Лактомун (Lactomun)

ТОВ "Універсальне агенство "Про-фарма"

Склад і форма випуску

порошок для оральної суспензії саше 3 г, № 14Ціни в аптеках
DC За рецептом

Інструкція

ЛАКТОМУН (LACTOMUN®)

ІНСТРУКЦІЯ про застосування препарату Лактомун (Lactomun®) Загальна характеристика

Основні властивості лікарської форми.

Ефекти Лактомуну обумовлені наявністю бактерій, які продукують молочну кислоту і мають антагоністичну активність по відношенню до патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів, створюють сприятливі умови для формування нормального мікробіоценозу кишківника. Лакто- і біфідобактерії здійснюють ферментативне розщеплення білків, жирів й складних вуглеводнів та сприяють процесам репарації слизової оболонки кишківника. Лактомун — порошок від білого до бежевого кольору; допускається наявність вкраплень червоного кольору.

Склад

1 саше містить:

Діючі речовини: Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis, Lactococcus lactis не менш ніж 1,0×109 КУО/г.

Допоміжні речовини

рисовий крахмаль — 2,34 г, мальтодекстрин — 0,60 г.

Форма випуску

Порошок для оральної суспензії. Код АТС. Lactic acid producing organisms. A07FA01. Імунологічні і біологічні властивості

Лактомун — комбінований мікробний препарат, який містить високоефективну комбінацію живих бактерій: Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium lactis.

Ці пробіотичні бактерії є нормальною складовою природньої мікрофлори кишечника та містяться в травному тракті новонародженої дитини. Ці бактерії мають велике біохімічне значення для організму людини:

 • бродіння лактози змінює рН фактор в кислий бік. Кисле середовище пригнічує ріст патогенних і умовно-патогенних бактерій і забезпечує оптимальну дію травних ферментів;
 • приймають участь в синтезі вітамінів групи В, вітаміну К, аскорбінової кислоти, підвищуючи тим самим резистентність організму до дії несприятливих факторів навколишнього середовища;
 • приймають участь в метаболізмі жовчних пігментів і жовчних кислот;
 • синтезують речовини з антибактеріальною активністю;
 • підвищують імунну реактивність організму.

Лактобактерії та біфідобактерії Лактомуну підтримують і регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечника, сприяють швидкій колонізації коменсальними бактеріями та одночасно перешкоджають колонізації і росту патогенних бактерій. Кишковий бар’єр зміцнюється пробіотиками за рахунок декількох механізмів дії, в тому числі за рахунок відновлення структури непроникної білкової мембрани , що стимулює регуляцію муцинових генів і секрецію дефензинів. Імуностимулюючі властивості пробіотичних бактерій Лактомуну здійснюються за рахунок їх здатності знижувати реактивність Т-хелперів 2-го типу при одночасному підвищенні реактивності Т-хелперів 1-го типу і Т-супресорів, що особливо важливо для зміцнення імунітету та попередження розвитку алергії у вагітних і немовлят.

Показання для застосування

 • Профілактика і лікування дисбактеріозу кишечника у недоношених немовлят і дітей, що народилися шляхом кесаревого розтину
 • Профілактика і лікування дисбактеріозу кишечника у дітей, які знаходяться на штучному вигодовуванні або приймають антибіотики
 • Профілактика алергічних захворювань (атопічний дерматит, діатез, кропивниця, харчова алергія) у дітей з перших днів життя (якщо один чи обидва батьки мають в анамнезі алергічні захворювання)
 • Лікування алергічних захворювань у дітей з перших днів життя (атопічний дерматит, діатез, кропивниця, харчова алергія) при комплексній терапії
 • Профілактика алергічних захворювань у вагітних (якщо один чи обидва батьки майбутньої дитини з ускладненим алергологічним анамнезом)
 • Лікування алергічних захворювань у вагітних при комплексній терапії

Спосіб застосування і дози

Внутрішньо.

Немовлята й діти до 2-х років: по ‘/г саше 1 раз на день;

Вагітні й діти від 2-х років: по 1 саше 1 раз на день.

Невикористаний вміст саше зберігати не більше 1 доби в холодильнику.

Розчинити вміст 1 саше в 100 мл води, молока чи фруктового соку кімнатної температури, залишити на 10 хвилин, ретельно перемішати та випити, бажано під час їжі. Отримана суміш являє собою суспензію білого кольору.

Тривалість лікування залежить від причини розвитку захворювання та індивідуальних властивостей організму.

Побічна дія

Препарат добре переноситься, відомостей про його побічні ефекти немає.

Протипоказання

Гіперчутливість до компонентів препарату або до молочних продуктів. Особливості застосування

Лакто- й біфідобактерії, як і інші бактерії, є чутливими до дії антибіотиків, тому Лактомун рекомендується приймати через 3 години після приймання антибіотиків.

Передозування

Випадки передозування не відомі.

Умови зберігання

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С в недоступному для дітей місці.

Термін придатності

2 роки.

Пакування

14 саше пакують у картонну коробку разом з інструкцією про застосування.

Виробник

Winclove Bio Industries B.V., Hulstweg 11, 1032 LB Amsterdam, Нідерланди.

Пакувальник

Variopack Lohnfertigungen GmbH, Kolberger Str. 13–15, 63667 Nidda-Harb, Hesse, Німеччина.

Заявник

TOB «УНІВЕРСАЛЬНЕ АГЕНТСТВО «ПРО-ФАРМА», 03115, м. Київ, вул. М. Котельникова, 1, тел. +38 (044) 422–50–70

Рекламації на препарат направляти в Департамент регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів та продукції у системі охорони здоров’я (01021, м. Київ, вул. Грушевського, 7, тел. +38 (044) 253–61–94) і за адресою підприємства-виробника або заявника.

Діагнози, при яких застосовують Лактомун

Дата додавання: 13.11.2019 р.
© Компендиум 2019
geoapteka.ua
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko