0
UA | RU

ГЕПАЗАК (HEPAZAK)

Склад і форма випуску

1 пакет-саше 10 мл містить: L- аргініну — 0,64 г, бетаїну — 1,00 г.
Допоміжні речовини: очищена вода, сахароза; регулятори кислотності: яблучна кислота, лимонна кислота; ароматизатор: виноградний; консервант: сорбат калію..

Характеристика

поєднання аргініну та бетаїну сприяє підвищенню синтезу білків та фосфоліпідів мембран гепатоцитів, покращенню детоксикаційних можливостей печінки шляхом дезактивації аміаку, підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції у печінці, зменшенню гіпоксії печінки.

Бетаїн сприяє підтримці нормального рівня гомоцистеїну.

Рекомендації по вживанню

Гепазак може бути рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування осіб, що знаходяться під впливом шкідливої дії факторів навколишнього середовища, при станах, пов’язаних з порушенням білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, голодування, ацетонемічний стан та ін.), як додаткове джерело аргініну та бетаїну з метою підтримки нормального функціонального стану гепатобіліарної системи.

Спосіб вживання та рекомендована добова доза:

– дорослим по 1–3 саше на добу після прийому їжі. Вміст одного саше можна розчинити у невеликій кількості води або приймати без води;

– дітям в віці від 3 років вживати тільки за рекомендацією лікаря.

Якщо лікар не рекомендує інакше, то вживати по 1–2 саше на добу (зранку та ввечері). Вміст 1 саше розвести в половині склянки 100 мл питної води та вживати по 1 чайній ложці кожні 10–15 хв.

Перед вживанням обов’язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Тривалість вживання узгоджується з лікарем.

Особливості застосування

застереження до вживання: індивідуальна чутливість. Вагітні або жінки, які годують грудьми, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як заміна повноцінного раціона харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати р-н із зіпсованої упаковки. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання

у сухому, захищеному від світла місці при температурі від 8–25 °С.

Дата додавання: 02.04.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ГЕПАЗАК

Ацетонемічний синдром МКХ E71.3
Вірусна кишкова інфекція МКХ A08.4
Вітряна віспа без ускладнень МКХ B01.9
Гіпертензія вторинна по відношенню до ендокринних порушень МКХ I15.2
Жирова дегенерація печінки МКХ K76.0
Захворювання носа МКХ J01.9
Коронавирусная инфекция COVID-19 МКХ U07.1
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko