0
UA | RU

КАНТАЛІН МІКРО (CANTALIN MICRO)

Склад і форма випуску

Склад: 1 таблетка містить 500 мг мікронізованої очищеної флавоноїдної фракції, яка містить 450 мг діосміну (90%) і 50 мг флавоноїдів у вигляді гесперидину (10%);
допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна (Е460і), крохмаль кукурудзяний, гідроксипропілметилцелюлоза (Е464), кремнію діоксид аморфний (Е551), кислота стеаринова (Е570); склад оболонки: гідроксипропілметилцелюлоза (Е464), гідроксипропілцелюлоза (Е463), титану діоксид (Е171), поліетиленгліколь (Е1521), тальк (Е553ііі), заліза оксид червоний (Е172)..

Рекомендації по вживанню

може бути рекомендована лікарем в раціонах дієтичного харчування як додаткове джерело біологічно активних речовин — діосміну та геспередину, для покращення функціонування венозної системи: підвищення тонусу вен, зменшення венозного застою; поліпшення лімфатичного дренажу: підвищення тонусу і частоти скорочення лімфатичних капілярів, збільшення їх функціональної щільності, зниження лімфатичного тиску; поліпшення мікроциркуляції: підвищення резистентності капілярів та зниження їх проникності (за рахунок чого поліпшується трофіка тканин).

Спосіб вживання та рекомендована добова доза: вживати дорослим та дітям віком старше 18 років по 2 таблетки на добу під час прийому їжі. Тривалість безперервного вживання неповинна перевищувати 3 міс.

Рекомендований термін вживання: тривалість узгоджується з лікарем індивідуально.

Особливості застосування

не перевищувати рекомендовану дозу для щоденного споживання. Не застосовувати при індивідуальній непереносимості до одного або декількох компонентів дієтичної добавки. Рекомендовано проконсультуватися з лікарем для детальної інформації.

Умови зберігання

при кімнатній температурі у сухому місці.

Дата додавання: 02.04.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують КАНТАЛІН МІКРО

Періанальний венозний тромбоз МКХ K64.5
Спеціалізований мобільний додаток
для пошуку інформації про лікарські препарати
Наведіть камеру на QR-код, щоб завантажити
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko