СЕЛФІК-ЦИНК капсули 100 мг №20

Ціни в Одеса
від 316,41 грн
В 4 аптеках
Знайти в аптеках
Характеристики
Виробник
Форма випуску
Капсули
Умови продажу
Без рецепта
Дозування
100 мг
Кількість штук в упаковці
20 шт.

СЕЛФІК-ЦИНК інструкція із застосування

Склад

Склад вмiсту 1 кишковорозчинної капсули: бактерiальнi концентрати молочнокислих бактерiй (Lactobacillus acidophilus) та непатогенних ентерококiв (Streptococcus thermophilus) не менше 1*108 КУО, бiфiдобактерiй (Bifidobacterium Ьifidum, B. longum) *108 КУО, цинк — 10 мг (mg).

Поживна (харчова) і енергетична цінність (калорійність)

На 100 r/1 капсула: бiлки — 2,5 г / 0,05 г, вуглеводи, — 90 г(g) /0,18 г(g), цукри — 0 r (g); сiль — 0 г (g).

Калорiйнiсть (енергетична цiннiсть) на 100 г (g), 1 капсулу: 378 калл / 0,9 ккал.

Лікарська форма

Кишковорозчинні капсули. Не є лікарським засобом.

Показання

«Селфік-цинк» може бути рекомендований як додаткове джерело життєздатних бактерiй та цинку до рацiону харчування. 3 метою регуляцiї мiкрофлори кишкiвника та запобiгання виникнення антибiотико-асоцiйованої дiapeї. Для полiпшення частоти дефекацiї та консистенцiї стiльця у людей з частими закрепами, в тому числi при синдромi подразненого кишкiвника. При профiлактицi дисбактерiозу за наявностi iнфекцiйних гастроентеритiв бактерiальної або вiрусної природи та для запобiгання рецидиву у пацiєнтiв з хронiчними запальними захворюваннями кишкiвника (хвороба Крона, виразковий колiт, iнше). У пацiєнтiв з частими алергiями та/ або атопiчними захворюваннями для усунення дисбактерiозу. При частих кишкових колiках, «дiapeї мандрiвникiв» та для змiцнення iмунiтету.

Протипоказання

Пiдвищена особиста чутливiсть до компонентiв. Не перевищувати зазначену рекомендовану кiлькiсть для щоденного споживання. Не слiд використовувати як замiну повноцiнного рацiону харчування.

Спосіб застосування та дози

Дорослим та дiтям старше 3 рокiв вживати по 1 капсулi 1–2 рази на добу перед їжею. Якщо дитина не може проковтнути капсулу, вмiст необхiдно змiшати з чайною ложкою кип'яченої води, соку або молока кiмнатної температури та вiдразу вжити.

Термiн вживання: 14 днiв, в подальшому термiн вживання узгоджувати з лiкарем.

Діти

Застосовувати дітям з 3 років.

Термін придатності

12 місяців.

Умови зберігання

Зберiгати в оригiнальнiй упаковцi виробника, в сухому, недоступному для дiтей мiсцi, за температури вiд 2 °C до 6 °C.

Упаковка

По 10 таблеток у блістері, по 2 блістера у картонній коробці.

Категорія відпуску

Без рецепта.

Виробник

ДП "Ензим"

Місцезнаходження виробника та адреса місця провадження його діяльності

Україна, 02081, м. Київ, вул. Урлівська, 23-Б, оф. 241.

Характеристики
Виробник
Форма випуску
Капсули
Умови продажу
Без рецепта
Дозування
100 мг
Кількість штук в упаковці
20 шт.

Відповіді на поширені запитання