ЦИНКОФЕРОЛ-C® (ZINCOFEROL-C®)

Склад і форма випуску

капсули, № 30Ціни в аптеках
Склад: 1 капсула містить: активні інгредієнти: сік ацероли висушений — 500 мг (що відповідає 250 мг L-аскорбінової кислоти), цинку гліцинат — 23,1 мг (що еквівалентно 7 мг цинку), вітамін D3 (холекальциферол) — 25 мкг (1000 МО); допоміжні речовини: наповнювачі: мікрокристалічна целюлоза, натрію кроскармелоза, кальцію стеарат, діоксид кремнію (орісил); оболонка капсули: желатин. Без ГМО.
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) на 100 г добавки: білки — 15,0 г, вуглеводи — 1,1 г, жири — 0 г; 64,4 ккал (269,4 кДж).
Поживна (харчова) та енергетична цінність (калорійність) щоденної кількості (2 капсули): білки — 0,13 г, вуглеводи — 0,01 г, жири — 0 г; 0,54 ккал (2,26 кДж)..

Характеристика

Цинкоферол-С містить збалансовану комбінацію вітамінів та мінералів для повноцінної та фізіологічної роботи імунної системи без її надмірного перевантаження та стимуляції.

Ацерола (Malpighia emarginata), також відома як барбадоська вишня, є одним із найбагатших природних джерел аскорбінової кислоти у світі. Плоди ацероли також містять багато фітонутрієнтів, таких як фенольні сполуки каротиноїдів, антоціани та флавоноїди, що мають виражені антиоксидантні властивості і є синергістами аскорбінової кислоти.

Вітамін С (аскорбінова кислота) бере участь в окисно-відновних реакціях, регуляції вуглеводного та білкового обмінів і синтезі багатьох гормонів; підвищує неспецифічну резистентність організму і нормалізує роботу імунної системи, стимулює утворення інтерферону й антитіл.

Вітамін D3 (холекальциферол) належить до групи жиророзчинних вітамінів, що утворюється у шкірі людини під впливом ультрафіолетових сонячних променів. Вітамін D3 є одним із ключових вітамінів, який бере участь у багатьох обмінних процесах і впливає на майже всі органи та системи організму. У функціонуванні імунної системи вітамін D3 впливає на синтез лімфокінів — речовин, що забезпечують перебіг реакцій імунітету. Вітамін D3 сприяє засвоєнню кальцію та фосфору, підтримці нормального рівня кальцію в крові, зниженню ризику розвитку остеопорозу; відіграє важливу роль у забезпеченні мінеральної щільності, нормальної функції та міцності кісток та зубів, функціонуванні м’язів, підтримці м’язового тонусу та сили скорочень м’язів, сприяє покращенню координації рухів та підтримці рівноваги; бере участь у підтримці здоров’я ендокринної та нервової систем, відіграє роль у процесі поділу клітин.

Цинк є одним із найважливіших мікроелементів, входить до складу багатьох ферментних систем, що регулюють основні процеси обміну речовин, — вуглеводний та білковий. Цинк сприяє росту та розвитку клітин, правильному функціонуванню імунної системи та забезпеченню імунної відповіді, присмерковому зору, смаковим відчуттям та сприйняттю запаху; впливає на збереження нормального рівня вітаміну А в крові, подовжує час дії інсуліну та полегшує його накопичення; сприяє поліпшенню репродуктивної функції у чоловіків, необхідний для утворення нормальних сперматозоїдів; необхідний для нормальної функції шкіри, бере участь у процесах регенерації шкіри, секреції сальних залоз, росту нігтів та волосся.

Рекомендації по вживанню

Цинкоферол-С рекомендований як додаткове джерело натурального вітаміну С, D3 та цинку при порушеннях обмінних процесів, зумовлених дефіцитом цих нутрієнтів, та для нормалізації функціонального стану імунної системи, у тому числі при застуді та інфекційних захворюваннях. Цинкоферол-С сприяє підтриманню здорового функціонування ендокринної, репродуктивної та опорно-рухової систем, має антиоксидантні та загальнозміцнювальні властивості.

Вживати дорослим по 1 капсулі на добу з метою попередження виникнення респіраторних інфекцій та по 2 капсули на добу для пришвидшення одужання та попередження розвитку ускладнень під час сезонних інфекцій. Цинкоферол-С слід вживати під час їди, запиваючи достатньою кількістю води.

Рекомендований курс вживання: 1–3 міс. За необхідності курс вживання може бути скориговано лікарем.

Перед вживанням рекомендовано проконсультуватися з лікарем.

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання

індивідуальна непереносимість компонентів, дитячий вік, період вагітності, годування грудьми, тяжкі захворювання нирок, гіпермагнезіємія, гіперкальціурія, тромбоз та гіпервітаміноз D3.

Умови зберігання

при температурі 4–25 °С.

Дата додавання: 12.01.2021 р.
© Компендіум 2021
geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko