ВІТРУМ® ПРЕНАТАЛ ПЛЮС (VITRUM® PRENATAL PLUS)

Склад і форма випуску

таблетки, вкриті плівковою оболонкою № 30
Ціни в аптеках
таблетки, вкриті плівковою оболонкою № 100
Ціни в аптеках
1 таблетка містить: вітамін А — 0,86 мг, бета-каротин (20%) — 1,5 мг, вітамін В1 — 3,0 мг, вітамін В2 — 3,4 мг, вітамін В3 — 20,0 мг, вітамін В6 — 3,0 мг, вітамін В12 — 4,5 мкг, D-біотин — 30,0 мкг, пантотенова кислота — 7,0 мг, вітамін D3 — 10,0 мкг, вітамін Е — 30,0 мг, вітамін C — 120,0 мг, фолієва кислота — 400,0 мкг, йод — 150,0 мкг, кальцій — 200,0 мг, магній — 25,0 мг, залізо — 32,0 мг, мідь — 2,0 мг, цинк — 18,0 мг, марганець — 3,3 мг, селен — 25,0 мкг, хром — 25,0 мкг..
Ціни в аптеках

Характеристика

науково підтверджені властивості вітамінів та мінералів

Вітамін А сприяє покращенню зору та структури шкіри.

Вітаміни В1, В2, В6 необхідні для функціонування нервової та серцево-судинної систем. Впливають на білковий, жировий та вуглеводний обміни, зір та ріст.

Вітамін С бере участь в окисно-відновних процесах, формуванні кісткової та інших тканин, впливає на згортання крові.

Вітамін В3 разом із кальцієм та фосфором сприяє формуванню кісткової тканини.

Вітамін Е впливає на кровотворення, формування м’язової та інших тканин, протидіє ускладненням вагітності (невиношуванню, токсикозам та плацентарній недостатності).

Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі та мають важливе значення для нормального формування нервової системи плода і дитини після народження.

Фолієва кислота знижує ризик виникнення вроджених вад розвитку у дітей.

Мікроелементи впливають на засвоєння вітамінів і нормалізують обмін речовин.

Рекомендації по вживанню

вагітним та жінкам, які годують грудьми, по 1 таблетці на добу під час прийому їжі, запиваючи склянкою води. Термін споживання узгоджувати з лікарем.

Може бути рекомендовано лікарем в доповнення до раціону харчування жінок у період вагітності для запобігання нестачі вітамінів та мінеральних речовин, а також зниження ризику розвитку гіповітамінозів та нестачі мінеральних речовин у період годування грудьми.

Не слід споживати вагітним або жінкам, які годують грудьми, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту.

Жінкам, які мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультуватися з ендокринологом.

Цей продукт не призначений для діагностики, лікування чи запобігання будь-яким хворобам, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не вживати після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням обов’язкова консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Умови зберігання

у недоступному для дітей місці при температурі 15–25 °С та відносній вологості повітря не вище 60%.

Дата додавання: 30.05.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ВІТРУМ ПРЕНАТАЛ ПЛЮС

Анемія вагітних МКХ O99.0
Вагітність МКХ Z32.1
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko