ВІТРУМ® ПЛЮС (VITRUM® PLUS)

Состав и форма выпуска

таблетки, вкриті плівковою оболонкою, № 30, 60Ціни в аптеках
Склад: кальцію фосфат двоосновний безводний, магнію оксид, наповнювач: мікрокристалічна целюлоза, стабілізатор: стеаринова кислота, калію хлорид, аскорбінова кислота, заліза фумарат, DL-альфа-токоферолу ацетат, стабілізатор: магнію стеарат, оболонка таблетки Opadry White II (стабілізатор гідроксипропілметилцелюлоза, барвник: титану діоксид, наповнювач: полідекстроза, антиспікаючий агент: тальк, мальтодекстрин, середньоланцюгові тригліцериди), стабілізатор: кроскармелоза натрію, антиспікаючий агент: кремнію діоксид, ніацинамід, цинку оксид, D-пантотенат кальцію, ретинолу ацетат, марганцю сульфат моногідрат, фолієва кислота, холекальциферол, D-біотин, піридоксину гідрохлорид, філохінон, міді оксид, хрому хлорид, тіаміну нітрат, рибофлавін, калію йодид, натрію селенат, натрію молібдат, натрію метаванадат, ціанокобаламін..

ХАРАКТЕРИСТИКА:

1 таблетка містить: вітамін А — 1,72 мг, вітамін B1 — 1,5 мг, вітамін В2 — 1,7 мг, вітамін В3 — 20,0 мг, вітамін В6 — 2,0 мг, вітамін В12 — 6,0 мкг, вітамін D3 — 10,0 мкг, вітамін Е — 20,1 мг, вітамін C — 60,0 мг, вітамін К1 — 0,025 мг, пантотенова кислота — 10,0 мг, фолієва кислота — 400 мкг, біотин — 30,0 мкг, кальцій — 162,0 мг, магній — 100,0 мг, калій — 40,0 мг, хлор — 36,3 мг, фосфор — 125,0 мг, залізо — 16,0 мг, мідь — 2,0 мг, цинк — 15,0 мг, марганець — 2,5 мг, селен — 25,0 мкг, хром — 25,0 мкг, молібден — 25,0 мкг, ванадій — 10,0 мкг, йод — 150,0 мкг.

Науково підтверджені властивості вітамінів та мінералів

Вітамін А необхідний для нормального перебігу метаболічних процесів. Забезпечує нормальну функцію органа зору, структурну цілісність тканин, підвищує стійкість організму до інфекцій.

Вітамін Е є активним антиоксидантом, гальмує ПОЛ, яке посилюється при багатьох захворюваннях, запобігає пошкодженню клітинних структур вільними радикалами. Бере участь у процесах тканинного дихання, біосинтезі гема та білків, обміну жирів та вуглеводів, проліферації клітин та інших метаболічних процесах.

Вітамін D3 посилює всмоктування кальцію в кишечнику та реабсорбцію фосфору в ниркових канальцях, нормалізує формування кісткового скелета і зубів, сприяє збереженню структури кісток та має імуномоделюючі властивості.

Вітамін К1 необхідний для синтезу білків, що забезпечують достатній рівень коагуляції. Відіграє важливу роль в обміні речовин у кістках та в сполучній тканині, а також у роботі нирок.

Вітамін С має виражені відновні властивості. Бере участь в окисно-відновних процесах, регуляції вуглеводного обміну, впливає на обмін амінокислот, метаболізм тироксину, біосинтез катехоламінів, стероїдних гормонів та інсуліну; необхідний для згортання крові, синтезу колагену та проколагену, регенерації сполучної та кісткової тканин. Нормалізує проникність капілярів. Сприяє абсорбції заліза в кишечнику та бере участь у синтезі гемоглобіну. Підвищує неспецифічну резистентність організму, має антиоксидантні властивості.

Вітамін B1 необхідний для нормального функціонування нервової, травної систем, серцевої діяльності та ендокринних залоз. Бере участь у регулюванні вуглеводного обміну та реакціях енергетичного обміну.

Вітамін В2 бере участь у процесах росту. Підтримує процес фагоцитозу, впливає на морфологію та функцію ЦНС та вегетативної нервової системи, відіграє важливу роль у підтримці нормальної зорової функції ока та в синтезі еритропоетину, гемоглобіну. Підвищує секреторну функцію шлунка, покращує жовчовиділення, полегшує всмоктування вуглеводів у тонкій кишці, необхідний для підтримки нормальної мікрофлори кишечнику. Покращує функції печінки, сприяє інкреції інсуліну.

Вітамін В6 входить до складу ензимів, які беруть участь у процесах декарбоксилювання та переамінування амінокислот, ліпідному обміні. Необхідний для нормального функціонування ЦНС та периферичної нервової системи.

Вітамін B12 має високу біологічну активність та бере участь у вуглеводному, білковому, ліпідному обмінах. Підвищує регенерацію тканин, нормалізує кровотворення, функції печінки та нервової системи.

Фолієва кислота необхідна для нормального дозрівання мегабластів та утворення нормобластів. Стимулює еритропоез, бере участь у синтезі амінокислот, нуклеїнових кислот, пуринів та піримідинів, а також в обміні холіну.

Нікотинамід субстратно стимулює синтез нікотинаденіндинуклеотиду (НАД) та нікотинаденіндинуклеотидфосфату (НАДФ). У вигляді НАД та НАДФ акцептує та переносить протони у багатьох окисно-відновних реакціях, забезпечуючи нормальний перебіг багатьох видів обміну, у тому числі енергетичного.

Пантотенова кислота стимулює утворення ГКС. Є субстратом для синтезу коензимів ацетилювання. Бере участь у вуглеводному та жировому обмінах, синтезі ацетилхоліну, ГКС. Оптимізує енергетичне забезпечення скоротлива здатність міокарда, покращує процеси регенерації.

Біотин (вітамін Н) входить до складу ферментів, які регулюють білковий та ліпідний обміни, є коферментом карбоксилювання, тому необхідний для синтезу вищих жирних кислот та щавелево-оцтової кислоти. Бере участь у синтезі пуринів, які входять до складу нуклеїнових кислот та нуклеотидів.

Іони кальцію беруть участь у передачі нервових імпульсів, у скороченні скелетних та гладких м’язів, міокарда, у згортанні крові, в утворенні та збереженні цілісності кісткової тканини.

Фосфор входить до складу нуклеотидів, нуклеїнових кислот, фосфопротеїдів, фосфоліпідів, коферментів, ферментів, є важливим елементом складу кісток та зубної емалі.

Магній регулює обмінні процеси, нейрохімічну передачу та м’язову збудливість, зменшує кількість ацетилхоліну у ЦНС та периферичній нервовій системі.

Калій активує багато цитоплазматичних ферментів, регулює внутрішньоклітинний осмотичний тиск, синтез білка, транспорт амінокислот, скоротливу здатність міокарда, проведення нервових імпульсів, скорочення скелетних м’язів.

Іони хлору беруть участь в утворенні постійного осмотичного тиску та регуляції водно-сольового обміну, виконують важливі функції в регуляції об’єму рідини, трансепітеліальному транспорті іонів та стабілізації мембранних потенціалів, беруть участь у підтримці pH клітин.

Залізо входить до складу гемоглобіну, міоглобіну, цитохромів, бере участь у низці окисно-відновних реакцій, відіграє важливу роль у процесах кровотворення.

Мідь відіграє важливу роль в окисно-відновних реакціях та захисті організму від дії вільних радикалів.

Цинк бере участь у синтезі ДНК, інсуліну, синтезі та розпаді РНК, у метаболізмі ліпідів та білків, займає важливу позицію в функціонуванні імунної системи. Має антиоксидантні властивості.

Марганець відіграє важливу роль у ряді фізіологічних процесів як компонент та активатор ряду ферментів, у тому числі супероксиддисмутази (головного антиоксидантного ферменту мітохондрій).

Йод є компонентом гормонів щитоподібної залози, які беруть участь у регуляції обмінних процесів в організмі, діяльності головного мозку, нервової та серцево-судинної систем.

Молібден входить до складу ферментів та коферментів, які беруть участь у багатьох окисно-відновних реакціях в організмі. Сприяє затриманню в організмі фтору, а також метаболізму заліза в печінці. Має здатність прискорювати розпад пуринів та виведення сечової кислоти.

Селен підтримує функцію селеновмісних ферментів: піутатіонпероксидази (метаболізує гідроперекиси ненасичених жирних кислот) та ферментів, які беруть участь у дейодуванні тиреоїдних гормонів. Є антиоксидантом.

Хром бере участь у метаболізмі глюкози, посилюючи дію інсуліну.

Ванадій сприяє зниженню ХС та нормалізації вуглеводного обміну. Перешкоджає розвитку атеросклерозу, запобігає ризику виникнення серцево-судинних захворювань.

Рекомендації по вживанню

може бути рекомендовано для корекції раціонів харчування дорослих як додаткове джерело вітамінів: A, D3, Е, С, К1, В1, В2, В6, В12, В3 (нікотинаміду), В5 (пантотенової кислоти), фолієвої кислоти, біотину, та мінеральних речовин, в тому числі кальцію, магнію, заліза, цинку, марганцю, міді, йоду, селену, хрому, молібдену, ванадію. Поєднання 13 вітамінів та 14 мінералів збалансує харчування.

Здорове харчування сприяє зниженню ризику розвитку гіповітамінозу та недостатності мінеральних речовин, підтримці нормального метаболізму та нормальної функції імунної системи, у тому числі в період поширення сезонних захворювань.

