0
UA | RU

БЛЕК–ГАРД (BLACK-GUARD)

Склад і форма випуску

1 таблетка містить екстракт чорного часнику (Allium sativum) — 750 мг; наповнювач — целюлоза мікрокристалічна; загущувач — полівінілпіролідон; наповнювач — натрію кроскармелоза; покриття (Opadry ІІ Black): глазуруючі агенти — полівініловий спирт, тальк; барвник — вугілля рослинне, стабілізатор — гліцерилмоностеарат, емулыатор — полісорбат 80; антиспікаючий агент — магнію стеарат. Без ГМО..

Характеристика

чорний часник являє собою часник (Allium sativum), збагачений шляхом ферментації протягом 40 днів при температурі 60–90 °С і відповідній вологості. Чорний часник відомий своїм широким спектром біологічної дії, включаючи здатність сприяти зниженню рівня ХС, ТГ, впливати на продукцію інсуліну і нормалізацію рівня цукру в крові, підвищувати неспецифічну резистентність організму, проявляти кардіопротекторний ефект, впливати на стан серцево-судинної системи, знижуючи рівень в крові гомоцистеїну — амінокислоти, яка здатна пошкоджувати стінки артерій. Містить флавоноїди, водорозчинний потужний антиоксидант S-аллілцистеїн. Антиоксидантні властивості чорного часнику в 5–6 разів вище, ніж у звичайного часнику. Компоненти чорного часнику виводяться з організму з сечею і потом і не мають запаху.

Рекомендації по вживанню

може бути рекомендована як джерело біологічно активних речовин, які мають виражені антиоксидантні властивості, з метою загальноrо зміцнення орrанізму та підтримки нормального функціонування імунної та серцево-судинної систем. Сприяє нормалізації рівня глюкози та холестерину в кровi.

Дорослим і дітям віком старше 6 років вживати 1 таблетку на добу до їди, запиваючи склянкою води.

Перед вживаням потрібна консультація лікаря.

Дітям до 6 років, у період вагітності та лактації, а також під час захворювань і прийому ліків вживати за призначенням лікаря (добову дозу визначає лікар).

Не перевищувати рекомендовану добову дозу.

Дієтична добавка не може замінити повноцінного й збалансованого раціону харчування.

Не використовувати після дати завершення мінімального терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Протипоказання

не слід вживати особам з індивідуальною непереносимістю будь-якого з компонентів дієтичної добавки.

Умови зберігання

в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в сухому й недоступному для дітей місці.

Дата додавання: 07.07.2021 р.
© Компендіум 2021
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko