Все аптеки Украины
Киев (адрес не указан)
Дієтичні добавкиГепазак (Hepazak)

Гепазак (Hepazak)

  • Інструкція
  • Ціни
  • Карта
  • Діагнози
Гепазак (Hepazak)

Форми випуску та упаковки

Гепазак розчин оральний від Асіно
Пакет-саше, №20
від 369,80 грн

поєднання аргініну та бетаїну сприяє підвищенню синтезу білків та фосфоліпідів мембран гепатоцитів, покращенню детоксикаційних можливостей печінки шляхом дезактивації аміаку, підтримки нормального кровообігу та процесів мікроциркуляції у печінці, зменшенню гіпоксії печінки.
Бетаїн сприяє підтримці нормального рівня гомоцистеїну.

Гепазак може бути рекомендований в якості дієтичної добавки до раціону харчування осіб, що знаходяться під впливом шкідливої дії факторів навколишнього середовища, при станах, пов’язаних з порушенням білкового метаболізму (стреси, астенія, травми, голодування, ацетонемічний стан та ін.), як додаткове джерело аргініну та бетаїну з метою підтримки нормального функціонального стану гепатобіліарної системи.
Спосіб вживання та рекомендована добова доза:
– дорослим по 1–3 саше на добу після прийому їжі. Вміст одного саше можна розчинити у невеликій кількості води або приймати без води;
– дітям в віці від 3 років вживати тільки за рекомендацією лікаря.
Якщо лікар не рекомендує інакше, то вживати по 1–2 саше на добу (зранку та ввечері). Вміст 1 саше розвести в половині склянки 100 мл питної води та вживати по 1 чайній ложці кожні 10–15 хв.
Перед вживанням обов’язкова консультація лікаря.
Не є лікарським засобом.
Тривалість вживання узгоджується з лікарем.
Застереження до вживання: індивідуальна чутливість. Вагітні або жінки, які годують грудьми, люди похилого віку або будь-яка особа з будь-яким захворюванням перед вживанням цього продукту повинні радитися з лікарями. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування або попередження будь-яких хвороб, не повинен використовуватися як заміна повноцінного раціона харчування. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не використовувати р-н із зіпсованої упаковки. Не вживати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі від 8–25 °С.