Не слід використовувати у людей, які мають індивідуальну непереносимість компонентів продукту, у вагітних або жінок, які годують грудьми. Особам із наявними захворюваннями щитоподібної залози слід проконсультуватися з ендокринологом. Цей продукт не призначений для діагностики, лікування чи запобігання будь-яким хворобам, не повинен використовуватися як замінник різних дієт. Не перевищувати рекомендовану добову дозу. Не вживати після строку придатності, зазначеного на упаковці.

Перед споживанням рекомендована консультація лікаря. Не є лікарським засобом.

Спосіб споживання та рекомендована добова доза: дорослим по 1 таблетці на добу під час прийому їжі, запиваючи склянкою води.

Термін споживання — 3 тиж, у подальшому термін споживання узгоджується з лікарем.

Умови зберігання

у недоступному для дітей місці при температурі 15–25 °С та відносній вологості повітря не вище 60%.

UA/VITR/1119/0044

Діагнози, при яких застосовують ВІТРУМ ПЛЮС

Дата додавання: 08.07.2020 р.
© Компендиум 2019

Ціни на ВІТРУМ ПЛЮС в містах України

Вінниця 344.95 грн./уп.

«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Вінниця, вул. Зодчих, 2, тел.: +380639794976314.50 грн./уп.

Дніпро 329.89 грн./уп.

«АПТЕКА НА ТІТОВА» Дніпро, вул. Тітова, 27, тел.: +380965010562200.00 грн./уп.

Житомир 348.1 грн./уп.

«РЕЦЕПТИ ЗДОРОВ'Я» Житомир, просп. Мира, 4, тел.: +380948246480348.10 грн./уп.

Запоріжжя 332.96 грн./уп.

«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Запоріжжя, вул. Запорізька, 1Б, тел.: +380633431876314.50 грн./уп.

Івано-Франківск 354.8 грн./уп.

«ПОДОРОЖНИК» Івано-Франківськ, вул. Коновальця, 7Б, тел.: +380673711704305.99 грн./уп.

Київ 401.87 грн./уп.

«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Київ, перехр. Політехнічний / Перемоги, 1/37, тел.: +380444830434314.50 грн./уп.

Луцьк 381.49 грн./уп.

«ПОДОРОЖНИК» Луцьк, просп. Соборності, 11А, тел.: +380981699880377.99 грн./уп.

Львів 374.51 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Львів, вул. Городоцька, 82, тел.: +380981625305309.99 грн./уп.

Миколаїв 390.11 грн./уп.

«МЕД-СЕРВІС» Миколаїв, просп. Центральний, 23/5, тел.: +380512462077336.55 грн./уп.

Одеса 410.72 грн./уп.

«АПТЕКА ВІД СКЛАДУ» Одеса, дорога Люстдорфська, 3А, тел.: +380487530447344.50 грн./уп.

Полтава 347.43 грн./уп.

«МЕД-СЕРВІС» Полтава, вул. Великотирнівська, 35/2, тел.: +380532611201311.65 грн./уп.

Рівне 372.31 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Рівне, вул. Бандери, 49, тел.: +380677713953318.99 грн./уп.

Суми 322.89 грн./уп.

«ПОДОРОЖНИК» Суми, просп. Курський, 115, тел.: +380682986891308.99 грн./уп.

Тернопіль 367.57 грн./уп.

«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Тернопіль, вул. Руська, 40, тел.: +380934727822314.50 грн./уп.

Ужгород 381.04 грн./уп.

«D.S.» Ужгород, вул. Минайська, 35А, тел.: +380800302060328.50 грн./уп.

Харків 347.85 грн./уп.

«АПТЕКА ДОБРОГО ДНЯ» Харків, вул. Культури, 6/18, тел.: +380577021409314.50 грн./уп.

Херсон 345.01 грн./уп.

«МЕД-СЕРВІС» Херсон, вул. Котляревського, 78, тел.: +380676402585336.80 грн./уп.

Хмельницький 390.44 грн./уп.

«МЕД-СЕРВІС» Хмельницький, вул. Проскурівська, 21/31, тел.: +380382650495336.80 грн./уп.

Черкаси 392.69 грн./уп.

«ПОДОРОЖНИК» Черкаси, бульв. Шевченка Тараса, 352, тел.: +380672407760381.99 грн./уп.

Чернігів 365.49 грн./уп.

«АПТЕКА БАМ» Чернігів, просп. Перемоги, 14, тел.: +380677210430319.99 грн./уп.

Чернівці 367.83 грн./уп.

«D.S.» Чернівці, просп. Незалежності, 113, тел.: +380800302060328.50 грн./уп.

На нашому сайті застосовуються файли cookies для більшої зручності використання та покращенняя роботи сайту. Продовжуючи, ви погоджуєтесь з застосуванням cookies.
Developed by Maxim Levchenko