетилцистеїн — 250 мг; допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, кальцію стеарат, кальцію карбонат, діоксид кремнію аморфний (орісил), натрію кроскармелоза; оболонка капсули: желатин.
Без ГМО.
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки (червона капсула): білки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж); (біла капсула): білки — 10,0 г, вуглеводи — 0,73 г, жири — 0 г; 43 ккал (180 кДж).
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості: 2 червоні капсули: білки — 0,13 г, вуглеводи — 0,01 г, жири — 0 г; 0,54 ккал (2,26 кДж); 2 білі капсули: білки — 0,09 г, вуглеводи — 0,007 г, жири — 0 г; 0,36 ккал (1,51 кДж)..

Характеристика

Ліводінол містить збалансовану комбінацію похідних амінокислот природного походження для покращення роботи гепатобіліарної системи та посилення її детоксикаційних функцій.

Адеметіонін — природна амінокислота, що міститься в організмі майже в усіх тканинах і бере участь у багатьох метаболічних реакціях. У печінці адеметіонін діє як донор метилу для всіх реакцій біологічного метилювання, забезпечуючи синтез поліамінів та глутатіону. Адеметіонін підвищує рівень печінкового глутатіону в осіб з ураженням печінки як алкогольного, так і неалкогольного походження та відіграє значну роль у детоксикації шкідливих сполук. Рівень адеметіоніну при таких станах, як хронічні захворювання печінки, значно знижується.

L-глутатіон — трипептид (цистеїн, гліцин та глутамінова кислота), що міститься у багатьох тканинах організму. Він відіграє ключову роль у зниженні оксидативного стресу, підтримці окиснювально-відновного балансу, посиленні детоксикації та регулюванні імунної системи.

N-ацетилцистеїн — стабільна та біологічно активна форма амінокислоти L-цистеїну. N-ацетилцистеїн забезпечує надходження в клітину цистеїну, який є одним із компонентів глутатіону. Саме концентрація L-цистеїну у клітині відіграє ключову роль у швидкості утворення відновленого глутатіону. Крім цього, N-ацетилцистеїн має виражені антиоксидантні та детоксикаційні властивості, які підсилюють дію інших компонентів при токсичних ураженнях печінки та вікових змінах в організмі.

Рекомендації по вживанню

Ліводінол рекомендований як додаткове джерело похідних амінокислот для нормалізації функціонального стану гепатобіліарної системи при порушеннях функції печінки різного ґенезу, для зменшення токсичного впливу антибактеріальних та хіміотерапевтичних засобів, алкоголю та інших токсичних агентів. Ліводінол сприяє покращенню обмінних процесів та синтезу білку для відновлення клітин печінки, сприяє зниженню жирової інфільтрації печінки. Ліводінол за рахунок виражених детоксикаційних та антиоксидантних властивостей захищає організм від токсичного впливу зовнішніх чинників та сприяє гальмуванню вікових змін організму.

Вживати дорослим по 1–2 червоній капсулі зранку за 30 хв до або через 1 год після їди та по 1–2 білій капсулі ввечері, незалежно від прийому їжі, запиваючи достатньою кількістю питної води.

Рекомендований курс вживання: 1–3 міс. За необхідності курс може бути скориговано лікарем.

Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Протипоказання

період вагітності, годування грудьми, дитячий вік, індивідуальна непереносимість компонентів, біполярні розлади, виразкова хвороба шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення.

Умови зберігання

при температурі 4–25 °С.

Дата додавання: 29.07.2021 р.
© Компендіум 2021

Діагнози, при яких застосовують ЛІВОДІНОЛ

Вугрі звичайні (акне) МКХ L70.0
Жирова дегенерація печінки МКХ K76.0
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko