ВІТРУМ® КІДЗ ПЛЮС (VITRUM® KIDS PLUS)

Склад і форма випуску

Ціни в аптеках
1 таблетка містить: вітамін А — 0,333 мг, вітамін B1 — 1,05 мг, вітамін В2 — 1,2 мг, вітамін В3 — 13,5 мг, вітамін В6 — 1,05 мг, вітамін В12 — 2,0 мкг, вітамін D3 — 6,0 мкг, вітамін Е — 9,33 мг, вітамін C — 60,0 мг, пантотенова кислота — 4,0 мг, фолієва кислота — 266,0 мкг, D-біотин — 20,0 мкг, йод — 62,5 мкг, кальцій — 100,0 мг, магній — 40,0 мг, фосфор — 51,0 мг, залізо — 8,0 мг, мідь — 0,48 мг, цинк — 6,4 мг, марганець — 1,0 мг, селен — 12,5 мкг..
Ціни в аптеках

Характеристика

науково підтверджені властивості вітамінів та мінералів

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів, у тому числі для регуляції росту та розвитку організму. Забезпечує нормальну функцію органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує резистентність організму до дії шкідливих чинників зовнішнього середовища.

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію у кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелета та зубів у дітей, сприяє збереженню структури кісток.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує ПОЛ, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гема та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та в інших метаболічних процесах.

Вітамін С має сильно виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот ароматичного ряду, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканини. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза у кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін В1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз.

Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію ЦНС та вегетативної нервової систем, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкому кишечнику, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, у ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування ЦНС та периферичної нервової системи.

Вітамін В12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводневому, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний перебіг багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення ГКС. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилування. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, кортикостероїдів, Оптимізує енергетичне забезпечення скоротливої здатності міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни. Є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавлево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетих та гладких м’язів, міокарда, у згортанні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, зменшує кількість ацетилхоліну у ЦНС та периферичній нервовій системі.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у окисно-відновних реакціях, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, сприяє нормальному функціонуванню Т-лімфоцитів, надаючи їм імуномодулюючої дії. Має антиоксидантні властивості.

Йод є складовою гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем, рості та розвитку дитини, формуванні його інтелектуальних здібностей.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів: глутатіонпероксидази (метаболізує гідроперекиси ненасичених жирних кислот) та ферментів, які беруть участь у дейодуванні тиреоїдних гормонів, Є антиоксидантом, функціонує разом з вітаміном Е.

Рекомендації по вживанню

вітамінно-мінеральний комплекс із 12 вітамінів та 9 мінералів у жувальних таблетках із приємним смаком полуниці може бути рекомендований для використання в раціонах харчування дітей, як додаткове джерело вітамінів: A, D3, Е, С, В1, В2, В6, В12, В3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), фолієвої кислоти, D-біотину та мінеральних речовин: кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду, селену.

Поповнення нестачі вітамінів та мінеральних речовин у дітей віком 3–7 років.

Допомагає підтримувати оптимальний склад раціону харчування дитини, що сприяє:

– правильному фізичному та інтелектуальному розвитку дитини;

– зміцненню захисних сил організму дитини у сезон поширення застудних захворювань;

– підтримці оптимального функціонального стану нервової системи в період адаптації до дитячого дошкільного закладу.

Не слід вживати дітям, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, порушення вуглеводного обміну. Жувальні таблетки не потрібно ковтати цілими. Давати дітям їх повинні дорослі. Використовувати з іншими дієтичними добавками можна лише за рекомендацією лікаря.

Вживання дієтичних добавок не замінює здоровий спосіб життя та повноцінне харчування. Перед споживанням слід проконсультуватися з педіатром. Дітей, які мають захворювання щитоподібної залози, слід проконсультувати в ендокринолога. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не вживати після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Не є лікарським засобом.

Спосіб споживання та рекомендована добова доза: дітям віком від 3 до 7 років — по 1 таблетці на добу під час вживання їжі.

Тривалість споживання: 2–3 тиж. За необхідності можна повторити через 1 міс після узгодження з лікарем.

Умови зберігання

у недоступному для дітей місці при температурі 15–25 °С та відносній вологості повітря не вище 60%.

Дата додавання: 01.04.2021 р.
© Компендіум 2020

Діагнози, при яких застосовують ВІТРУМ КІДЗ ПЛЮС

Катаральний риніт МКХ J00
На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko